Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » вт дек 11, 2012 9:25 pm

Момичета,някоя от вас знае ли нещо за НИНКА,отдавна не е писала,дано всичко да е наред при нея. :thumbsup: ДИАНКА,РАЛИ - моля се, всичко да се нареди при вас,искам да сте щастливи,усмихнати,стискам палци,обичам ви. :winkiss: :winkiss: :winkiss: :hug: :hug: :hug:.Пожелавам топла и спокойна нощ на всички вас,приятелки мили :winkiss: :night: :winkiss: Танче,да се наспиш добре и утре - весела и оставила в съня всичко негативно. :winkiss: :giflo2: :winkiss:


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт дек 11, 2012 10:56 pm

Здравейте момичета :)
преди близо два часа се прибрах от работа
тази вечер имам възможност да се видя с вас.
Ралка,това което ти си е случило е неопесуемо,
твоята свекърва е психично болна тя е за лудница,
но решението не е в раздялата с Филип,
дано всичко отшуми мила и нещата се наредят :thumup:
Спокойна нощ мили дами!!!
:heart: :emotshapka: :heart:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт дек 11, 2012 11:00 pm

Добър вечер и БЛАГОДАРЯ на всички!Нямаме някаква промяна ,но аз познавам съпруга ми достатъчно добре и очите му ми вдъхват кураж и оптимизъм ,и се надявам ,че утре изследванията ще са о.к.Днес ,и настроението му бе по на ниво и болките не постоянни.Колкото до ограниченията все още са валидни ,нито вода ,добре,че е изпълнителен и не създава допълнителни проблеми ......РАЛИ,да си сигурна ,че всички луди не са в лудницата .....за жалост доста са сред нас ....ето един жив пример,твоя случай.Жената сигурно е психопат ,един логичен човек не може да има това държание...не и доставяй удоволствието ,даже и временно да се разделите ,не е изход.Той като мъж ,колкото и да му е болно трябва да я сложи на място и да спре да се бърка във вашето семейство....Не казвам ,че е лесно между чука и наковалнята ,но всичко си има граници .....ако има проблеми да отиде да се лекува ....Много ме притесни всичко това,което описваш ,то си е жив кошмар и не е единичен случай....всеки ден да очакваш поредната глупост?!Желая ти от сърце най-доброто ,мила РАЛИ,бъди силна и не унивай !На всички лека и топла нощ ,отивам да си легна ,защото и утре деня се очаква натоварен , а съм и страшно изморена ,и душевно ,и физически.... :love: :love: :love: ИВЕ,лека нощ писали сме заедно :love:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср дек 12, 2012 2:42 am

Здравейте, мили момичета!

Танче, и аз снощи спах само 3 часа. Тези дни бях изпаднала в депресия, но мисля, че я преодолях. Днес се чувствам значително по-добре, въпреки недоспиването.
Бони, мила, дано се оправи ухото ти!
Дианка, бързо възстановяване на съпруга ти и дано резултатите от изследванията са добри!
Рали, мила, ти си силна, не падай духом, ще победите това зло! Важно е в този момент да сте по-сплотени от всякога, само така ще се преборите с това "чудовище".

Спокойна нощ!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср дек 12, 2012 7:06 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/0M8u9Taacg0[/youtube]

Добро утро :)

Йоанка, благодаря ти миличка - понеже в петък и събота ще съм в командировка, реших че е по-добре да се видя с личната лекарка и да ми промие тя ухото. Не че имам проблем, но за всеки случай - да не стане нещо на път :roll:

Дианка, все по-добре ще става съпруга ти - важното е, че е в добри ръце и добре че ги има лекарите да помагат. Дано да са добри резултатите днес и лечението да е адекватно :love: Стискам палци и съм с теб миличка :hug: :hug: :hug:

Пети, радвам се, че си тук :)

Хубав и спокоен снежен ден на всички Изображение

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср дек 12, 2012 7:36 am

Добро утро момичета
Направих си кафенце и ето ме при вас
Рали това е ужасно което си преживяла ,но трябва да сте сплотени Не се предавай
Дианка всичко ще е наред щом сте в лекарски ръце
Кате благодаря за съчуствието ,но какво ми става в последно време спа по 2-3 часа и това много ме притеснява
Явно нервите избиват
Бони правилно си решила да отидеш на лекар
Желая ви слънчев и усмихнат ден въпреки студа и вятъра навън
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср дек 12, 2012 8:12 am

Добро утро :D
Да се оплача и аз.
Вчера прибирайки се от работа случайно показалеца на дясната ми ръка попадна между вратите на л.а., добре че бях с ръкавици инак не знам какво щеше да стане. Снощи цяла вечер правих компреси, то не стига болката и това че целия пръст е станал дебел като корнишон, ами и тъканта се е спукала и кърви. Абе бил е малкия дявол :) Посред нощ и майка ми звъни, измамници и се обадили, че сме катастрофирали, добре че е пекана и не се е хванала, ама решила да ни се обади, и така в 01,00ч. ми се изкара акъла като чух телефона. Та много не спах снощи...Дано днес да няма много работа, че съм като парцал :)
Стига съм се оплаквала, хайде на кафе :coffee:
Изображение
Хубав и усмихнат ден, веселушки :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср дек 12, 2012 8:32 am

Добро утро :chef:
Танче, и аз имам проблем със съня, все не мога да спя, а така ми се иска да легна и да спя без да се събуждам :yawn:
Дианка, стискаме палци днес всичко да е наред с изследванията :thumup:
Наталка, и на мен ми се е случвало позвъняване посред нощ, много е стресиращо :thumdown:
Сядам и аз с вас на :coffee: , въпреки, че го изпих в 6 часа, но ще изпия още едно
Изображение
Хубав ден на всички :heart:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср дек 12, 2012 8:56 am

Здравейте, мили момичета! Добро утро на всички!

На първо място искам да ви благодаря за подкрепата! Вие сте незаменими! :love:

Танче, Йоанка, Дианка, Ивка, Кате, Пети, Миленка, Бони, Вярка - толкова разбиране и съчувствие, никак не съм наясно как бих успяла да се реванширам ... Надявам се никога да не се наложи да утешавам която и да било от вас, надявам се никога да не изпадате в тежка ситуация!!!

Дианка, че си намерила време и желание покрай собстевните си грижи и извънредната ситуация, в която се намираш, много ти благодаря!!! Надявам се днес най-после да получите яснота. Радвам се много, че съпруга ти се възстановява! Желая ви всичко да отмине без никакви последствия! Дръж ни в течение като имаш време :winkiss:

Пети, благодаря ти, миличко! Като се сетя за ситуациите преди три години... да, права си... Изключително съм щастлива какъв поврат в нещата има, как се промениха темите ни за разговор! :) Благодаря, че ми напомни, та да се измъкна малко самосъжалението...
Да вземеш да сложиш малко снимки на Мери, та да ни доставиш радост тук във форума! Първото форумско бебе, хехе :D
Какви са тези церемонии в Бургас? Сватба на едвременно 2000 души? :eeek: :eek:
Момичета, който има време трябва да посети магазин на Петина! Пети, извини, че така безпардонно го казвам тук, но това, което съм виждала по снимките... браво, момиче!
Наталка, отивай на лекар с твоя пръст! На сватбата на брата на Филип се случи, че фотографката си прескрипа ръката на една врата. 4 часа тя продължи да снима, увита с мокра кърпа. Накрая я придимахме да я заведем в болница. И се оказа, че и трита пръста бяха счупени!!! Представяш ли си? А тя търпи. Че и ти, шега няма, мило, остави болката, но ако има счупена костица и ти зарастне на криво... тогава? Вдигай се и директно на рентген :winkiss: И да кажеш после как си!

Момичета, докато седя и ви пиша, само за 10 минути натрупал сняг! Сега ще се вдигна и ще ходя да чистя тротоара! Тъкмо сега вървят хора за работа и по магазините, ще вземе да стане някоя беля, после оттърване няма!

Желая ви приятен ден! Целувам ви!
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср дек 12, 2012 9:37 am

Добро утро,мили,прекрасни момичета,ще пийна :coffee: заедно със вас и ще действам по задачи.Почувствах се много добре от факта,че съпруга на Дианка се подобрява,чакаме днес добри новини :thumbsup:.Рали ми звучи леко преповдигнато,дано всичко си дойде на мястото, Танче, вземай преди сън чаша топло мляко с лъжица мед - действа прекрасно :thumup:,Бони,много добре си постъпила,не е за подценяване,а още повече,че ще пътуваш,Натали,направи това,което те е посъветвала Рали,знам от опит,че е много болезнено. Ивка, какво се случва с Дидка - не е писала скоро,пиши мила.На всички момичета - лек и спокоен ден,дано датата 12.12.2012 ви донесе много настроение и приятни емоции. :clap: :winkiss: :sun: :winkiss: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2:


Заключена