Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » чет ное 15, 2012 10:19 pm

Мили момичета, сега се прибрах и седнах да ви видя, как сте, но като прочетох за майката на РАЛИ, стихотворението от АНИ, спомените на ВЕРЧЕТО за кончината на майка й ми стана много тъжно и доста поплаках - милички,БОГ да прости вашите най -свидни същества,живейте със спомена за тях, радвайте се на настоящето и най - вече на децата си - направете ги свои приятели, не бъдете властни родители, за да може след време, когато няма да ни има да запазят мил и прекрасен спомен за нас.Не мога повече да пиша, много се разстроих - моите родители отдавна починаха, после брат ми и сега ми стана много тъжно.Обичам ви мили приятелки.Спокойна вечер. :winkiss: :night: :winkiss: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » чет ное 15, 2012 10:27 pm

Рали, мила, прегръщам те, не знам какво друго бих могла да кажа...Верче, и теб също...На вас и на другите момичета желая спокойна нощ!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет ное 15, 2012 11:20 pm

Много се разстроих ......РАЛИ и ВЕРЧЕ, Бог да ги прости и винаги да ги носите в сърцата си !На вас желая да сте здрави ,времето да притъпи болката и да се сещате само за хубавите мигове ,прекарани заедно! :love: Прегръщам ви и ви съчуствам! :hug: :heart: :night: Лека нощ!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет ное 16, 2012 12:06 am

Ох,Рали Верче ,и аз се разплаках......Светла им памет!Дядо ми е почина преди 14 години и сега покрай вас отново плаках за него..Когато гледам старите албуми,когато нещо ме подсети за него и аз плача...Баба и дядо са ме отгледали като родители.......Няма го да се порадва на нас,на правнучетата..,да завърти коледната баница с късмети,то си беше негова работа...Страхувам се от смъртта...Трудно я изживявам,не мога да се примиря.......
Бони,права си за всичко,което казваш.
Лека нощ ,приятелки! :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет ное 16, 2012 6:44 am

Добро утро,мили дами :giflo1: :giflo2: :giflo1: ,да започнен деня с чаша ароматно :coffee: и да си пожелаем един прекрасен,спокоен и успешен ден, много настроение,радост и щастие.Днес ще украся елхата,толкова обичам тия моменти от годината,любими са ми.Хайде милички,хубав ден. :winkiss: :sun: :winkiss: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :music: :music: :music:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет ное 16, 2012 6:53 am

Добро утро!Днес като че ли ще съм първа с кафето тук.Първо ще пия чай,че гърлото нещо се опитва да ме заболи,но и кафето няма пропусна да си изпия :wink: .
Нека днешния ни ден да мине лек,приятен ,като по ноти...,музика в душите ни да звучи ако щете... :music: :sun: :dancing:
Смятам тази събота или неделя да украся елхата,знам че е рано,но да си създам настроение....Като дойдат празници съм като децата :D То май и през другото време :D :roll: .
Хайдееееееее ставайте големи дечица :D ,време е всеки да литне по своите задачи!
Кате,докато пиша видях ,че пусна съобщението си,значи не съм само аз подранила с коледната украса.
Заповядайте -чай или кафе?Или и двете като мен :D

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет ное 16, 2012 6:55 am

Бони,добро утро,слънце!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет ное 16, 2012 7:08 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/GWKcnuknpJ8[/youtube]

Добро утро :)

Кате, Дидка, благодаря за кафенцата - пия и аз моето и отивам да се трудя в последния ден от седмицата :coffee:
Днес денят започва свеж и усмихнат - небето от изток розовее, няма мъгла и е много приятно. Дано да се порадваме на есенните багри с удоволствие :)

Момичета, какво ви кара точно днес да слагате Коледната украса - нещо ритуално или просто така :roll: Аз си купих преди няколко дни няколко Коледни украси - звезди-цветя и щипки-цветя и си ги окачих да ни създават настроение, но украсявам за Коледа на 01 декември. Понякога и по-късно :wink:

Хубав и усмихнат ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет ное 16, 2012 7:29 am

Бони, винаги по средата на ноември украсявам елхата,целите прозорци и терасата греят в светещи,цветни гирлянди, миличка,как да ти обясня,както Дидка казва - просто сме вдетинени,мен лично, всичко това ме прави много,много щастлива,искрено се радвам на тия вълшебни празници - КОЛЕДА и НОВА ГОДИНА. :zwyncheta: :elha: :zwyncheta:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет ное 16, 2012 8:12 am

Добро утро милички :love:
Като прочетох всички постове ми се оправи настроението, наистина трябва вече да се замислим за коледната украса :zwyncheta: :candle: :zwyncheta:
Това влияе положително на нашето настроение :zwyncheta:
Душички, благодаря за кафенцата, сядам с вас и аз, пък после ще му мислим :thinking:
Днес съм втора смяна и имам време за вас :D Поднасям и аз по едно :coffee:
Изображение
Хубав и спокоен петък мили мои дружки :giflo1: :giflo1: :giflo1:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Заключена