Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » чет яну 31, 2013 6:51 pm

Ехооооо, къде сте девойки - днес никой не се е завъртал тук :roll:

Дидка, да не би във Варна да е имало слънце и да сте били на разходка? Тук цял ден валя дъжд, привечер от запад просветна и небето порозовя и скоро след това от изток така се свъси, че чак стана ствашно :eek: И ... после се стъмни :night:

Рали, "виждам те" в коментарите на рецептите - пиши ни с две думи и тук, как си, как са нещата при теб, все така ли "изхвърляш" напрежението с вечерни разходки в гората :thinking: Често си мисля за теб и ти изпращам много топлина и положителна енергия :hug: :hug: :hug:

Дианка, все се каня да те питам как е Ани - толкова отдавна не се е обаждала? Ти я чуваш понякога - предай й искрените ми поздрави и пожелания за много здраве в зимните дни :love: Как са твоите домашни днес - надявам се да са по-добре :hug:

Нинка, и ти се "покри" някъде? Как си миличко, успокои ли топката и подредиха ли се домашните ти неща? А студентката как е - толкова отдавна не си ни казвала нищо за нея :roll:

Верче мила, как си -отдавна не си писала?

Таничка, а твоят сън оправи ли се вече? Скоро писа, че има подобрение - дано да е трайно :thumup:

Наталка, радвам ти се - сутринта ми звучеше добре :hug:

Около мен нищо ново - работа, почивка и така се върти един кръговрат ... Вече с огромно нетърпение очаквам пролетния повей, не ми се стои в къщи, все ме тегли навън. В това студено и мрачно време обаче все гледам да се прибера по най-бързия начин в къщи :wink:

Написах вече цял ферман, време е да ви пожелая хубава и спокойна вечер :love: :heart: :heart: :heart: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет яну 31, 2013 7:22 pm

Здравейте мили приятелки! :love:
Мила Бони, тук съм, нямах много време да пиша, само чета и бягам по задачи. Имах си проблеми с баща ми, но ще се оправят нещата.
Пак съм тук при вас, много ми е хубаво с вас, вие ме успокоявате, с вас се чувствам чудесно. Днес толкова ме намокри дъжда, протекоха ми ботушите, намокри ми се якето и сега пих аспирин и топло чайче :coffee:
Не ми остава нищо друго, освен да ви пожелая топла, красива, романтична зимна вечер :love: :night: :wine: :heart:
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет яну 31, 2013 11:07 pm

Добра вечер и от мен ,на всички! Наистина ,БОНИ има затишие на хоризонта ....колкото до описанието ти за времето "...от запад.....от изток и накрая се стъмни .... :yee: Супер си , :wink: мноооооого ми хареса ....просто,точно и на место!!! За жалост ,при мен ролята на мед.сестра продължава....много отвратителен вирус ,снощи по малките часове ,съпруга ми посети спешното ,след като температурата не спадаше по никакъв начин (по бързата процедура кръвни изследвания,рентген на белите дробове и кардиограма)всичко е в нормални граници ,освен кръв.изследвания ,които показват ,че е вирус.И днес почти цял ден е над и около 39 гр. Засега Виви е по-добре ,и тя е с температура ,но спада по-лесно .С АНИ скоро не сме се чували ,с тия болести при мен от неделя насам ,предполагам ,че е добре ,утре ще се постарая да я чуя и ще предам поздравите .МАМИ,къде сте всички ,РАЛИ и теб от време на време те мярвам ,надявам се да сте добре всички и просто да не ви остава време от задължения. :love: Това за сега ,и при мен нищо интересно ,топло и тия вируси ще ни побъркат ,сега чувам ,че духа и вали дъжд ,дано утре да е по-светло на хоризонта ....иначе днес бе толкова слънчево ,че водата от слънчевия бойлер бе гореща ,но зима е ...и слънце ще има ,и ще духа ,но друг студ никаква връзка с тоя в БГ. Лека ,топла и спокойна нощ ,ВЕРЧЕ пий аспирина и на топло ,радвам се ,че си добре ! :)

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет яну 31, 2013 11:32 pm

Здравейте, приятели!

Бурята отмина. Дори не я усетих - нямаше нищо общо с прогнозата за гръмотевици и светкавици, и бурен вятър. Доста валя, имаше и вятър, но не беше страшно. Сутринта като отивах на работа нямаше капчица по земята - вятърът беше подсушил всичко. Но на километър от нас имаше централна улица, блокирана от счупени дървета. Слава Богу при нас всичко е наред.
Ани е добре. Преди 2 дни моя приятелка се е чула с нея.
Дианка, дано по-бързо отшуми вируса, а ти не му се давай.

Лека нощ на вас!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет яну 31, 2013 11:57 pm

Дианка,специални поздрави и от мен за Ани,много прегръдки и целувки, и че я мисля и я чакам и във скайпа също.
Бони,аз се завъртах из форума,но никой не беше писал и аз да не остана по-назад :wink: :wink: :D .
Верче,дано се разминеш с настинката.
Специална покана за Ивка на кафе край морето...и лека работа.На другите момичета ще сервирам :coffee: :coffee: по-късно сутринта.
Разбрах че съм ограничила личните съобщения и ако някой ми е писал ,искам да знае ,че е станало случайно докато ровя из настройките.
Миленка,няма да стана моята работа,нямат покритие в нашия район, нито за телевизията,нито за интернет.Лека работа утре!


Заключена