Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » нед фев 03, 2013 12:05 am

Добър вечер ,и от мен !!! Ами ,ДИДКА не е в нас,защото работата це оказа по-сложна ,отколкото изглеждаше " е , един вирус и децата го прекарват ,ще се оправи ...." Начален стадий на пневмония ,но радостното е ,че температурата ,по-точно високата спадна и се чувства и по-добре .Ако вървят така нещата в понеделник ,дай Боже ще го изпишат ,защото вътре може и нещо друго да "лепнеш".Много внимателен доктора по белодробни заболявания и най-вече хъс за работа и човещина ,достатъчно колкото са притеснени пациентите и ако и отсреща те притесняват допълнително ... :? Иначе доста топличко ,утре прогнозата е до 18 гр. ,използвам поне да вървя до болницата ,да се разсейвам и да помагам както на психиката ,така и да спортувам ,колкото е възможно . :wink: МИЛЕНКА ,наистина от сутринта бях в болницата ,станах рано ,наготвих и....излетях ..по най-бързия начин . А както виждам днес всички са домакинствали ,а ДИДКА макар и сама си е в ритъма на мама ,нека да види татко му колко лесно се гледат и порастяват децата ,иначе от приказки всеки го докарва...БОНИ,браво и от мен на синчето ,заслужено да се отдаде на рилакс и си поеме въздух , и да си почине след изтощаващата сесия,да ви е здрав и все така да ви носи радост и гордост!!! :love: Убедена съм ,че примера на родителите е много важен за възпитанието ,израстването и въобще изграждането на характера ,при такива родители и децата ще са сериозни за постигане на целите си в живота,жив пример е вашето семейство .ВЕРЧЕ ,миличка сигурно е много трудно ,когато остане мъж сам,както е с твоя татко .Въоръжи се с търпение ,хората колкото остаряват стават и по-особени и по-чувствителни ,сещам се за моя дядо някога ....всичко което му казвахме ,точно обратното .Баща ми му се бяха опънали нервите ,но резултата нулев и в един момент ,спря да се занимава ,защото бе и безполезно ,напълно разбирам как се чувстваш ....Търпение и си щади здравето! :love: При такива случаи много пъти съм се замисляла какви ще сме и ние ,остарявайки ,дай Боже ....първо да остареем казва съпруга ми ,пък после ще му мислим ...или т.н тревоги около неродения Петко :D . Децата си легнаха ,взех един душ и смятам и аз да си почина,защото от сутринта съм на крак ....исках едни еклери да направя ....но уви силите ми са дотук ,може би утре?! :hungry: Лека и спокойна нощ!!! :heart: :night: :heart: :heart: :heart:
leka nost ,priateli.jpg


Потребителски аватар
tillia
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 510
Регистриран на: ср фев 20, 2008 8:23 pm
:: 721 рецепти от tillia
:: 2770 снимки от tillia
Контакти:

Мнение от tillia » нед фев 03, 2013 12:31 am

Мили момичета!
Благодаря ви сърдечно за топлите думи и пожелания по случай рождения ми ден! :ooppss: :ooppss: :ooppss:
/gigi.2000 - Иве, знам за какво иде реч :D !
Обичам ви всички! :ooppss: :ooppss: :ooppss: :heart: :heart: :heart:
http://da-gotvim-s-tillia.blogspot.com/
http://www.snimka.bg/?profile,albums

Истината е въпрос на гледна точка !
Изображение Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед фев 03, 2013 8:26 am

Добро утро!Няма още станали момичета :) ..Но аз ви приготвих и поднасям закуската

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед фев 03, 2013 8:44 am

Добро утро, мили момичета,хайде на :coffee: .Дианка, дано нещата скоро се оправят при вас,виждам, че си доста притисната от тичане и безпокойство, всичко ще се оправи миличка.Дидка,благодаря за закуската и кафето - прекрасна си.Прекрасен ден на всички пожелавам, много настроение и радостни емоции. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед фев 03, 2013 8:48 am

Весел и незабравим ден,момичета.

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » нед фев 03, 2013 9:00 am

Добро утро!
Благодаря ви,за поднесените кафенца и закуска :)
Страхотни сте!
Аз,вече отпивам от второто кафенце.
Да ви почерпя,с пожелание,за прекрасна неделя!
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед фев 03, 2013 9:08 am

540028_600229110004361_1546961361_n.jpg
Добро утро момичета!
Сядам с моето кафенце при вас,
а Дидка и закуска ни е поднесла,а Катето вече го е приготвила :hug:
Днес съм командирована на компютъра в детската стая ние го наричаме ветерана :D
и по бавно изтеглянето и зареждането,но аз не бързам за никъде.
Бони, браво на момчето,заслужава си почивката :thumup:
Миланка,синът ми сега е в сесия мина само единият изпит.
Дианка,скоро ще се наредят нещата,горе главата :thumup: .
Исках да споделя с вас някоя мисъл,но днес нищо не ми идва наум :wink:
А, сега ви желая прекрасен ден изпълнен с много настроение!!!!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед фев 03, 2013 9:17 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/w2xEIf9rgyc[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=w2xEIf9rgyc

Дидка, Кате,Нинка, Ивка, колко е хубаво да си пиеш кафето, когато някой вече е помислил за теб и ти го е поднесъл :coffee: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Миленка, Кате, Дианка,Ивка благодаря ви мили момичета - дано всички дечица са живи и здрави и да ни радват с успехите си :hug: :hug: :hug: Ивка, успех и на Богомил в сесията :thumup:

Дианка мила, на теб никак не ти е лесно - тичаш в болницата, тичаш в къщи. Дано поне синчето да е оздравяло вече :thumup: И мъжът ти ще се оправи - все си казваме следващия път няма да се стискам и веднага ще взема мерки, но правим ли го ... Надявам се довечера да те чуем още по-добре от вчера, а утре наистина да си го прибереш у дома и да няма повече здравословни проблеми :love:

Верче мило, и твоята не е никак лесна, но приеми си нещата така като са. За съжаление на тези години не можеш да промениш нито мисленето /което вече не е предишното/, нито поведението. Дано ти е жив и здрав татко и не ти създава други проблеми :hug: И аз се люлея на същата люлка, нищо че моите родители са си целокупно двамата - дай Боже още дълги години :thumup: И те ми създават подобни проблеми, и други, но като ги чуя и видя, че са здрави - всичко ми минава. Това, което са били няма да се върне, но поне да се оправят сами, без да ни създават грижи.

На всички ви желая хубав, спокоен и усмихнат ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед фев 03, 2013 10:19 am

23386_461324313920609_1279626749_n.jpg

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед фев 03, 2013 10:26 am

Здравейте мили момичета!
Благодаря на всички ранобудни Весели :chef: за :coffee:
И аз станах рано и пих :coffee: , но досега бях в кухнята :cook:
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Заключена