Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vyra59 » пет фев 22, 2013 8:27 am

Здравейте мили момичета! Благодаря ви за :coffee: Сядам и аз с вас на горчиво и ароматно :coffee:
Изображение
Наталка, радвам се, че се оправяш от настинката. Как е съпругът ти, добре ли е? :thinking:
Нинка, оправяй се и пази дечицата :hug:
И при нас е мрачно и влажно времето, но това няма да помрачи настроението ни. Все пак идват два почивни дни. :D
Мили момичета, желая ви приятно изкарване на срещата! Ще чакаме снимки :thumbsup:
Приятен петъчен ден на всички! :rain: :sun: :rain:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет фев 22, 2013 9:13 am

Добро утро,мили момичета!Приятен ден!

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пет фев 22, 2013 9:16 am

Здравейте,мили момичета!

В тази петъчна,облачна и дъждовна утрин,ще ви поднеса и аз едно ароматно кафенце,защото,тук е ведро и усмихнато и времето не бива да ни тревожи и натъжава.
Изображение

Усмихнете се!Днес,една дългоочаквана мечта,ще се осъществи!Просто,отворете сърцата си и налейте капчица надежда в душите си!Тя,чака вас!
Посрещнете я!
Желая ви,топъл и щастлив петък!
И,от сърце ви благодаря за пожеланията,които сте отправили към мен.
Изображение

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет фев 22, 2013 9:23 am

dobro utro zakuska golqma.jpg
Добро утро и от мен ,и благодаря за вече поднесените кафета и усмивки ,и цветя и ....положителна енергия! НИНКА,бързо оздравяване и аз 2-3 дни не бях съвсем аз :( ,дори вчера прекарах деня в легнало положение ...и бягаха ли ,бягаха около мен ,но днес съм мноооого по-добре .Пазете се всички ,снощи при нас официално съобщиха отново за стария ни познайник от 2009г. -N1H1,не зная може да има и друго наименование в БГ ,а това че прави големи поразии е доказано ,и ние помните неотдавна бяхме пример ...Братовчедка ми е лекар в София ,и вчера когато ми бе много зле се чухме и ми обясни ,че е и в БГ някакъв ужас е и много пациенти я очакват с тоя вирусен грип....Така че далеч от кашлящи,кихащи и др. и често миене на ръцете ,това съветват тук ,особено за децата. Надявам се да прекарате добре на срещата ,да бяхме птички да прехвръкнем и ние да се присъединим към вас .....остава ни да разгледаме снимки и да си пожелаем някой път да имаме късмет и да присъстваме и ние. :) Днес е петък ,за работещите може би най-хубавия ден от седмицата ,нека премине спокойно и весело !!!
wallpaper_1135-4.jpg
Лек и приятен ден !!!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет фев 22, 2013 9:46 am

Добро утро,прекрасни момичета,колко много сме тая сутрин,това е прекрасно.Благодаря ви за :coffee: ,музиката,цветята, сърдечните пожелания за чудесен ден.Малинка,посещавай ни по -често мила, Иле, на теб не ти е лесно с пазара,но, да си жива и здрава, трябва да се работи :thumbsup: Нинка, дано да си добре мила,няма шега с тия вируси.Дианка, радвам се,че е отзвучало лошото,пази се,пази и децата, искам да те помоля,ако имаш връзка с Ани, предай й сърдечни поздрави от мен,много ми липсва това момиче.Сега бързам да приключа,че бързам да отида при Тони -бонбони, мама трябва да излезе, а тати е на работа,но нали си има бабка,всичко е ОК.Момичета, прекрасен ден от мен, по -късно следобяд ще съм отново с вас. :music: :sun: :music: :heart: :heart: :heart: :winkiss: :heart: :heart: :heart: :giflo1: :heart: :heart: :heart: :giflo1: :heart: :heart: :heart: :giflo1: :heart: :heart: :heart:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет фев 22, 2013 10:10 am

Здравейте!
Днес идвам по-късно, за второто кафе :wink: !
Изображение
Аз цяла нощ не можах да спя, сънувах кошмари и се будих на няколко пъти, така че сега настроението и пъстротата тук ми идва много добре :) .
Нинка, Дидка, лекувайте се и ако можете останете още няколко дни в леглото, за да не си докарате нещо по-сериозно. Тук от известно време върлува някакъв грип, който причинява вирусен бронхит, вече няколко деца в класа на Весито са болни от него. Пазете се!
Момичета, просто няма как да не дойда утре щом ще пиете кафе толкова близо до нас :D .
Бони, хващай автобуса и пристигай - хем младежа ще изненадаш, хем ние ще ти се нарадваме.
Наистина трябва да помислим като се постопли да си организираме едно събиране някъде из България, на което да могат да дойдат повече от вас.
Пожелавам ви хубав и усмихнат петък!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет фев 22, 2013 7:42 pm

Добъ вечер,мили момичета,преди малко се прибрах заедно със Тони -бонбони, да постоят и у нас, да си поиграем и после татето ще ги прибере.Миленче, снощи и аз имах такава безсънна нощ, но следобяд поспах с малкия юнак и ми просветна,а както ти казваш, щом влезем тук ни става хубаво и всичко негативно изчезва.Нинка, как си мила,Дианка, дано днес ти е поолекнало,скорошно оздравяване :thumbsup: Дидка, как сте със Зари, ние в момента сме на високи обороти,яко бесуваме,танцуваме - Антон много обича музика и танцува.Прекрасна вечер, мили, прекрасни приятелки. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :giflo1: :winkiss: :giflo1: :winkiss: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет фев 22, 2013 8:16 pm

Хм,същата работа Кате,танцува ,скача,милия ми той :love: :love: .Да са ни живи и здрави!

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пет фев 22, 2013 9:39 pm

Кате,Дидка,да са ви живи и здрави малките съкровища!
Да ги нагушкате и нацелувате,за лека нощ!Душички сладки!

Изображение

Спокойна и топла нощ,на всички!
Изображение
И,много целувки!
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет фев 22, 2013 10:04 pm

:giflo1: :music: :night: Добър вечер,момичета!
Прибрах се от работа и "влизам" да ви видя .Радвам се ,че всички са здрави. :clap: :clap:
Трябва малко да подомакинствам и да се подготвя за утрешната среща.Добре че напомнихте,трябва да сложа фотоапарата
в чантата.
Тиха и спокойна нощ ви желая! До утре! :night: :night: :night: :music:

Нинка,писали сме едновременно и пак толкова красиви стихове! :giflo1:


Заключена