Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » съб дек 01, 2012 5:02 pm

Всичко свърших по план, обаче заваля един дъжд и ми видя сметката на стъклата :agr:
Ивка, не съм се преуморила много, но едва сега почвам да готвя, че мъжете ще се приберат от работа гладни.
Хубава вечер, веселушки :hug: :hug: :hug:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » съб дек 01, 2012 6:03 pm

Момичета мили, да ви почерпя :love:

Това е тортата, която направих за брат ми :)


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб дек 01, 2012 6:08 pm

Ехеее Рали,
голямо чудо е тази торта,
нямам думи
ти си магьосник браво. :clap: :clap: :clap: :clap:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб дек 01, 2012 6:17 pm

Рали, направила си вълшебна торта - и толкова скрити послания има в нея :love:

Личи си колко много обич си вложила в изработката - дано на братчето ти да му върви, да има късмет и да успява в начинанията си, за да е винаги пълна кесията и да няма дупки :cake: :heart: :hug:

Изображение

Топла и спокойна съботна вечер :love: :wine: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед дек 02, 2012 12:00 am

xaroumxristougennapq5.jpg
Добър вечер и от мен,мили :chef: !БЛАГОДАРЯ ВИ ,момичета за пожеланията към съпруга ми .Здраве и от мен за вас и вашите семейства! :love: Нов месец,нов късмет....един от най-хубавите и очакван от малки и големи! Всички сме по-близо един до друг ,освен ,че от кухнята се носят познати и очаквани аромати,всичко е празнично наоколо витрини ,осветлението в града и всеки дом поотделно.....една обстановка магическа и време за равносметка за отминаващата година.От малка и на мен тоя месец ми е любимия,виж тогава всичко бе по-различно.....липсваха и многото светлини,и многото модерни неща от съвременния начин на живот ,но......бях малка и всичко през моите очи изглеждаше идеално.Получавах и подаръци ,не бяха най-скъпите,но знаех ,че са от сърце и си мислех ,че са най-скъпите,живота бе по - опростен и сякаш това в днешно време ми липсва все-повече и повече....Не зная ,но всяка година по това време ме обхваща това носталгично чувство .....дали защото порастваме....или просто така е в действителност?!Утре ще украсяваме и ние в къщи ,просто виждам наоколо много домове украсени .....вечер свети навсякъде и е просто приказно ,носи се и мириса на прясно изгоряло дърво от камините ,виж единственото ,което не се връзва е температурата ,днес бях съвсем леко облечена и по нищо не прилича ,че е декември.От друга страна ,цените на петрола са толкова високи тая година и добре дошло е ,че навън е топло. РАЛИ,колкото до тортата ,първо браво за идеята,и колкото до изпълнението просто още едно голямо браво ,коментара е излишен.Пък както ти е писала и БОНИ,замисъла крие много подробности .Разбирам ,че брат си го обичаш много и добре правиш,винаги да сте сплотени и кесията да е пълна,миличка! :love: Днес,с дъщеря ми пообиколихме магазините ,понакупихме разни нещица ,най-много се забавлявахме в магазините за новогодишни украси ,и всичко ,свързано с идващите празници.За момент се почувствах и аз като дете ,исках всичко да разгледам и да докосна.....За сега желая Ви лека и спокойна нощ! :zwyncheta: :emotshejna: :zwyncheta:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед дек 02, 2012 5:30 am

69440_10152301921925118_1333671363_n.jpg
Добро утро приятели,
хайде на весели кафенца и закуски :D
Бъдете живи,здрави,много щастливи и продължавайте смело и само напред!
Никога не губете вяра и надежда, защото това,което не се случва днес е обещание за още повече късмет утре!
Умението да дочакаш е почти толкова,колкото заслугата да получиш!
С пожелание за хубава, спокойна и щастлива неделя!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед дек 02, 2012 8:07 am

Добро утро!
Ивка ,аз специално очаквам само хубави неща :wink: :wink: :) !Знам че си ги заслужавам :ooppss: :roll: :wink: :D !Липсваш ми Ивка!Много си далече..
Дианка,и аз понякога се чувствам както ти казваш...А за детското в нас.........хубаво е ,че го има.Аз също забравям ,че съм пораснала в такива магазини,ето вчера купих 2 купи за салати с коледни мотиви.
Рали,аз веднъж го казах -ти си човек на изкуството!Това е невероятна изработка!Луксозни торти ,ако мога така да ги нарека!!
Ставам ,приятелки,знаете как е,ставаш и почваш.. :cook: ,оправяне на легла,това -онова...........

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед дек 02, 2012 8:34 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/YUDtIOyOwgw[/youtube]

Добро утро :)

Неделя е, Слънчо се усмихва през прозореца, започва един прекрасен ден :love:

Ивка, Дидка, благодаря за кафенцата - и аз слушам прекрасната мелодия и се наслаждавам на кафето :coffee:
Имаме си доста занимавки за деня и след малко лека-полека започваме. Искаше ми се да започнем с Коледната украса, но май няма да е така :roll:

Спокоен и усмихнат ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед дек 02, 2012 9:04 am

Добро утро мили момичета! :hug: :hug: :hug:
Благодаря на всички вас за ароматните :coffee: , а на Бони за прекрасната мелодия :music:
Сядам с вас на :coffee:
Изображение
А сега да се обърна към Ралица :thumbsup: Рали, та ти си за мен абсолютен майстор, творец, каква е тази красота, това изящество :clap:
Тортата е прекрасна, творение на изкуството, толкова послания има в нея. На братчето ти пожелавам само хубави неща да му се случват, да му е винаги пълно портмонето, да е много здрав! Прекланям се пред твоя талант, Рали :bravo0:
Хубава неделя мили момичета :D
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед дек 02, 2012 9:25 am

:sun: :music: :flow2: :flow1: :flow2:
romant.zakuska v legloto.jpeg
Добро утро,и още по-добър неделен ден! Кога се търкулна и тая седмица ......въобще не усетих....Днес,наред с готвене ,чистене ,пране и гладене (по малко от всичко :eek: )ще украсим най-сетне.Като се замисля колко кашона трябва да смъкна......сега при украсяването всички помагат и са нетърпеливи и участват ,но ......дойде ли време да прибираме аз съм на бойна линия .....но в някои случаи по -добре е така ,ще се запазят по-вече украшения.Иначе при зимните разпродажби винаги прибавяме по нещо ново за следващата година ....и винаги е различно.Но понеже многото приказки са "бедност" Най-добре да се насладя на кафето с вас ИВКА,ДИДКАи БОНИ :coffee: :) и да започвам със задълженията ......Лек и усмихнат неделен ден на всички!


Заключена