Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пет дек 28, 2012 4:23 pm

Скъпа АНИ,ако направим класация за кулинар на годината,то бъди сигурна,че това си ти - няма почивен ден при теб,винаги до печката,грижовна,търсеща все ново и ново разнообразие, това твоето си е истински подвиг - бъди винаги така заредена с много хъс,енергия и ентузиазъм,много пъти си представям, как ти,като нежна фея,усмихната поднасяш храната на твоите сладки ангелчета,още повече,като ги видях на снимки,колко са красиви ми допълва картината,да сте живи и здрави миличка,щастие и радост на цялото твое мило семейство.ДИАНКА,скъпо мое момиче,като прочетох какво си писала се убедих,че една излишна или неточна дума не съм писала досега за теб - в момента ти пиша и плача,много ме развълнува,щастлива съм,че имам допир,макар и виртуален с човек,като теб - благородна,състрадателна и готова да помогне,за да има поне още един щастлив човек без възможности, толкова силно желая да си наблизо и да ти благодаря подобаващо за всичко,което си ти мила и не само ти,дъщеричката ти ще е продължител на доброто,което правиш.Сега, силно ви прегръщам и хиляди целувки за теб и семейството ти,Бог да ви благослови и възнагради. :zwyncheta: :zwyncheta: :eleni: :eleni: :emotshejna: :elha: :emotshejna: :eleni: :eleni: :zwyncheta:


Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » пет дек 28, 2012 8:55 pm

Катенце, толкова си мила, нежна и добра- как да не те обича човек. :winkiss: :giflo1: Нежна фея май не съм, но наистина гледам да готвя и поднасям с усмивка, че нали първо се храним с очите :)
Йоанка, не си твърда глава, а способна жена! :thumbsup: :giflo1: Сладурчето как се справя със ските? Предполагам, че имаме 8 часова разлика- в кой район се намирате? Не знам от колко време сте там, но ми е чудно свикна ли лесно с живота там?
На всички желая една топла, романтична и спокойна нощ :heart: :wine: :giflo1:
Изображение
Изображение
:eleni: :elha: :emotshapka: :emotshejna: :snejenchovek: :zwyncheta: :santa: :candle:
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет дек 28, 2012 9:02 pm

АНИ :hug: :hug: :hug: :winkiss: :giflo1: :winkiss: :zwyncheta: :eleni: :eleni: :eleni: :elha: :eleni: :eleni: :eleni: :zwyncheta: :emotshejna: :elha: :emotshejna:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет дек 28, 2012 11:20 pm

Спокойна нощ приятели скъпи!
262792_441936452540813_415372217_n.jpg
198436_469149159808014_2067624159_n.jpg
Aни,Кате :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб дек 29, 2012 8:08 am

:zwyncheta: Добро утро,момичета мили,да пийнем по :coffee: и с много настроение,радост и доброта да изживеем деня,дано ви донесе само положителни емоции,да бъде много успешен.Сега,оставам в моята запазена територия - кухнята,ще довърша започнатото от вчера.Прекрасен ден на всички. :zwyncheta: :eleni: :zwyncheta:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб дек 29, 2012 8:17 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/xwX_35Ye81Q[/youtube]

Добро утро :)

Истинска зима - тук там се среща по някой забравен топъл ден като миналите дни, но ... днес си е типичен зимен ден, вее страшен вятър и е суденооо :eek:
Ние използвахме вчерашния хубав ден и гостувахме на моите родители - занесохме им подаръци, плодове и други необходими неща. Мъжа ми и младежа изхвърлиха на улицата снега от двора, че ако се стопи там си става наводнение :eeek: Помогнахме и с още неща и така ... А толкова е хубаво да си идеш у дома :love: Няма да се разнежвам повече, за да не разстройвам момичетата,които са далече :hug: :hug: :hug:
Кате, като минавахме покрай Полски Тръмбеш си мислех за теб и изпратих мислени поздрави от теб към градчето :emotshapka:

Петинка, браво на теб - много организирано момиче си :thumup: И тоалета си приготвила, и за вечерята си помислила - всичко ще бъде ОК :chef: Аз бих приготвила всичко преди обяд и после само да притоплиш - нали трябва да се направиш хубава, а не в последния момент да се притесняваш :wink:

Ние все още не сме решили къде да посрещнем Новата година :? Младежите ще си празнуват кой във Варна, кой с компания в Балкана и ние трябва да помислим за себе си :roll: Имаме покани от приятели, може и у нас да се съберем, но още не е ясно :thinking:

Дианка, чудесно е това, което си намислила и правиш с подаръците и благотворителността. А това че и девойката ви се приобщава е прекрасно - децата усещат и разбират толкова чувствително постъпките на родителите си, че след време душата ти се изпълва с радост, когато сами започват да правят подобни неща и им идват отвътре :heart: И с нашите момчета е така и БЛАГОДАРЯ НА БОГ, че ни помага и закриля :love: Нека Бог помага на всички семейства и всички хора да живеят по-щастливо :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta:

Кате, докато аз пиша, ти ме изпревари с кафето - да ти е сладко :coffee: :hug: :hug: :hug:

На всички вас желая хубав и топъл почивен ден и приятна подготовка за празника Изображение

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб дек 29, 2012 9:33 am

Добро утро мили момичета!
БОНИ, РАЛИ, КАТЕ, ПЕТЕНЦЕ, ТАНЧЕ, ИВЧЕ, МИЛЕНКА, АНИ, ДИАНКА, НИНКА, ЙОАНКА, БЛАГОДАРЯ ВИ МИЛИЧКИ ЗА ПРЕКРАСНИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ! :love:
Вчера ми се развали малко празника, бях приготвила вече всичко и ми се обадиха, че вуйчо е починал в 12 часа(на майка ми брат), та днес съм на погребение, след малко тръгвам. Това е животът(колкото да е изтъркана фраза - това е) :thinking:
Сядам с вас на :coffee:
Изображение
Хубав ден мили момичета :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб дек 29, 2012 9:59 am

Верче, моите съболезнования ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение За съжаление човек не избира нито кога ще се роди, нито кога ще си отиде от този свят - важното е да живее достойно и да има кой да го обича и да си спомня за него :heart:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб дек 29, 2012 10:51 am

Верче,моите съболезнования,винаги е много трудно,когато се разделяме завинаги с близък човек - за жалост това е факт и то необратим,дано имаш сили да преодолееш болката.

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб дек 29, 2012 10:53 am

598625_513384048696604_397909590_n.jpg
Добро утро момичета :) ,
ето и моето кафенце,днес е с компания :D .
Днес децата ще си отидат до село да си видят бабите(мама и свеки)
в едно село са,а аз ще стягам багаж за Варна,и ние като Бони,
един във Варна друг тук ще посрещат Новата година,а ние все още се чудим къде,
имаме много предложения,но ще решим :thinking:
при нас вали бавно,но славно пухкав сняг.

Да се насладим
на сутрешната си доза кафе и да посрещнем новия
ден с усмивка! Желая ви страхотен, ползотворен и
късметлийски ден!
Кате,Бони,Вяра :hug: :hug: :hug:


Заключена