Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » чет ное 08, 2012 5:27 pm

Иче, Наталка, Верче, Рали, Нинка, Дианка, Миленка, Ивка, Николинка, Катя, МИЛИ МОМИЧЕТА - БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ ЗА ПРЕКРАСНИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ КЪМ НАШЕТО СЕМЕЙСТВО И КЪМ ИМЕННИКА :hug: :hug: :hug: Трогнахте ме до сълзи :love: Желая на всички вас и семействата ви много обич и топлина, здраве и благополучие :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Изображение

Миленка, да ти е ЧЕСТИТ ИМЕННИЯ ДЕН - БЪДИ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА И С ЧЕСТ НОСИ ПРЕКРАСНОТО СИ ИМЕ :giflo2: :giflo2: :giflo2:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет ное 08, 2012 7:11 pm

Здравейте мили Весели :chef:
МИЛЕНКА, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН! БЪДИ МНОГО ЗДРАВА, ВЕСЕЛА, ЩАСТЛИВА! ЖЕЛАЯ ВИ КЪСМЕТ, ЛЮБОВ И МНОГО РАДОСТНИ
МИГОВЕ НА ЦЯЛОТО ТИ СЕМЕЙСТВО! НАЗДРАВЕ И ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

Изображение
Приятна и романтична вечер на всички вас, мили приятелки :night: :wine: :heart:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет ное 08, 2012 10:36 pm

wallpaper_2146-6.jpg
Миленка,желая ти много здраве,семейно щастие и само радостни мигове,бъди щастлива!!!Весело изкарване! :) НИНКА,МАМИ,благодаря ви ,нямах намерение да го споделям,но ме разтърси психически доста.За жалост при нас много неща са познали и явно съвпаднали ,и най-лошото е че момичето ,което е плачело ,по-точно гласът и е бил близък до моя....До пари не се е стигнало ,защото баща ми им благодарил за загриженността и са останали на ....сухо.Моят съпруг ,не можа да повярва на очите и ушите си ,всичко,което чу и сподели,че това е престъпление ....и нещо непознато ,поне засега тук.Наистина са изверги ,направо все още не мога да дойда на себе си .Днес,от близки тук ,научих ,че е нещо популярно в БГ. ,имах намерение също и аз да се обадя в полицията ,после си помислих да не стане по-сложно и се отказах,колко ли народ ще пропищи още?На всички лека и спокойна нощ! :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет ное 08, 2012 10:57 pm

Дианка, много добре постъпи, като сподели с нас,това може да ни помогне в подобни ситуации - да запазим самообладание,да подхвърлим на съмнение казаното и да потърсим незабавно връзка с близките си, за да се убедим в достоверноста на случая, дъщеря ми прекарва 9м. в Гърция и винаги ми напомня да внимавам, когато ми звънят непознати номера, но мила, майка ти е постъпила така, както всяка майка би го сторила - кой ще остане равнодушен при това положение,а и ние сме така устроени, винаги си мислим за най - лошото.Хайде миличка,не се притеснявай, запази сили да бъдеш опора и да успокояваш майка си,а тия нещастници, дано получат заслуженото скоро, че да спрат да измъчват невинни хора.


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет ное 08, 2012 11:32 pm

Здравейте,момичета!Много време ,според мен,не съм ви писала.Липсвахте ми ,само аз си знам колко много.Но истинското приятелство не се страхува от паузи........Сменихме нет доставчика,по-точно вече телефон,телевизия и нет е на един оператор.Ето ти спестено време,а и пари.
Искам да честитя на всички,които съм пропуснала празниците.Да ви пожелая здраве и щастие!
Ивка,сладур,много ми липсваше,и другите разбира се!Разгледах снимките от карнавала на тиквата-страхотниии! ,,Веселия готвач,,става все по и по-добър!Браво!Браво!Супер е!Полезен,приятен,забавен,пълен с ,,мъдростите на живота,, ,с позитивни хора и много рецепти!

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пет ное 09, 2012 3:14 am

Милички, току що завърших с днешните задължения и седнах, за да намаля оборотите и да се настроя за почивка. Още веднъж честито на всички, които празнуваха :love:

Много ме потресе историята с телефонното обаждане! Какъв грях е това да накараш сърцето на една майка да спре от ужас! Но... Всичко в живота се връща... един ден всеки си получава заслуженото!

Лека нощ на всички :) :love:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет ное 09, 2012 5:27 am

22314_450591611663769_1587521116_n.jpg
ДОБРО УТРО В ПЕТЪК, ЧУДЕСНИ МОИ ПРИЯТЕЛИ!
СТРАХОТНО Е ДА Е ПЕТЪК!
KAФЕТО ВИ ЧАКА ДО КОМПА,ДА ГО СПОДЕЛИМ ЗАЕДНО :)
ДЕН ТАКА ОЧАКВАН И РАЗЛИЧЕН, ИЗПЪЛНЕН С МНОГО ОЧАКВАНИЯ, ПЛАНОВЕ, МЕЧТИ ЗА ПОЧИВНИТЕ ДНИ!!!
МНОГО РАЗВЛЕЧЕНИЯ И ПРЕКРАСНО НАСТРОЕНИЕ!!!
УСМИВКА И ЦЕЛУВКИ ОТ МЕН С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА ПРЕКРАСЕН ДЕН!!

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет ное 09, 2012 6:55 am

Добро утро милички :chef:
Дианка, възмутена съм от това, което се случва в твоето семейство За съжаление вече има много такива случаи :thumdown:
Милата ти майчица, представям си какво й е било на сърчицето. Радвам се, че всичко се е разминало и не са им взели парите :thumup:
Тези хора нямат ли сърце :thinking:
Ивка, благодаря за кафенцето и красивите пожелания :love:
Сервирам и аз по едно и ще бягам на работа, че днес съм цял ден :thumup:
Изображение
Хубав петък милички :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет ное 09, 2012 7:26 am

Добро утро ,мили мои!Лека работа на Ивка!Спорен ден на всички!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет ное 09, 2012 8:14 am

Добро утро :D
Има ли мераклии за кафееее
Изображение
Да поседнем малко и да се видим :wink:
Дианка, това, което се е случило с майка ти тук е почти ежедневие. Добре, че работя в съдебната система и майка ми и свекър ми съм ги научила да се пазят от такива измамници, но до кога не знам, те (измамниците) стават все по-изобретателни, а родителите ни остаряват и стават по-лесни мишени. Дано Бог да ги пази!
Хубав и ведър ден, готвачета :D
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена