Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ninka71 » пет дек 21, 2012 9:42 am

Здравейте,слънчеви момичета!

Отдавна не съв писала тук,но вкъщи компа ни се разболя и докато го излекуваха,после някой трябваше да го вземе,а той беше много,много далеко от нас,ееееее на следващата пряка.... :D та така,снощи се прибра благополучно.Той сам да си беше тръгнал,би се прибрал по-бързо :D Днес,ако успея и нета да си платя,няма да е лошо.
В момента отправям молитви,дано ни освободят по-рано от работа,че повече не ми се стои в тази скука.Тук,почти никой не остана.Само ние,служителите.А така изобщо не ми е интересно,когато младежите ги няма.Скука!
Иначе,я караме някак си.Къде на първа,къде на втора,или по-често по инерция,но общо взето сме добре.
Когато си седна на домашния комп,ще пиша повече.А и много съм изпуснала от написаното от вас.Ще трябва да и да да го разгледам.....
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет дек 21, 2012 10:14 am

Нинка :hug: :hug: :hug:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
xevi
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 407
Регистриран на: нед авг 05, 2007 12:34 pm
:: 108 рецепти от xevi
:: 706 снимки от xevi

Мнение от xevi » пет дек 21, 2012 10:14 am

Момичета, на някои от вас антивирусната програма е предупреждавала за опасност при влизане в някои страници на някои теми във форума. Не се притеснявайте, не сте заразени, не е заразен и форума. Проблема беше, че една от картинките беше и връзка към руски сайт, който е станал подозрителен (най-вероятно има или е имал злонамерен софтуер). Изтрихме картинката, така че вече не би трябвало да получавате съобщения за опасност.

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет дек 21, 2012 10:48 am

Благодаря шефе Сега е чисто :thumbsup: :thumbsup:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » пет дек 21, 2012 12:30 pm

Здравейте момичета кокичета,
Снощи бях на Коледен банкет и си прекарах мноого хубаво с много смях и танци, като за последно :wink: . Дочакахме 21.12.2012 и пак отначало..... :D
Аз тръгнах с много колебание, гледайки времето навън, към 18.30 часа вчера вятъра беше поутихнал. Добрахме се до автобуса бързичко и хайде на Св. Св. Константин и Елена.
Днес времето във Варна е прекрасно, като истинска зима, няма въятър. При нас не се случва много често сняг, както при Бони , така че истински му се радваме.
Дано всички са се прибрали по домовете си. :love:
Наближава време да започнат приготовленията за Бъдни вечер.
Желая ви топъл и усмихнат ден.
:love: :love: :love:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет дек 21, 2012 3:26 pm

Здравейте!
Пътуващите са се прибрали по домовете си благополучно, времето се пооправи и вече малко по-спокойни можем да започнем подготовката за празника.
Рали :) , ти май ще прекараш Коледа на строителна площадка, но когато в сърцето ти е спокойно и ведро, обстановката не е толкова важна.
Нинка, радвам се, че се появи :hug: !
Дидка не се е появявала скоро, но надявам се и тя скоро да ни навести.
Аз вече направих планове за това с кога и къде ще празнуваме и сега ми остана само да уточня менюто.
Желая ви приятни почивни дни!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет дек 21, 2012 5:42 pm

НИНКА :winkiss: :giflo1: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :eleni: :eleni: :zwyncheta: :elha: :zwyncheta: :eleni: :eleni: :emotshejna: :santa: :emotshejna:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет дек 21, 2012 7:11 pm

Ето ме и мене :)
Днес луднахме от работа 14часа бе работният ни ден,изобщо тази седмица беше луда седмица,
работя в свера,която сега по празниците и лудница,добре,че ще
почиваме 4 дни,та в сряда съм втора и
пак ще луднем,но да сме здрави :)
Синът ми пътува към нас и го очакваме към 22 да се прибере,
че купонът го чака на рожден ден е,после на дискотека и така
живот младежки,нещо нормално :music:
Нинка, радвам се ,че си добре :)
И банкетите са минали супер,но нали за това са веселбите :thumup:
Благодаря ви момичета вие сте страхотни изживяхте с мене
несгодите на времето прегръщам всяка една по една :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Пожелавам ви лека вечер и си наливам едно питие наздраве :wine:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет дек 21, 2012 7:29 pm

Здравейте, мили!
Радвам се, че обстановката се стабилизира.
Нинка, толкова се радвам, че се обаждаш. Всички се бяхме загрижили за теб. Как си със здравето? Оправи ли се проблема, който имаше? Как са сладурковците?
Таня, дано успееш по-скоро да си "изровиш" возилото.
Рали, дано времето ви "подаде ръка" и по-скоро да приключите с ремонтите. До болка ми е познато състоянието, когато си в ремонт.
Прегръщам ви всички :hug:
Кате, днес трябва да се стегна и да създам малко празнично настроение и вътре, навън поукрасих малко. Много ни е тясно и се чудя кое как да разместя. Къщата е голяма, но само малка част е пригодена за живеене, останалата е в ремонт - материали навсякъде. Тези дни мъжете ще строят помещение (второ на брой), в което ще преместим материалите, за да можем да продължим напред. Планът, които имахме първоначално се обърка и сега ни е много трудно, но ще се справим, щом сме се захванали. Детенцето ми помага да правим бисквитки. Вече първата доза я раздадохме. Днес ще довършим останалите 3 :eek: . Една позната ме помоли да й направя баклава. След малко ще го изпратя на училище и ще я захващам от някъде.
Хубава вечер желая на вас!

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб дек 22, 2012 9:09 am

Добро утро мили момичета!
Аз ли съм първа днес :? Сервирам по едно :coffee: и отивам до Кауфланд малко на пазар :D
Изображение
Хубав ден и много усмивки :hug: :zwyncheta: :candle: :zwyncheta: :candle: :zwyncheta:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Заключена