Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Aliana » пет яну 18, 2013 11:55 am

Е, сега хубаво сме я показали, малката кукла :) Пети, мила, добре, че не сме се дублирали :wink:
www.facebook.com/artandhobby


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет яну 18, 2013 2:31 pm

Привет и от мен :D
Честит Атанасов ден, да са живи и здрави имениците
Тази малка кукла е голяма чаровница, ще има да разбива сърца :D
Аз днес малко закъснях за среща с вас, но на мъжа ми му правиха операция на катаракта. Рано станахме, викаха го в 7,00 ч. в клиниката и преди малко се върнахме. Сега малко ще подремнем, че деня не беше лек. Утре ще свалят превръзката, а след няколко дни ще разберем повече за състоянието му, той освен катарактата има и глаукома на това око, отлепена ретина и изтънял очен нерв. Дано всичко е добре, че ни чакат още лазери и поне още една операция.
Хубав ден да имате и слънчево настроение, напук на мрачното време :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет яну 18, 2013 2:41 pm

Ех,тази Мери голяма е сладурана и
къщовница и помощничка на мама и баба :)
Пети, да ви жива и здрава,весела засмяна и на мама отмяна!!!
Весел празник довечера!!!
Малинка,добре сте си прекарали с твоето момче все така да сте :thumup:
Наталка,успешно възстановяване на съпругът ти.
Кате, и вие сте се забавлявали страхотно и спектакъл сте имали:clap:
Рали, стискай още малко зъби малко остана и ще има банкет :tongue:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет яну 18, 2013 4:07 pm

Мамина душица,златна!Мама как си я целува...Стана ми и малко тъжно ,защото ми се иска всичко да си е както ,,трябва,,че щастието им да е пълно.Да ти е жива и здрава,миличка!
Натали,всичко ще е наред,просто трябва време.Ще се възстанови съпруга ти.


Потребителски аватар
Manuela85
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 75
Регистриран на: чет ное 17, 2011 2:33 pm
:: 67 рецепти от Manuela85
:: 158 снимки от Manuela85

Мнение от Manuela85 » пет яну 18, 2013 4:12 pm

ЧЕСТИТ АТАНАСОВ ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!
Los tres mejores doctores del mundo son:Dr.Dieta,Dr.Tranquilidad y Dr.Alegria

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пет яну 18, 2013 4:32 pm

Дидка, нещо май ви обърках. Детенцето от снимките, Мери, е дъщеричката на Петина (MANI). Не е племенницата ни, ако това си имала пред вид, пишейки, че би й пожелала всико да им е "наред" :D :wink: Но и племенницата ни е едно чудесно дете, на същата възраст като Мери е и се казва Джорджиа (Георгиа - Николета), и изобщо не й липсва любов и внимание. Слагам и нейна снимка тук, леле-мале, стана цял детски албум :D :D :D

Изображение

Изображение
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет яну 18, 2013 4:40 pm

Пети, голяма чаровница е малката Мери! Да ти е жива и здрава! Личи си, че е с много боен дух и не търпи възражения. Най-много ми хареса снимката, на която се е устремила нанякъде с обувките в ръка и гледа много "лошо", сякаш казва "Ще ми казват те на мен дали ще излизам или не :agr: !Да не сте посмели да ми отложите разходката! Аз тръгвам с вас или без вас!" :wink:
Рали, и твоята племеница е голяма сладурана! Тя май телефонистка ще става :) .
Наталка, дано операцията на съпруга ти да е успешна! Понякога, колкото и да не ни се иска трябва да се подложим на лечение, а по-добре е това да стане навреме.
Лека вечер!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет яну 18, 2013 6:59 pm

Здравейте, момичета!

Прекрасен детски албум се е получил! Много чаровни са и двете девойки! Пети, нацелувай твоята малка принцеса - невероятна е! Рали, Джоржи е прекрасно дете! Умът ми не го побира отношението на това същество, което е при вас и се опитва да ви трови живота! Да имаш нужното търпение, мила, и дано всичко протеча гладко и без допълнителни процедури!
И аз ще допълня албума. Слагам снимка на девойката, за която се грижа. Един ден отидохме да видим какво прави синът ми, той толкова много харесва бебета, държи се страхотно с тях. Май направих грешка, защото сега не спира да ме врънка за бебе. Иска и момче, и момиче :roll: .
Изображение
Изображение
Изображение

Приятна почивка ви желая!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет яну 18, 2013 9:46 pm

Петинка, Рали - благодаря ви от сърце,че ми доставихте толкова красота и радост - Мери е едно малко сладко ангелче,истинска красавица,но то си има обяснение всичко това -майката е много,много красива.Рали, Джорджи е голяма кукла, а какво да кажа за момиченцето, за което се грижи Йоанка - толкова чаровни,сладки дечица - да са живи и здрави, весели и щастливи,да порастнат достойни и добри хора,ако са пред мен, няма да спра даги гушкам,обожавам дечицата.Натали, не се притеснявай за нишо мила,аз също съм със глаукома - диспансирана, непрекъснато със капки се подържам,сега медицината не е като преди години,има разрешение на тоя вид увреждания на очите.Момичета, сега се прибрахме с моето Мите от дома на малкия Антон,прекарахме прекрасен ден,а сега ми е още по -хубаво - от снимките на тия прелестни създания.Хубава вечер на всички. :winkiss: :heart: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :winkiss: :heart: :winkiss:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет яну 18, 2013 9:59 pm

Привет момичета мили :)

Чак сега мога да пиша, макар че видях много по-рано всички снимки - НЕВЕРОЯТНИ СТЕ :love: :love: :love: Имате прекрасни дечица - принцесата на Пети е толкова чаровна, особено с модерната шапка и като фея :hug: Рали, твоята племенница Джорджия с красивите си сини големи очи си е истинска красавица :love: А момченцето на Йоанка с такава нежност докосва бебчето, че си личи как си мечтае за такова пухче у дома :innocent:

ОТ СЪРЦЕ ЖЕЛАЯ ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ ДЕЧИЦА, МАЛКИ И ПО-ГОЛЕМИ И ДА НОСЯТ МНОГО РАДОСТ И ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ :heart: :heart: :heart:

Малинка, благодаря за хубавите зимни снимки - и аз не съм ходила в Рила през зимата. Много сте сладки вие двамата - бъдете щастливи, обичайте се и нека имате много звездни мигове заедно :love:

Наталка миличка, нека благодарим че има лекари, които да ни помагат и дано всичко се подреди по най-добрия начин за съпруга ти :hug: :hug: :hug: Бог ни подлага за изпитания, но винаги помага на добрите хора - ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ ОК, ВЯРВАМ В ТОВА :thumup:

Изморена съм и ви оставям с пожелания за спокойна нощ и сладки сънища :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена