Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » нед фев 03, 2013 10:29 am

Добро утро
честит празник на празнуващите
Каня се да излизам на разходка но не мога да се отлепя от компа
СПОДЕЛЯМ ГО С ВАС може би сте го гледали,но аз сега го открих
Приятен ден ви желая
http://www.airpano.com/
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед фев 03, 2013 12:44 pm

Минавам от тук само да ви пожелая хубава неделя!
Тъй като вече е късно за кафе ви предлагам да се подкрепим с по един фреш, че дано да прогоним грипа.
Изображение
Моята дъщеря от вчера се оплаква, че я боли гърлото. За сега я караме само на хапчета за смучене и много митамини под формата на сокове(ябълки, моркови и портокали - на нас това ни е любима комбинация), защото няма температура. Да се надяваме, че ще ни се размине.
Стискам палци довечера Дианка да ни зарадва с добри новини около съпруга си.
Дидка, Бони, Ивка, Танче, Нинка, наслаждавайте се на деня и си починете добре преди новата работна седмица!
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед фев 03, 2013 5:24 pm

Най-сетне се добрах до компа.
Днес пак домакинствах, готвих и какво ли не, абе като всички вас. То като се постопли малко и почваме да циркулираме по къщи и тераси, който има гадинки и там.
Обаче вече сядам и поднасям по кафе, че сутрешното го пропуснах
Изображение
Дианка, дано съпружието вече е по-добре и скоро да го изпишат да си се прибере.
Миленче, надявам се, че при вас нещата са под контрол, че щъкат разни гадни вируси.
Лека и спокойна вечер, сега малко ще се поизлегна, докато никой не ме е видял :wink:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед фев 03, 2013 7:34 pm

kamina.jpeg
Добър вечер ,Веселушки!!! :love: Благодаря ви за вниманието,стабилно ,но бавно подобрение .БОНИ,от първите симптоми посети спешното ,направи всичко нужно ,но докторите ни обясниха ,че е много опасен вирус и всичко се е променило за часове .Ние имаме една "голяма обеца " на ухото от преди 5 години ,бе 39 годишен ,млад ,здрав мъж и след един такъв "безобиден "вирус и след проведено лечение се отзова в интензивно отделение .....Оттогава сме много внимателни ,не му остави никакви кусури ,но ....разболее ли се ,веднага се обръща към специалист .Затова и се ядосва в момента,че не остави нищо на късмет и ...отново в лечебно заведение .Няма значение щом се лекува и ще отшуми ,здраве да е ...иначе и спортува и е съзнателен .ИВКА ,главата ми е горе и тоя мой оптимизъм ме крепи и силна ,и в чужда държава .Радвам се и за Богомил ,че успешно си е взел първия изпит ,само успехи му желая и да ви радва :love: .Иначе обувам маратонките и около 1- 1,5 км. го вземам за майтап .Прибирайки се ,пуснах една прахосмукачка ,вятъра се опитва да ми отнесе прането с простора , разбих един кекс и го разпределих във формите за мъфини ,така че и за утре ще вземат децата ,и ще има за кафето :wink: .На моменти имам чувството ,че съм навита с пружина :nono: ами то ако не решиш да седнеш просто няма сядане .Бях отворила навсякъде ,нещо типично за мен видя ли малко слънце ,но с тоя силен вятър внимавах много ,за да не се счупи нещо отнякъде...видях корабите акустирали ...ами накъде при 9-10 бала?! :confused: и затваряйки приготвих си кафето и сядам с вас.....и хубаво ,и приятно да знаеш ,че все някой е на линия готов да те изслуша ,да се пошегува ,да те успокои и въобще да намериш компания ,и то не каква ами коя от коя по-добра и сладкодумна ,затова усещам и това привързване и с нетърпение ,прибирайки се отварям компа с мисълта дано всички да са добре и само радостни събития да има....И накрая искам да пожелая на МИЛЕНКА само с смучещите да останете и утре да сте кукуряци и всичко да е отшумяло ,щом няма температура ,надявам се да се разминете . :love: НАТАЛКА,към твоето кафе един сладкиш и от мен :love: и не забравяй да се усмихваш :)
tz.jpg
На всички весели девойки една ,спокойна и топла вечер!!! :love: :love: :love:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед фев 03, 2013 10:31 pm

Лека и спокойна нощ,мили момичета. :winkiss: :night: :winkiss: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед фев 03, 2013 11:16 pm

Лека нощ,и аз съм привързана към вас.Давате ми сила,вдъхвате кураж,знам и аз като Дианка ,че ще има някой ,,тук,,.Усещането е страхотно.
Миленка,дано утре сте по-добре или по-точно напълно здрави!
Дианка,ще се оправи мъжа ти,стискам палци!
Няма да ви изброявам,а ви пожелавам спокойна нощ :hug: :hug: :hug:
Тук духаше през деня много силен вятър,сега пък вали...Но много съм доволна-страшно бързо ми изсъхна прането :yee: :yee: .Днес нямах време да видя/чуя прогнозата,нито новините...Сега ще погледна ...набързо.Лека нощ,милички.Мисля за всяка една от вас!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон фев 04, 2013 6:43 am

Добро утро момичета Желая ви усмихнат и успешен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон фев 04, 2013 7:03 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/fFGozbEk_tU[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=fFGozbEk ... re=related

Добро утро :)

Започва една нова седмица с надеждата за хубави мигове и щастливи неща :roll: Като за начало да изпием кафето си заедно и да начертаем плановете си :coffee: :serve:

Дианка, чудесно е че мъжът ти се възстановява - дано днес вече си е у дома :hug: Винаги се чудя на огромната сила на вирусите - как повалят за нула време :? Докато нищо ти няма, имаш сили и енергия и изведнъж отпадаш, нямаш сили за нищо. Понякога си мисля че светът е един огромен заговор - как точно пък прогнозират точно кои вируси ще щъкат в дадената година, че да произведат точно тези ваксини :eeek: И как пък се появяват наистина те :thinking: Но ... това е друга тема ...

Миленка, дано Весито да удържи на атаките и се размине само с гърлобола :thumup:

Таня, чудесен линк - като залепнах за компа, отиде ми половината запланувана работа :wink: Бях гледала и преди подобни панорамни снимки, но тук е много по-богато. Благодаря ти миличка :hug:

Дидка, и аз така чувствам форума ни - един хубав кръг от приятели :) Много се радвам, че успяваме да го постигнем :love: Дори като си помисли човек, ние всеки ден сме заедно и по всяко време на деня. Така не е дори с най-близките приятели - с тях се съобразяваш все пак кога да им звъннеш, уговаряш си среща ... А тук си пишеш когато ти е на сърце и все някой е на линия или и той пише когато му се иска ... Комуникацията е много по-свободна и бърза :clap:

Вече е време да тръгвам за работа - на всички ви желая успешна нова седмица и много усмивки Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон фев 04, 2013 7:41 am

Добро утро, мили момичета - Танче,Бони, благодаря ви за :coffee: ,ще пийна и аз моето във вашата компания.Миленка, дано Веси се размине с някакви усложнения :thumbsup:.Дианка, чакам добра новина за съпруга ти и да се приберете заедно у дома. :thumup: .Пресрасен,успешен и спокоен ден на всички.

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пон фев 04, 2013 7:45 am

Добро утро :chef:
Таня, Бони, благодаря за :coffee:
Дианка, дано се оправи съпругът ти и днес бъде изписан. Желая ви го от сърце! :hug:
Миленче, дано се преборите с вирусите и Весито да е добре :thumbsup:
Поднасям и аз по едно :coffee:
Изображение
Хубав ден и успешна нова седмица! :giflo1: :giflo1: :giflo1:
Кате, писали сме заедно :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Заключена