Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » чет яну 24, 2013 9:16 am

Добро утро,милички!Спокоен и приятен ден!Наистина въпреки слънцето,няма да излезем днес.Вчера както ни печеше ,така ни и понаваля малко...


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет яну 24, 2013 9:44 am

554536_522169571137969_1954623982_n.jpg
Добро утро скъпи Приятели!
Приказен ден,изпълнен с много доброта,радост и усмивки за всички!Най-добрият начин да започнеш деня си е,събуждайки се сутрин,да си помислиш колко е хубаво да донесеш радост поне на един човек днес!За всички Вас,които сте духовно богати,готови винаги да откликнете на чуждата болка и не се уморявате да пръскате частички доброта от душата си наоколо, независимо от трудното време,в което живеем!За Вас Приятели добри е моето кафе приготвено с много Обич!Весел и ползотворен ден с усмивки свежи зареден!
Mиленче,успокой темпото,Весето е страхотно дете и се справя перфектно със всяка задачка,ах тази мама :tongue:
Дидка,слънце хубава новина ни поднасяш,дано Зарко вече няма проблеми с ушенцето :thumup:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет яну 24, 2013 10:33 am

mantarini.jpg
Добро утро , момичета!!! :) Благодаря за ароматните кафета ,за нежните пожелания и въобще за настроението ,което поднасяте всяка една по неповторим начин.МАМИ ,ами в отсрещната градина около 6-7 декара ,това ,на което се наслаждаваме всеки ден е по-горната ми снимка. Много зеленина и затова и зимата е някак не толкова истинска с това,което знаем от БГ,иначе студа си е студ и около морето заради силния вятър ,усещането е по-вече .МИЛЕНКА,разбирам ,че заради професията ти ,си толкова стриктна и искаш всичко да е перфектно .....и аз така независимо,че не работя в тая сфера ,бях с децата на много високи обороти ...Резултатът бе точно обратното ....умори се ,особено малкия .....затвори всички тетрадки и с тон на голям ,ми заяви ,че ако не престана да го насилвам ,няма и да ги отвори :eek: !?Направо в чудо се бях видяла ,по него време посещавахме психолог и тя потвърди същото,което и детето ....При него има 4години по-ранно развитие ,започна когато бе 4 годишен ,и понеже всичко бе като по-голям ,и общуване ,и държание ,детския лекар ни насочи към психолог ,защото детето е малко ,а всичко останало различно ...Вече не ми прави впечатление ,защото всички деца на възрастта му ,и четат ,и пишат ит.н.,но тогава бе нужна помощ. След като спрях да го "насилвам" както той се изразява ,започна да се занимава по-вечко и самостоятелно,и вече в трети клас ,съм спокойна .Колко пъти съм се замисляла,че да отгледаш детето е трудно ,но да му дадеш здрави основи и да го възпиташ правилно е и трудно,и е необходим и талант. :thinking: Коя майка не би желала детето и да е умно и успехитеда го съпътстват ,но при мен всичко е с мярка ,имам приятели преподаватели и споделят колко взискателни са и усещат,че децата не са с тях ,а срещу тях ....т.н. малки бунтовници.Весито ,само че те има за мама е достатъчно ,ще видиш пораствайки ,ще се успокоиш и ти ,Виви е 6клас ,толкова уравновесено и кротко за възрастта си и успеха отличен ,има и няколко петтици ,но не я уморявам ,виждам ,че се старае ,учи и това е достатъчно за мен ,виждам каква огромна промяна от преди 3години има днес .Днес,малко пръска навън ,опитва се да вали ,имам и излизане навън ,но засега ще сък в къщи ,по-точно в кухнята .Вчера пообиколихме магазините ,купих само на Виви едни дънки и 3 блузки ,Стилианош има достатъчно дрехи в момента ,пък и след няколко дни има и рожден ден ,и ще получи и подаръци затова ще изчакам .Иначе цени страхотни ,само дето хората нямат възможност и забелязвам,че ако не е от нужда не купуват както преди .Тая икономическа криза ,от една страна добре подейства на някои ,просто приземи ги ,за да живеят в действителността ,защото бяха се отплеснали доооооооста.И аз,преди купувах доста излишни неща :ooppss: ,днес съм съзнателна клиентка :wink: Лек и спокоен ,усмихнат и спорен ден !!! :) :) :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет яну 24, 2013 11:34 am

Дианка, благодаря ти за тая прекрасна снимка, толкова искам да влезна в такава градина - тия оранжеви плодове ме привличат силно,едни малки слънчица по дърветата,нямам думи.Радвам се,че сте добре,това е най - важното.Всичко добро, мила Дианка,хубав и весел ден ти пожелавам. :winkiss: :sun: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
pajarita
началник печка
началник печка
Мнения: 64
Регистриран на: ср яну 05, 2011 1:59 pm
:: 1 рецепти от pajarita

Мнение от pajarita » чет яну 24, 2013 3:43 pm

Здравей те и от мен мили момичета :) Хайде на следобедно :coffee: .Тук е едно време ту вали,ту слънце,вятър...

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » чет яну 24, 2013 3:48 pm

Здравейте,прекрасни момичета!

Днес,пролетната картинка,която ни предостави природата,през този месец,е доста по-различна,от последните няколко дни :(
Облачно и навъсено е навън,но това не е препядствие,за да не замирише на... :coffee: Кафе,разбира се.
Ето го и него.
Поднасям ви го топло и ароматно.
Специално за вас!
Изображение

И за почитателите на капучиното
Изображение

И нещо,много примамливо и вкусно.
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » чет яну 24, 2013 10:03 pm

Къде сте,милички?
Желая ви,спокойна нощ!

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет яну 24, 2013 10:04 pm

Нинка,здрасти!Лека нощ,миличка!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет яну 24, 2013 10:14 pm

Лека нощ и приятни сънища -Нинка, Дидка и всички момичета. :winkiss: :night: :winkiss: :yawn:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » чет яну 24, 2013 10:14 pm

Дидка,слънце,лека нощ и сладки сънища!И на двама ви! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Катенце,лека нощ,мила! :winkiss: :winkiss: :winkiss:
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Заключена