Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » пон фев 04, 2013 8:13 am

Добро утро :D
Започна нов, прекрасен ден, мално намръщен и валящ, но слънцето е тук с вас, с усмивките, искренноста и уважението. И аз се радвам на добрите чувства, които са тук в този сайт. Това носи спокойствие и сигурност, че насреща си имаме наистина ЧОВЕК, на който можем всичко да кажем и споделим.
Рано се разфилософствах, хайде и по кафе, че да започнем както ние си знаем денят
Изображение
Хубав и успешен ден
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон фев 04, 2013 8:57 am

537152_413211258764947_362666150_n.jpg
Добро утро в понеделник скъпи приятели!
Хоп, ето ме и мене с моето кафе във вашата компания :)
Миленка,дано Веси се справи само със смучещи хапчета и днес вече да е добре :)
Дианка,само така мила ти си голям оптимист :thumup:
Желая ви много слънчеви усмивки, щастие
и късмет през новата седмица! Нека тя да
ни е спорна!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон фев 04, 2013 9:57 am

zakuska moska.jpg
Добро утро и пожелания за една ,спокойна,спорна и успешна седмица!!! :) :) :) Днес,понеже след почивните дни минава голяма визитация,реших да сготвя ,да свърша нещо ,вместо да чакам отвън :wink: .И след малко ще тръгвам .БОНИ,знаеш ли и аз ,много пъти се замислям с тия вируси ,дори бях гледала по телевизията интервю с един пилот ,който сподели ,че ни "обгазяват"..... :? :eeek: направо по него време се бях притеснила много ,наистина ,че всичко е свързано и е една ,дълга верига ....от......до фармацевтичните компании и до джоба на някои....както с ваксините бе станало и с мн.др.Не искам да вярвям всичко това,но за жалост след всичко ,което досега са видяли очите ми .......нищо не е за излключване :( Днес,няма да излезе със сигурност ,дори вчера сам е споделил с лекаря ,че настоява терапията да се проведе както трябвя ,за да не се наложи да ги посети отново.Успешен старт на новата седмица,току-що ми звънна и баща ми ,всички са притеснени ,има ли някой болен .....така е ,и когато си далеч още по-вече ....МАМИ,ти какво мислиш?! На всички ви лек ден и благодарност за вниманието ,и въобще ,че ви има !!! :love: :love: :love:
4ERV.ROZI +ME4E BIALO.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон фев 04, 2013 1:06 pm

Привет, мили момичета, чета и ми е много, много приятно,че всяка от вас се чувства щастлива тук, толкова е прекрасно,че си казваме ежедневно - благодаря,обичам ви,че винаги можем да получим подкрепа и съвет, за мен лично, това означава много.Дианка, как мога да мисля по друг начин,как мога да съм спокойна,когато детето ми е далеч от мен - напълно разбирам твоите родители,убедена съм колко им е тежко и трудно,особено ако са и болни,но живот, какво да се прави,съдба, дано е за хубаво, това са по - леки неща и се преодоляват. :thumbsup: Натали,много мили неща си писала мила, напълно споделям твоите чувства. :thumup: Прекрасен ден на всички.


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон фев 04, 2013 2:48 pm

Сядам и аз за малко направо за следобедното кафе.Днес просто не ми стига времето,как половин час по-късно ставане обърква целия ден.. :eeek: :D :wink: .
От сега съм настроена свети валентински и тъй като няма с кого да го празнувам,ще си ,,посветя,,деня на любовта във всичките й измерения така да се каже,към приятели,близки ,към детето,към живота.Разбирайте,че пак ще си празнувам :dancing: :dancing: :serve: и си мисля за дом.приготвена пица.Това ми се върти в главата :chef: :hungry: .
Еее щях да забравя да ви сервирам кафето..
Лека работа или колкото и да е останало от нея, :wine: :night: :night: :music: :music: това пък за довечера!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон фев 04, 2013 5:41 pm

Здравейте!
Тази сутрин излязох много рано и чак сега се прибрах. Намръзнах се едно хубаво по спирките и сега съм се свила на топличко пред компютъра.
Нямах време да пия кафе с вас, но пък сега ще се възползвам да ви пожелая една прекрасна и спокойна вечер!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон фев 04, 2013 8:03 pm

Най - мили пожелания за прекрасна и спокойна вечер.

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пон фев 04, 2013 8:06 pm

Здравейте,мили приятелчета!

Напоследък,въобще не ми достига времето.Дори и да седна до компа,все някой доброжелател ще се намери,по най-бързият начин да ме изгони от него :wink:
Немога и две изречения да прочета.
Но,поне имам възможността,да ви пожелая,да сте здрави всички и вашите близки,разбира се.
Това,че не пиша често,не означава,че не сте с мен постоянно-в мислите и в сърцето ми.
За всяка от вас,бих искала да напиша по нещичко,но в момента не съм добра в мислите си;преживявам труден период в семейството ми от две седмици насам.Когато имам някакво просветление,ще пиша повече.Поне,децата са добре и това ми дава сила,да продължа напред.
От все сърце,ви желая хубава вечер и спокойна нощ!
Бъдете щастливи!
Много ви обичам!

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пон фев 04, 2013 8:06 pm

Катенце,"виждам" те. :winkiss: :winkiss: :winkiss:
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон фев 04, 2013 8:13 pm

Нинка,мога да ти предложа да поговорим по скайпа ако искаш


Заключена