Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » пон дек 03, 2012 5:22 am

Добро утро и от мен
Ивка страхотно начало на деня Много си правя
На всички желая много усмихната и ползотворна седмица
Кафето ще го пия на рабта
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон дек 03, 2012 7:20 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/BtyeL-lkaVY[/youtube]

Добро утро :)

Ивка, Таня, благодаря за поканата - и аз си пия кафето и зачезвам на работа :coffee:

Явно зимата вече започва - гледах снежни снимки от Смолянско :rain: Тук вали дъжд и е доста студено, но ... време е вече :roll:

Хайде, успешна нова седмица от мен и хубав понеделник Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон дек 03, 2012 8:11 am

Добро утро, веселушки :D
Тук един вятър е задухал, че чак облаците издуха, сега и слънцето се показа. Почна новата седмица и предлагам да поседнем на кафе
Изображение
Танче, честита придобивка, лека-полека ще се справиш :D
Хубав ден, момичета, грабвам работата, че да не ме грабне тя :wink:
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон дек 03, 2012 10:04 am

elxa ot igra4ki.jpeg
Добро утро ,и успешна седмица, :chef: ! Благодаря за поднесените кафета и хубавата музика,БОНИ ! :) Нова седмица ,аз както винаги с приповдигнато настроение......ако не е ,търся всичко приятно,което може да ми го пприповдигне :music: :sun: :music: .....Снощи приключихме с украсите,смях се от сърце ....дъщеря ми си сложи шапка,подобна на тая на дядо Мраз и понеже и децата са в тон освен с празниците и с всички промени,които настъпват при нас .Сядайки до елхата ,представи се,че е помощничка на дядо Мраз ,но за съжаление тая година отряза и заплати,и работим и по-вече ,остави че и ботушите ми са различни (беше обула два ботуша от плюш с различни картинки и лъскавини),какво да се прави като не му стигат ,горкия да ни купи нови....пък ние трябва да работим ,децата чакат подаръците си.......и трябва да ощастливим всички деца по света ,те не са виновни,че големите и тия ,които са нависоко (политиците,имаше впредвид) са безмозъчни същества.....и така от малък ,и от луд научаваш истината :) Смяхме се всички ,просълзих се ,защото освен смешно ,ми стана и болно ,замисляйки се колко нещастие има по света и колко деца никога не са получавали подаръци.... :confused: Винаги ,гледайки украсената елха ми се изпълва душата с красиви чувства ,спомени и надежди за по-добър живот и здраве ,най-вече....къщата се напълни.На мен цветовете ми са червено и златно ,аристократично и празнично,през моите очи ,разбира се.Ще снимам и ще покажа снимки пък може и помощничката да снимам :) Виждам,че при вас по-сутрешните веселушки времето е хладничко и зимно,при нас слънчице ,малко ветрец и много усмивки !Бъдете здрави и се радвайте ,като мен на дребните неща от живота,почувствайте се малко деца и забравете за всичко,което ви подтиска !Лек и спокоен ден! :) :) :)


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон дек 03, 2012 1:14 pm

Здравейте, мили мои момичета - преди около час се прибрахме от страхотното пътуване и сядам да ви видя,не си взех компа и много ме е яд,изгубих толкова време да не сме заедно,но пък направих много,много снимки на всички острови през които минахме и най - вече на Миконос,сами ще се убедите в красотата му,не отидохме на Санторини поради липса на удобен кораб,но и това ще се случи,мислехме да поостанем още, но прогтозата за силно вълнение на морето ни принуди да отплуваме при Буфор -бала 8, доста си е силничко люлеенето,но издържах достойно.Хайде милички,сега малко ще поспа,не съм спала почти два дни и пак ще ви пиша.

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон дек 03, 2012 2:07 pm

МАМИ,добре дошла .Радвам се ,че си отново тук......отсъствието ти бе осезателно ....липсваха топлината ,добротата и нежността,които притежаваш и умееш да споделяш с нас :love: .Важното е,че си прекарала добре ,това е от значение.Колкото до 8те бала ,ако се върнеш малко назад и прочетеш :read: ,а з те предупредих да внимаваш за люшкането :eeek: .Добре дошла отново и добър месец ,пълен с радост и много щастливи и незабравими ,семейни мигове!Колкото до Миконос ,не се и съмнявам,че си прекарала добре,надявам се да си се снимала и с пелекана Петро,който поздравява всички ,пристигнали на това красиво кътче.Да си жива и здрава и отново да посетиш желани от теб места! :heart: :love: :heart:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон дек 03, 2012 3:46 pm

Добре дошла, Кате :hug: :hug: :hug:
Радвам се, че ти е било хубаво, сега си почини, има време за разкази :D Ние ще почакаме, важното е че вече си с нас :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пон дек 03, 2012 4:05 pm

Здравейте, милички!

Сядам на чаша кафе с вас, заповядайте, който иска да се включи :)

Изображение

Днес отново вали сняг цял ден, но за жалост не натрупва, а се топи... Снежинките са толкова много и толкова едри, че на моменти не се вижда дори на метър разстояние...

Ивка, Бони, Наталка, Дианка, Кате, Танче - хубав ден на всички ви!

Танче, мила, честит ти подарък, мислих над твоето запитване, но за жалост и идея си нямам, какъв може да е проблема. Свържи се с Неви и Павел, може би те ще имат някакво решение... :thinking:

Кате, радвам се, че отново си тук! И най-вече се радвам, че си прекала толкова хубаво. Естествено ще чакам да разказваш и да гледам снимки!!! :D

Дианка, явно е весело у вас :)

Аз да ви се похваля - на братовчед ми му се е родило момченце :love: Кристиян се казва. Вече е на 1 месец, но те едва сега ме откриха да ми кажат. А снощи го видях по скайпа, една мишка малка, беше гладен и проплакваше едва-едва, но повече като мяукане беше :D В нашия род в следващото поколение не ни се роди нито едно момиченце... само мъжки деца. Този братовчед поне една щерка има, от първия брак на жена му, та си имаме едно хубаво сладко Кати, да купуваме роклички и ние. Иначе сме 12 братовчеди и нито едно момиченце... Изчерпаха ни се мъжките имена ;)
Освен това си имаме малката Джорджиа - на Филип на брат му, и малката Хиба - на бившия ми съпруг на брат му. В събота бяхме всички заедно и се бяха събрали мнооооого деца - Патрик (17 г.), Рене (17 г.), Джорджи (1,5 г), Яви (4,5 г.) , Адриан (1,5 г.), Хиба (1,5 г.) и изтърсака Мохамед-Али, той е на 3 месеца... Беше.... близко до кошмар :D :D :D :D :D :D и не беше никак скучно :wink: Нужен е хумор и голяма обич към децата, за да не полудее човек в тази малка лудница :roll: :D :roll: :D :love: :love: :love:
И на мои приятели в Ченай (бившия Мадрас, Индия ) вчера им се роди ... момченце :D :D :D Чакахме тук на скайпа цял ден, че нещо се бяха усложнили нещата, но сега майката и бебока са добре :) И както е тръгнало на тема деца - мисля, че едната котка е бременна... :roll: :roll: :roll: Филип е в шок, че докато обмисляхме дали да ги оперираме да ги стерилизираме (как е правилно? стерилизиране или стерилизация? :ooppss: едното е за компотите, нали :wink: ), та докато се борим с мисълта да им го причиним или не, тя май едната вече е флиртувала задълбочено :D :D :D

Сега на 6.11. е Николаус, чудим се какви дреболии да подаряваме... С толкова дечица не е никак малка задача, а ако и котета ще имаме, ще трябва и за тях нова кутия да набавим!

Инче коледните подаръци вече са уточнени, че и за големите вече знаем какво да е.

Аз нещо днес пак не мога да се подема да свърша една работа, едва отидох да напазарувам това-онова и да нахраня котетата. Сега ще подготвя манджата и ще се сгуша да чета. То в този сняг не ми се излиза изобщо... Поръчах Филип да ми донесе онези кантарионените таблетки, няма време за отлагане... :whistle:


Сега ви оставям тук с кафето и да се почерпите за новите членове на семейството ни и приятелските ни кръгове :love:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
www.facebook.com/artandhobby

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон дек 03, 2012 4:13 pm

Здравейте момичета
Сега едно време се е отворило ,няма нищо общо със сутринта
Кате добре, дошла сигурна съм че си си изкарала добре
Ще чакам с нетърпение разкази и снимки
Дианка цялото семейство край елхата смях закачки
Това е чудесно Навяват ми далечни спомени
Колкото до компа вече го оправих
За добре или зле синът ми е комп специалист Това му е работата
Когато беше в къщи като искам нещо да питам или направя той сяда щтраква няколко пъти и готово
Искам да ми обясни -нямал време
И така си останах доста неграмотна в тази област
Но като се поровя ще се науча
Сега трябва да оправя звука на камерата ,че на скайпа почти не пиша
Усмихната вечер ви желая момичета :music: :music: :music: :music:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон дек 03, 2012 4:18 pm

Рали писали сме заедно
Да са живи и здрави бебоците
и родителите покрай тях Това е най голямото щастие на едно семейство
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена