Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » чет мар 14, 2013 10:42 pm

Лека и спокойна нощ,мили момичета.Приятни сънища. :winkiss: :night: :winkiss:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет мар 15, 2013 6:51 am

Добро утро, мили момичета,каня ви на :coffee: .Събудих се рано,отидох да вдигна щорите на кухнята и изненада - на помощното игрище - както съм ви писала преди, живеем до стадион, се разхождат двойка щъркели - толкова приятно се почувствах,не бях виждала много години отблизо,само като пътуваме към туристически дестинации. От прекрасната гледка - разцъфнали плодни дръвчета и щъркелите ми стана много пролетно,въпреки намръщеното време.Бони, благодаря ти, за милите и сърдечни думи :hug: .Ивка, как сте мила, при вас е било истински тайфун,току -що гледах новините,дано нямате щети.На работещите момичета - успешен ден :thumbsup: ,очаква ви уикенд :thumup: .Прекрасен,спокоен, весел ден на всички. :heart: :heart: :heart: :sun: :heart: :heart: :heart: :winkiss: :giflo1: :winkiss:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет мар 15, 2013 6:59 am

За всички момичета, с пожелание за добро настроение и здраве - Дианка :winkiss: :winkiss: :giflo2: :winkiss: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет мар 15, 2013 7:07 am

Добро утро http://www.youtube.com/watch?v=OV-1-QI4h5w и КАЛИМЕРА !!! Ксимерони означава......разсъмва се ....и тук вече съмна .Знаете,ли че при нас защото сме много на изток и се съмва пи-бързо например от Атина.......аааааа,явнч спят още....Аз съм на крак ,защото днес е карнавалното парти в училище и ще имаме подготовка след малко ....доста....сигурно и мен ще видите ,но .....засега изненада ,иначе няма да е интересно.БОНИ,положението е същото ,но и аз не се давам.... :tongue: Благодаря ви за хубавите и топли думи,МАМИ ,добре ,че щерка ти е стигнала по-живо и здраво ,че тая сутрин силата на вятъра е 9-10 бала.....ще ни издуха ...добре ,че някой килограм "запас" имам и си вървя спокойно навън ,но Стилиянош .....ще трябва някой камък да му мушна в джоба( Ох,да не ме чуе само.... :yee: )скришно ,разбира се.....ах,така щом сме здрави и нямаме сериозни проблеми ,трябва да се усмихваме......а ,колкото до вчерашния козунак .....само мъжа ми изяде едната тава ....а никак не му личи .... :hungry: даже е от елегантните. На всички приятен и слънчев ден ,тук е на дъжд.....но кой му пука за дъжда ......От мен кафе и целувки за всички веселушки
dobro-utro.jpg
МАМИ,пишем :hug: :hug: :flow1: :flow2: :flow1: заедно ..........пролетта идва......


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет мар 15, 2013 7:16 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/V0DJUTgkUIA[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=V0DJUTgkUIA

Добро утро Веселушки :)

Кате, благодаря мила за кафето и хубавите пожелания - налице съм и аз :coffee:
Тук от сутринта е пекнало едно слънчице :sun: и вятърът е утихнал поне засега :wink: Ние нямаме още цъфнали дървета, само ранните пролетни цветя в градинките. И по-добре, че както дават тези дни да е по-студено, че и снежно ...

Добре че днес е петък - така ми се почивааа ... Тази седмица вероятно ще навестим свеки - ние така си ги редуваме, ту на едното, ту на другото място. Няма как, освен това в неделя са Сирни Заговезни и се иска прошка :)

Хубав петъчен ден на всички, много усмивки и добро настроение Изображение

P.P Дианка, хубав ден миличка - и се дръж геройски, не се предавай :hug: :hug: :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет мар 15, 2013 7:32 am

Добро утро, милички Дидка и Зари, дано можете днес да се поразходите - при нас вятъра е все още много силен.Хубав и усмихнат ден милички. :heart: :heart: :heart: :sun: :heart: :heart: :heart: :flow2: :flow1: :flow2: :hug: :hug: :hug: :flow2: :flow1: :flow2: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет мар 15, 2013 8:08 am

Добро утро!
Ах Дианка и Кате,ама какъв заряд сте донесли тази сутрин тук :thumup: !Браво :love: ,то на човек му се пълни душата.......Кате,значи щеш не щеш :wink: ще сваляш мартеничките си,щом си ги видяла :D .Дианка,козунаците изглеждаха превъзходно.Дядо ми/който ме отгледа :love: ,лека му пръст/беше хлебар,ама майстор и закуски ми месеше в къщи...Не бях много голяма като почина,че да м беше научил да правя козунаци и пити и...жалко,сега ми остана само мерака :wink: :) .Като порасне още малко/че да имам време /ще пробвам докато се науча :chef: :read: !
Вчера имаше вятър,но се наложи да излезем да пазарим.Но снощи беше направо ужасен,свиреше в прозорците,отделно Зари нещо дълго бълнуваше и се мяташе ,сутринта станах с главоболие...То изчезна без да се замисля дори :) докато ви четях....Сега пия кафе,наглеждам си баницата и пиша..бавно...събирам си мислите....
На контролен преглед смятам да съм на 12 април,днес ще звъня отново за час.Ако знаете колко ме стопля,че дружките от там все ме питат кога ще ходя да се видим.Обграждат ме с внимание и вие тук също,и ми е приятно,сякаш искам да наваксам от детството ,когато съм имала нужда от такова.
Бони,скоро се бях замислила кога ще е деня на прошката,че имам да ,,взимам,,от някои хора.Понякога моето,,право куме в очи,,граничи с грубост и невъзпитание :ooppss: .И полагам големи усилия малко да се спра!
Я да намаля темпото,че все пак си имате работа,няма да четете :read: книга я!
Миле,приятен ден!
ЛЕК И ПРИЯТЕН,И ПРЕКРАСЕН,ПОСЛЕДЕН РАБОТЕН ДЕН!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет мар 15, 2013 8:11 am

Добро утро :)
При нас вятъра беше късно вечерта или по-скоро рано сутринта, събуди ме в 3.00 ч и хукнах да затварям прозорци, че бяхме забравили. Сутринта не видях около нас произшествия, но по новините видях ужасии, дано всички вие сте добре, да няма пострадали хора и покъщина.
Сега и аз се нареждам с кафето при вас
Изображение
Кате, не съм виждала от близо щъркели много отдавна, но щом те са тук значи зимата ще си отива, нали :D
Хубав ден и леко да отмине петъка :)
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет мар 15, 2013 9:50 am

Танцьорката ориентал е Хеленика от "Златния век" или моето момиче Виви и заедно с лудия Спайдерман Стилиянош .

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет мар 15, 2013 11:40 am

Дианка :clap: , прекрасни дечица имаш мила - да ти са живи и здрави,великолепни са във превъплъщението на танцъорка - много красива и чаровна е Виви,а малкият Спайдърмен е страхотен,много сладко момченце :thumbsup: Дианка, тия цветя са за теб, красивата маминка с прекрасните деца. :heart: :heart: :giflo2: :heart: :heart: :giflo2: :heart: :heart: :giflo2: :heart: :heart: :giflo2: :heart: :heart: :giflo2: :hug: :flow2: :flow1: :flow2: :hug:


Заключена