Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » съб дек 15, 2012 10:09 am

29634_388246704590885_1296848589_n.jpg
Добро утро :)
ето ме и мене поспаланата вече съм тук с моето кафе :D
Дианка,честито получила си най-хубавото предложение :thumup:
да сте щастливи, здрави и винаги така влюбени :heart: :winkiss:
Миленка,какво те огорчи мила :?
Вяра,за какъв песимизъм говориш,в тези празнични дни няма място за
такива работи само оптимизъм и горе главата.
Танчето,
сигурно е изкарала половин смяна вече :wink:
Катето,ще се е развихрила я в кухнята или ще е при малкият Антон :) ,
а Ралка хукна за подаръци,да ги избереш Рали оргинални и красиви после да споделиш.
Бони, днес я няма ,но нали е във Варна :)
Наталка,утре наближава и ви завиждам много благородно,но живот и здраве
на лято ще си организирате среща с мене,много да се наприказвате и весело да си
прекарате,после да разказвате :)
Ние,днес мислим с дъщеря ми да украсяваме,но все отлагаме дано вече се наканим,че
то време не остана :tongue:
Майка ми звънна,че ще дойде милата от село да ни види,
нали е самичка да се разсее малко :)

Щом бялата утрин разпръсне блестящия снежен разкош,
усещам свежест,блясък от нежност!
Усещам вълшебство в Декемврийския полъх с Любов!
С усмивка дарявам живота край мен!
Нека се радваме заедно и на днешния Приказен ден!
Насладете се на всеки миг, подредете мислите си,сбъдвайте желанията си!
Изживейте Щастливо този хубав зимен ден!
Щастието е като парфюм,не можеш да предадеш уханието му на друг,без да има мъничко от теб!
Весел ден!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб дек 15, 2012 10:23 am

РАЛИ,уважавам чувството ти за хумор, откровено казано и аз намерих за лек комедиен сюжет - всяко момиче, да носи играчка за елха,но само си представи миличка,колко трогателно ще изглеждат влизайки в сладкарницата - смутени,търсещи,но много очарователни,да им пожелаем весели и щастливи мигове заедно,да си пожелаем и ние да имаме възможност да се срещнем с голяма част от нашите прекрасни момичета,когато силно го желаем - ще се сбъдне,аз вярвам.РАЛИ,сърдечно благодаря за топлите думи :winkiss: :hug: :hug: :hug: :winkiss:.ДИАНКА, точно такава искам да те виждам тук - спокойна,весела и главно щастлива,пак ще ти кажа,приемам твоето щастие,като нещо,което се е случило на моите момичета,дано винаги да е така,обичам те миличка. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :hug: :zwyncheta: :hug: :eleni: :eleni: :eleni: :elha: :eleni: :eleni: :eleni: :zwyncheta: :emotshejna: :santa: :emotshejna: :zwyncheta:ИВКА, привет слънчице,дано днес денят за теб бъде приказен и мого успешен. :hug: :hug: :sun: :hug: :hug: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб дек 15, 2012 1:46 pm

Здравейте мои мили момичета!
Благодаря на всички вас за успокоителните думи, зная, че тук винаги намирам утеха, оптимизъм, вяра в доброто! :hug: :hug: :hug:
Сега се прибрах от работа, пуснаха ни днес малко по-рано и веднага сядам при вас :love:
Направо ви завиждам за утрешната среща, направете снимки, ще чакаме с нетърпение :thumbsup:
Сега сервирам по едно чайче в студения следобед
Изображение
Хубава събота, пълна с уют и топлина :heart:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб дек 15, 2012 3:29 pm

ПРИЯТЕН СЛЕДОБЕД,ПРИЯТЕЛИ!
181833_548203381875945_1522999875_n.jpg


Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » съб дек 15, 2012 7:32 pm

Добър вечер момичета!И аз сега се прибирам от работа.Днес беше отвратителен ден :facepa: От сутринта ми тръгна стресово.Един микробус щеше да ме блъсне-шофьора караше като луд ,говореше по телефона и въобще не ме видя,аз дадох малко повече газ и се размина белята,но пък колата ми се занесе и това го овладях.Взех си юрганчето от химическо и тръгнах към Бургас.До супермаркета се сетих ,че бях обещала да взема едни подправки за моя мн близка в Турция и спрях да купя.Излизам от супера,качвам се в колата и ДРУГ МИКРОБУС С ГОВОРЕЩ ПО ТЕЛЕФОНА ШОФЬОР за малко не блъсна :nono: Направо ми идваше да сляза от колата и да отида пеш.Както и да е стигнах жива и здрава :roll: От там цял ден един човек не влезе в магазина .... ужас.Сега ще си сложа една ракийка и една салатка ,хапвам душ и лягам.Утре съм запланувала чистене и ден за кулинарни експерименти :tongue: Дано другата седмица да ни е по-хубава и спорна на всички :love: Лека вечер на всички :winkiss:
http://www.radikal.ru]Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб дек 15, 2012 9:40 pm

Здравейте приятели :) ,
Петинка,много отрицателен ден си имала,
но слава Богу всичко е свършило благополучно,
а малката Мери е разкошно дете,очаквах с нетърпение
на нашето форумско бебе актуални снимки,
като се сетя с какво вълнени е я чакахме :)
прекрасна е,да ти е жива и здрава :tongue:
А сега нека се насладим на оставащата вечер
с чаша питие в ръка:
536492_440620045994259_533950825_n.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб дек 15, 2012 10:24 pm

Пети, много красиво детенце е Мери -как човек да не прости белите на тая чаровница,да е жива и здрава,ще го израсте.Относно кошмара,който си изживяла - нямам думи,толкова безотговорни хора има и не си дават сметка,че застрашават живота на други, за магазина - не се притеснявай, добре знаеш,че нещата са на приливи и отливи,пожелавам ти всичко да се подреди по най -добрия начин,по Коледа стават чудеса,дано и при теб е така :thumbsup:,много успехи и късмет :thumup:.Хубава и спокойна вечер. :winkiss: :night: :winkiss: :eleni: :eleni: :emotshejna: :eleni: :eleni: :zwyncheta: :zwyncheta: :snejenchovek: :zwyncheta: :zwyncheta:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед дек 16, 2012 6:22 am

Здравейте, мили!

Пети, не са ли забранени тези телефони? Тук най-накрая ги забраниха, но като гледам на много хора не им пука. Слава Богу, че си овладяла положението. Моят мъж е безкомпромисен, като види някой да шофира и горвори по телефона (обикновено те се мотат и създават задръствания), му свири до дупка.
Дианка, много се радвам, че сте си вкъщи и за предложението! Прекрасно е!
Верче, не позволявай на лошото настроение да те завладява. Не се давай, усмихвай се и мисли положително!
Рали, благодаря ти мила за информацията! Нямах много време да изчислявам как и на колко парчета ще се разреже тортата. Отхвърлих вариянта с кръгла торта на два етажа, защото нямах толкова големи форми за торти. Използвах най-голямата правоъгълна тава, която имах. Мислих да правя и мини кексчета като допълнение, но просто нямах време. Да ми бяха казали по-рано щях да измися нещо. Добре, че мъжа ми ми помогна да я сглобим, че сама нямаше как да се справя. И за украсата ми помогна. Бях сложила перлички за тичинки на маргаритките, но той каза, че така тортата изглежда сватбена. Малко се ядосах, защото загубих близо час, но се вслушах в съвета му да ги направя от фондан, оцветен в жълто. Нямах време да мисля и правя план какво, как и къде да разположа. Направя цветче - лепна го върху тортата и така докато накрая това се получи. Надписа най-много ме измъчи. Купих си маркери, но незнам защо след първата буква и отказа да пише. Може би фондана трябва да е изсъхнал?! Както и да е се справих, но сигурно ми отне час. Едва ли повече ще се заема с такава бърза поръчка :).
Сега да ви почерпя с торта и да се отправям към леглото.
Прекрасна неделя!
Изображение
P.S. Изкарахме си прекрасно на партито. Моето момченце тегли томболата с подаръците. И изяви желание да пее с микрофон. А аз го гледам и не мога да повярвам колко е артистичен и как изобщо не се притеснява пред публика. Дано да е все така, че като знам аз колко притеснителна бях и това ми беше голяма пречка в живота.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед дек 16, 2012 8:16 am

Добро утро, мили момичета,хайде на :coffee: и нека да започне един прекрасен декемврийски ден,въпреки дъжда - нека е изпълнен с много настроение,щастие,радост.Йоанка,браво момиче - толкова нежна торта,браво и на твоето момченце,дано освободеното от притеснения поведение му носи много успехи занапред :thumbsup:.Днес е срещата на нашите скъпи приятелки - пожелавам им,много настроение,весело изкарване и непременно да замислят друга среща в по -благоприятно време, аз лично, бих желала да видя всяка от вас,да ви прегърна,да ви кажа,колко много означавате за мен - това ще се случи,непременно. :thumup:.Рали, къде си миличка,вчера програмата ти беше доста натоварена,не се съмнявам,че си се справила перфектно,ти, простичко казано - можеш много.Хайде милички,пожелавам ви прекрасен,спокоен и много успешен ден. :winkiss: :sun: :winkiss: :hug: :eleni: :eleni: :zwyncheta: :eleni: :eleni: :santa:

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » нед дек 16, 2012 8:44 am

Добро утро и от мен :)
Завиждам за срещата във Варна- със сигурност ще е вълнуващо и интересно. Преди бих казала, че ни свързва любовта към кулинарията, но сега мисля, че ни свързва едно истинско приятелство- тук са събрани толкова добронамерени сърца, че е невъзможно приятелството да не продължи с по-чести срещи.
Не забравяйте да се усмихвате :) :giflo1:
Кате :winkiss:
:eleni: :elha: :emotshapka: :emotshejna: :snejenchovek: :zwyncheta: :santa: :candle:
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Заключена