Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пон ное 26, 2012 12:26 pm

ДИДКА,когато не знаеш за даден празник,това не е грешно,а и ти си със малко детенце,нищо лошо не си направила.НИНКА, толкова ми е хубаво като те видя тук,весела и успешна седмица мила,малко в дългосрочен план ти го пожелавам,но искам за теб най - доброто.Мили приятелки, забелязвате ли,колко често,почти ежедневно си казваме - ОБИЧАМ ТЕ,ОБИЧАМ ВИ - това означава,че при нас вече работи новото мислене и настройка към хората,а тя е - пълно елеминиране на омраза,завист,ненавист,липса на толерантност и всички негативни качества.От всичко,което чета за отношенията на хората за следващите години, излиза,че нашето малко,но сплотено общество тук във ВЕСЕЛИЯТ ГОТВАЧ е постигнало високо ниво,метаморфозата е налице,всички тук са с изчистено от скруполи и негативи мислене,а това ме прави толкова щастлива,че съм със вас,че ви имам. :winkiss: :winkiss: :winkiss: :hug: :hug: :hug:ДИАНКА,дръж се, детето ми,няма как нужна си,особено днес - ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на СТИЛИЯН -Да е жив и здрав,щастие и радост да са неотлъчно със него,безброй успехи в живота. :gift: :baloons: :celebrate: :baloons: :celebrate: :baloons: :celebrate: :flow2: :flow1: :flow2:.Весел празник,бъдете щастливи. :winkiss: :giflo1: :winkiss:


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон ное 26, 2012 12:27 pm

Дианче да ти е жив и здрав именника Дано бързо се оправиш ,а днес ще издържиш ние майките не сме като хората издържаме какво ли не
Приятно прекарване на празника
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пон ное 26, 2012 12:41 pm

Добър ден, мили приятелки!

Снощи писах, писах и накрая, като цъкнах да изпратя съобщението, изчезна всичко. Нямах време да почна наново.

Разбрах, че са празнували Катето и малката Екатерини. Честито със закъснение. Кате, жива и здрава да си! Честито и на Стелка, макар че тя отдавна не е влизала, и на всички други именници днес!

Бони, разбрах, че си претърпяла загуба на близък чобек. Знам, че каквото и да кажа, няма да смекчи болката ти, но дано фактът, че не си сама, да ти даде сили да я понесеш по-леко! Съчувствам ти, мила!

Танче, бързо оздравяване ти желая, спирай да се опитваш насила да си дейна, дай си време и спокойствие, мила!

Дидка, не разбрах, мило, какво точно се случва около теб, но каквото и да е, желая ти от все сърце да успееш да се справиш, без да страдаш много и ненужно!

На всички, без изключение, искам да благодаря за хубавите пожелания! Вие сте ми близки, всяка по своему, съпричастието ви към моя живот е важно за мен и ми дава допълнителна опора!

Желая ви чудесна, пълна с усмивки, приятели и топлинка седмица!

Сърдечни поздрави от мен!

Изображение
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон ное 26, 2012 1:09 pm

Дианка, честит ти именик, да е здрав, щастлив и ви носи много радост
Изображение
И за мама
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
luda_jaba
мераклия с бъркалка
мераклия с бъркалка
Мнения: 18
Регистриран на: ср сеп 29, 2010 7:26 pm

Мнение от luda_jaba » пон ное 26, 2012 1:44 pm

Привет на всички и от мен!
Беше тежка работна седмица, а уикенда мина в работа у дома, плюс малко почивка.
На всичко, които са имал празник желая много щастливи мигове.
Хубава седмица и много усмивки

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон ное 26, 2012 2:22 pm

:clap: РАЛИ,благодаря ти миличка,тоя път мисля,че не греша - това си ти и ПАТРИК,нали - толкова си лъчезарна,а Патрик е голям сладур,да сте живи и здрави и винаги така усмихнати и главно щастливи.Хубав ден и много настроение. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон ное 26, 2012 5:23 pm

Мили приятелки, в сряда заминаваме с голямата дъщеря за Гърция, това го правим всяка година тъй като от март до ноември тя работи там и не сме заедно.Като начало отиваме на о-в Миконос, след това на моя любим о-в Санторини - толкова красота на едно място не бях виждала,обожавам го, ще имаме престой два дни в Атина -пазаруваме и се прибираме,много съм щастлива,обичам да пътувам до такива дестинации,сега споделих моята радост с вас и ми е още по -добре.Хубава вечер. :clap: :winkiss: :night: :music: :winkiss: :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон ное 26, 2012 5:42 pm

О Кате чудесно :clap: :clap: Сигурна съм че ще си изкарате добре После ще разказваш и ще показваш :D
Сигурно там ще бъдете на коледните празници
Желая ви приятно прекарване и хубаво време :sun: :sun: :sun:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон ное 26, 2012 5:44 pm

Кате, хубаво да си изкарате, много радостни моменти да изживееш и да се заредиш с нови сили и приятни емоции :clap: :clap: :clap: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон ное 26, 2012 6:26 pm

Момичета мили, толкова е хубаво да влезеш във форума и да видиш толкова много споделени неща :clap: С удоволствие сядам след работа докато си пия вечерното кафе или пък след вечерята и преживявам с вас случилото ви се през деня. А когато нещата са само положителни ми е толкова радостно за всяка от вас :love:

Рали, благодаря ти за съпричастността :hug:
Много сте сладки с Патрик - какво хубаво момче си имаш /да не му е уроки :wink: /. Нека успява в живота си и да ви носи само радост :thumup:

Дианка, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА СТИЛЯН - ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО, МНОГО ЩАСТЛИВ. НЕКА СПОЛУКАТА И БЛАГОПОЛУЧИЕТО МУ БЪДАТ ВЕРНИ СПЪТНИЦИ :baloons: :podaryk: :gift:

За щастливата мама с пожелание бързо да се възстановяваш :giflo2: :giflo2: :giflo2:

Изображение

Катеринке, толкова много се радвам за теб - нека разходката ви до Гърция е красива и вълнуваща. Още повече че ще бъдеш с дъщеричката си и ще посетите любими места :love:

На всички ви желая топла и щастлива вечер - а ние отиваме на театър. Ще гледаме постановка на Искра Радева :heart: :heart: :heart:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена