Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Ili71 » пет фев 15, 2013 8:14 am

И аз стискам палци. Дано всичко да мине успешно!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет фев 15, 2013 8:16 am

Вчера опекох ,,галет с ябълки,,/от сайта е рец./и въобще не ми хареса.Не ми е приятно да го напиша точно така в коментарите,но ми се искаше да го отбележа.Понякога по многото на брой добри отзиви решавам и аз да пробвам.Затова реших да сложа една средна оценка. :cry: Вкусове разни,знам така си е.

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пет фев 15, 2013 8:34 am

А аз да се похваля вече за трети път правя палачинковата торта Ledies Paradise и съм много доволна. Малко промених рецептата за по-лесно мажа палачинките само с разтопено блокче шоколад, но се получава страхотно и всички много я харесват. :thumup:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет фев 15, 2013 8:57 am

ДОБРО УТРО , :) :love: ! НАТАЛКА,и тук вали ,вали и ......продължава да вали ....но както и ти си отбелязала тук е слънчево ,спокойно и винаги приятно .....Обръщам се към теб първо и от цялото си сърце ви желая днес всичко да протече без проблеми и операцията да е успешна,миличка! :love: После ,веднага се прехвърлям към БОНИ.....Мила БОНИ , с "АВВА" съм пораснала ,бяха любими на баща ми и така ги обикнах и аз .....върна ме и мен доста назад ,приятно и едновременно аз,която съм твърда ......днес се просълзих и ги оставих да се търкулнат .....носталгия ,спомени .....Една ,голяма ,ангелска прегръдка от мен и пожелание за приятен ден ,изслушах я песента поне 5-6 пъти още и усетих нещо ,нещо много приятно ,БЛАГОДАРЯ!!! :love: Вчерашния ден мина добре ,едно ,малко френско шампанско чака реда си ,хапнахме двете шоколадови сърца и.....моя "БАНОФИ ПАЙ",снимката ми бе голям размер и не я прие ,ще се опитам да я намаля да видим какво ще се получи ,иначе като вкус по-сладко.......просто трудно ще се намери.... Заповядайте ,май ще вкуснете и вие
bannofee pee 001.jpg
....Рано-рано сме на сладка вълна ,май ....ИЛИ 71,виждам и ти в същия ритъм като мен :) Лек и спокоен ,петъчен ден с пожелания за още по-хубави събота и неделя ,щом са почивни :thumbsup:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет фев 15, 2013 11:59 am

Привет, мили момичета,сега се прибрах и бързам да ви видя.Натали,успех мила,дано всичко мине отлично. :thumbsup: .Момичета,радвам се, че всички сте добре,така трябва и да бъде.Дидка,това търкаляне по земята,включително и навън при нас отмина,но беше факт,казвахме му,че си тръгваме и така спря да се тръшка където и да се намира,беше ужасно.Пожелавам на всички спокоен,хубав и много весел ден.При нас е пекнало едно хубаво :sun: . :heart: :heart: :heart: :winkiss: :heart: :heart: :heart: :winkiss: :heart: :heart: :heart: :winkiss: :heart: :heart: :heart: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет фев 15, 2013 3:32 pm

Хайде на следобедно кафенце
Изображение
Операцията мина, утре ще се сваля превръзка, а по-късно ще се разбере резултата.
Благодара за куража, който отново ми дадохте
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет фев 15, 2013 4:14 pm

Здравейте!
Присъединявам се към компанията за кафе :D .
Изображение
Наталка, стискам палци всичко да е наред с резултатите, кураж и търпение!
Аз днес приключих с тежките часове и сега ми е малко по-спокойно. От другата седмица започва семестъра с бакалаврите и пак ще бъда доста ангажирана, но поне ще водя познати дисциплини, в които се чувствам "в свои води". За тях обаче ще мисля от понеделник. Сега се отдавам на почивка.
Пожелавам ви приятна петъчна вечер!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет фев 15, 2013 4:34 pm

И аз тъкмо отивам да си правя кафе Наталка стискам палци Миленче ,сигурна съм че ще се справиш
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет фев 15, 2013 4:40 pm

Наталка, дано всичко е наред,ще очакваме новини :thumup:

Популярният актьор Тодор Колев почина днес
Поклон пред паметта му!!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет фев 15, 2013 4:50 pm

Светла да е паметта му!


Заключена