Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от milena75 » нед дек 16, 2012 4:18 pm

Срещата беше супер! Много се радвам, че се запознах с всички! С Бони вече се бяхме виждали, но с останалите момичета днес ни беше за първи, но не и за последен път. Оказа се, че с Наталия, Меги и Таня сме почти съседки, така че още по-лесно ще ни е да се виждаме на кафе. Имаме предложение от ma_rri_na следващият път да се съберем в по-голяма зала, защо да не организираме една среща на приятелки от цяла България, в по-хубаво време разбира се. Какво като Варна не е център на България :wink: .
Кате, на първата снимка е Танчето, на втората са Бони(с жълтата блуза) и Меги(с шала), а на третата сме аз(гледащата настрани) и Наталия(с най-заразяващата усмивка). Наистина само Марина я няма, но мисля, че Бони и Наталия правиха хубави снимки с апаратите си и ще ги качат по-късно. Аз нашия не го носех, защото е развален и сега с мъжа ми сме решили да си направим подарък за Коледа, но още не сме си избрали. Но пък ще се възползвам от снимките на останалите :) .
Лека вечер на всички!


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед дек 16, 2012 4:28 pm

Привет, момичета :D
Срещата беще супер и съм много щастлива, че се осъществи, благодаря на момичетата, че се отзоваха, жалко че Дидка я нямаше, но ще има още срещи. На първата снимка е Русовелка, с шалчето е Латкова, а до нея в жълто е Бони, на долната снимка в дясно е Миленчето, а до нея съм аз. Наистина красива среща, но няма да е последна, ще се срещаме регулярно, а и всеки който идва във Варна да звънка за нови срещи. Времето мина толкова неусетно, а темите за разговори толкова много. Нашият сайт създава приятелства и това е най-хубавото нещо. Благодаря на "Веселия готвач", че ме среща с личности като вас и независимо дали се "виждаме", знам че ви има и мога да разчитам на приятелско рамо в трудна ситуация и на усмивки в щастливи моменти. До нови срещи с нови приятели :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед дек 16, 2012 4:30 pm

Миленче,пишем заедно :hug:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед дек 16, 2012 4:32 pm

:) Радвам се много ,виждайки първите снимки .....няма значение какви са ...мен ми харесват ,виждам весели ,усмихнати и жизнерадостни лица и ми е достатъчно ,колкото до имената .....в очакване съм да се представите,милички :) Не зная защо ,но си мислех виждайки снимките ,ще имам ориентация долу-горе кой кой е .....но интуицията ми изневерява нещо ...Благодаря ви ,радвам се ,че сте прекарали добре ...очаквам и останалите снимки и впечатления.АНИ,от галактобурекото ще се почерпя ,един от любимите сиропирани сладкиши у нас ,да беше близо да седнем и на кафе :love: щеше да е супер.Здрави да сте ,Веселушки! :love: :love: :love:МИЛЕНЧЕ,пишем заедно ,благодаря за информацията и,защото и аз бях в очакване ....


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед дек 16, 2012 4:56 pm

Здравейте мили момичета!
С голямо удоволствие разгледах снимките от срещата, толкова хубави, усмихнати, щастливи и сърдечни сте всички. Много се радвам, че публикувахте снимките, а така ми се искаше и аз да съм там. Но живот и здраве, ако на лято се организира нещо, мога да дойда да се запозная лично с момичетата, които толкова са ми помагали в трудните ми моменти с добра дума, със съвет, с позитивната енергия, която излъчвате. :hug: :hug: :hug:
Много се радвам, че ви видях :yee: Приятна вечер мили :love:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед дек 16, 2012 5:03 pm

Мили сладуранки, вие сте прекрасни, звучите ми приповдигнато,радостно,а това ми говори много - срещата остава незабравима за вас,дано един ден се съберем болшинството от сайта,ще бъда много щастлива да ви видя. :winkiss: :winkiss: :winkiss: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » нед дек 16, 2012 7:06 pm

Срещата беше супер. Наистина ще е хубаво и една национална среща да направим, но в по-хубаво време.
Обещахме си да се срещаме по-често. Може би януари ще определим една дата, а то ние се оказахме и съседки по-голямато част.
Поздравявам всички. А аз отивам да се вихря в кухнята защото днес от срещи в къщи ще ме линчуват :D :D :D
:love:

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » нед дек 16, 2012 9:14 pm

Здравейте, готвачета-веселячета!
Естествено, че завиждам, но съвсем малко...много повече се радвам, че осъществихте първата форумска среща! Надявам се да сте повлякли крак, момичета, и поне веднъж на месец да има някъде Веселяческа среща. Аз правих-струвах тихомълком, но не можах да си подредя нещата така, че да дойда при вас. Иначе щях да съм компания на Бони по пътя Варна-Русе :wink: . Но нищо-що е време-пред нас е! Влизайки тук, всеки път, когато успея да се добера до компютъра, дори и да не пиша, се радвам искрено на добротата и сърдечността, които лъхат от разговорите. Аз напоследък установих, че съм станала твърде сдържана по отношение на емоциите. Вероятно си има причини за това, но сега искам да ви кажа-радвам се, че ви има, че ви познавам, и че сте точно такива, момичета...Сигурно дори не подозирате колко надежда ми давате...Обичам ви и благодаря!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед дек 16, 2012 9:21 pm

Това сме ние и дано ставаме повече

Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед дек 16, 2012 10:56 pm

Привет момичета :)

Прибрах се и аз благополучно от пътешествието си - от петък до неделя вечер :wink: Заредена съм с много приятни преживявания и емоции - срещи с колеги, близки, детенце и приятели.
За днешната ни среща момичетата вече са писали и Марина е сложила снимка. Аз добавих и още няколко в Други-Веселите готвачи и ги надписах, като надписите са отляво надясно.

Лятото се видяхме за пръв път с Миленка, а сега бяхме вече 6. Дано да се събираме и виждаме все повече и все по-често :clap: Толкова е хубаво да видиш на живо момичетата, с които всеки ден споделяме и съпреживяваме ежедневието си. Сега вече не само виртуално, но е реално знаеш кой стои зад името или ника. А какво по-хубаво от това, което ни сближава - вкусната храна, любовта към близките ни и желанието да правим и споделяме Доброто, Любовта и Съпричастието :love:

БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ВИ ИМА МИЛИ ДЕВОЙКИ И ЧЕ ВИ ПОЗНАВАМ :hug: :hug: :hug:

Желая ви спокойна и топла нощ - аз отивам да почивам, че ми остана много малко време до сутринта :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена