Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » пон ное 12, 2012 12:16 am

Какви ли не чувства забушуваха в мен-в най-трудния ми период,толкова тежка операция,той не беше до мен,обиден бил ,че съм го напуснала.В болницата се обади да пита как съм на третия ден/в реанимацията бях/Сега ми обяснявя,че знаел че не съм умряла,защото щели да му звъннат.Егати дебелокожието,майката на детето ти бере душа,дори незнам и дали ако положи усилия да оправи нещата,аз ще мога.В моите мисли към днешна дата,този човек не ме заслужава,не заслужава и това прекрасно дете -сина ни.А свекърва ми плаче почти всеки ден като крещят на някой от етажите тя се мъчи и плаче горката.Виждала съм я и ми е споделяла за какво са сълзите й.Плака и като си тръгнах.


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон ное 12, 2012 7:02 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/VRCooxtSE20[/youtube]

Добро утро :)

Хайде на кафе, сладури :coffee: Днес отново съм на работа и трябва раничко да изпия първото кафе :wink:
Навън е мъгливо, но се надявам Слънчо да пробие и озари красивия есенен ден с много светлина :sun:

Рали, да ти е честита новата камера и само щастливи и красиви неща да запечатваш в спомени :thumup:

Дидка, мило момиче, разбира се, че си права - човек си има лично пространство и трябва да си го пази. Семейството е един малък собствен свят и си е лично наш. Чудесно е че имате семейна къща и сте на една ръка разстояние за помощ и опора, но до там - никой не трябва да нарушава личното пространство на другите. А съпругът ти трябва да избере с кого живее - с теб и детето ви или с брат си. Още повече че родителите му не са пречка в отношенията между вас. И най-важното - пази си здравето и детето, защото много време ще си му необходима :hug:

Когато чуя някой да въздиша: "Животът е труден", винаги се изкушавам да гo попитам "в сравнение с какво?" - Синди Харис

Хубав и усмихнат ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон ное 12, 2012 7:49 am

Добро утро!Разбира се,Бони ,така е,трябва да реши.Малко е сложно ,защото при арменците понятието семейство явно включва няколко семейства :thinking: :D :wink: !Живота наистина е труден,но това е по-скоро свързано с безработицата,ниското заплащане и т.н.Това е друга тема-започва нова седмица,нека я посрещнем с усмивка!
Желая ви прекрасна,успешна ,с много усмивки и радост в душите ни!
Миличка,изв ,не ти знам името,имаме си цели три зъбчета и един куп други,които искат да изскочат/на 1г 4мес сме/.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон ное 12, 2012 8:13 am

Добро утро :D
Наистина е време за кафе
Изображение
Рали, ти си борбена личност, знам че много коства, но ще се пребориш със злината :thumup:
Диде, надявам се, че при теб нещата ще се наредят, по някога трябва повече време....
Кате, не знам защо не намираш снимките :thinking: влез от "мои снимки " които са под аватара, надявам се да ти харесат :)
Веселушки, хубава нова седмица и много красиви моменти да имате :hug: :hug: :hug:
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон ное 12, 2012 8:59 am

553701_421437154588689_2070719375_n.jpg
Добро утро и усмихнат Понеделник Приятели!
Щастлива да е Новата Седмица!
Бони,Дидка и Натлак сядам и аз при вас със моето ароматно и горчиво :coffee:
Рали,ти си силна личи си,че си преодоляла всичко това само така момичета :thumup:
Диде, мила пак тази твоя етърва,от разказите ти знам каква е ........
много си права мила слушай сърцето си,а мъжът ти нека избира,
трябва да си имаш лично пространство,а семейството е свято.
Ти която, толкова си преодоляла,горе главата толкова си лъчезарна,заразяваш всички с твоята
позитивност само напред Диде :thumup:

Позволете на светлината вътре във Вас да озари целия свят,бъдете Благословени и нека другите бъдат благословени от Вас!
Ключът към Щастието е да имаш Мечти!
Ключът към Успеха е да превърнеш тези мечти в Реалност!
Превърнете мечтите си в реалност!
С пожелание за една спорна и пълна с късмет Нова Седмица!Бъдете Щастливи!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон ное 12, 2012 9:07 am

zakuska moska.jpg
Добро утро и успешна седмица,мили Веселушки! :) Наистина,че е време за кафе,с моето се включвам и аз към вашата кмпания.Ах,ДИДКА имаш право ,аз мисля като БОНИ ,в нашия свят ,тоест нашето семейство ние "дърпаме конците" и самo ние.Колкото до съпруга ти ...не мога да разбера това негово държание,аз също бих се замислила много ...ние сме странични и колкото и да те съветваме ,никой не е сигурен кое е най -правилно за твоя случай.Просто изразяваме мнения ,ако се отнасяше до нас как евентуално бихме реагирали.Това,което писа като си била в болницата,за мен е недпустимо ,какви са тия оправдания ,каквото и да е ,тая жена е майка на детето ти ,забравяш си егоизма и я подкрепяш .....всичко останало на мен ми звучи "вересе".Извинявам се за израза,миличка,умна си ,послушай себе си ,знаеш много по-вече от това,което знаем ние .Лятото,когато черпих за годишнина от брака ни ,и описвайки как стоят нещата при мен ,спомням си ДИДКА,когато ти ми бе писала ,"Завиждам ти благородно ,всеки след толкова години брак ,би желал подобно нещо".Тогава ,мислейки се помолих за теб ,тия неща не трябва да се казват....но просто приказката ,приказка отваря.Желая ти ,всичко най-добро ,мила и най-вече бъди щастлива ,и не се отчайвай,в един момент всичко ще се изясни и ще си дойде на място.Жалко за стопените нерви ,съществуват толкова и сериозни проблеми ,заболявания ...н хората сме така устроени и нашия прблем ни се струва най-големия.За саъжаление ,всички така разсъждаваме и в последствие ,пресяваме ,отсяваме и нареждаме по сложност проблемите нашите ивъобще.Снощи гладих ,гладих ....че в един момент ми дойде да ги напълня в една торба и ......дим да ги няма .Понеже пералнята ми е 9кг. ,две да пусна ....после ме очаква маратон по гладене. :yee: но въобще не се стряскам ,усмихвам се и гледам ведро на живота .Ако се съобразявам с всички домашни задължения ....ами народа ще ми забрави физиономията,затова правим всичко ,но с мярка.Лек и слънчев ден ,и спорна седмица!!! :) :) :) :heart: :flow1: :flow1: :flow1: :flow2: :flow2: :flow2: :flow1: :flow1: :flow1:ИВЕ,току-що те видях ,явно заедно сме писали и ....се чудех какво ми липсва ...явно твоите красиви стихчета.Лек ден! nikoline,писала съм ти на лични ,явно не си го видяла съобщението :)

Потребителски аватар
luda_jaba
мераклия с бъркалка
мераклия с бъркалка
Мнения: 18
Регистриран на: ср сеп 29, 2010 7:26 pm

Мнение от luda_jaba » пон ное 12, 2012 9:37 am

Добрро утро,

Желая ви прекрасна ноемврийска седмица - без стрес, проблеми и несполуки :D

Потребителски аватар
dimitrovi_raz
началник печка
началник печка
Мнения: 14
Регистриран на: чет ное 08, 2012 10:49 am
:: 3 рецепти от dimitrovi_raz
:: 6 снимки от dimitrovi_raz

Мнение от dimitrovi_raz » пон ное 12, 2012 11:03 am

Добър ден на всички! Спорна,топла и усмихната седмица ви пожелавам. :dancing:
Никога не знаеш колко скоро ще стане твърде късно

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон ное 12, 2012 11:32 am

Привет,мили приятелки,благодаря ви за кафетата и милите пожелания.Дидка,стана ми тъжно за теб,но проблема е доста деликатен и както пише Дианка - ти най - добре знаеш как стоят нещата,не се измъчвай и следвай повика на сърцето си, постъпи така, че да е добре за теб и главно за Зарко,кураж мила, горе главата, всичко ще си дойде на мястото,не забравяй,че сме с теб :winkiss: :heart: .Дианка, толкова хубаво ми стана, като прочетох написаното от теб, :clap: ето, такива отношения с близките ни адмирирам,дай Боже, винаги така да се уважавате и цените - това е предпоставка за прекрасен и спокоен живот.Даниел, прекрасен и успешен ден и на теб :thumbsup: .Хубав ден, мили момичета. :hug: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :sun: :flow2:

Потребителски аватар
Manuela85
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 75
Регистриран на: чет ное 17, 2011 2:33 pm
:: 67 рецепти от Manuela85
:: 158 снимки от Manuela85

Мнение от Manuela85 » пон ное 12, 2012 12:09 pm

Добър ден и от мен!Спорна и успешна седмица желая на всички! :love: :love: Тук при нас вали,но дори лошото време днес не може да ми развали настроението :wink: А,да.Имаме си нов член в семейството.Казва се Франко,френски булдог на почти три месеца,по точно в сряда 14 прави три.Приятелят ми го купи на 6 октомври и от тогава вкъщи почивка няма :D Преди две седмици без да исках го натрових,дадох му да яде един кучешки салам.Първият ден и втория добре,но на третия започна да повръща и го закарах във ветеринарната клиника.Там ми казаха че е от салама,биха му три инжекции,едната с антибиотик и след около два дни беше като нов.Салама го хвърлих и повече от Меркадона нищо няма да му купя.А иначе го храня главно с гранули за малки кучета,но яде всичко моркови,карфиол,риба тон кисело мляко и т.н.т. :D Лек и успешен ден на всички!
Los tres mejores doctores del mundo son:Dr.Dieta,Dr.Tranquilidad y Dr.Alegria


Заключена