Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » чет мар 14, 2013 8:16 am

И кафето идвааааа
Изображение
Щастлив да е денят ни, момичета :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » чет мар 14, 2013 8:32 am

Я виж ти,колко рожденици съм пропуснала.
Честито на всички ,да сте живи и здрави,обичани и любящи хора.

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет мар 14, 2013 10:05 am

Ивка, честит рожден ден на мама! Да ти е жива и здрава дълги години, да се радва на внуци и правнуци!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет мар 14, 2013 10:25 am

http://www.youtube.com/watch?v=6Ye0NOn7nrI Добро утро и пожелания за много усмивки,настроение и приятен ден!!! МИЛЕНКА ,горния видеоклип е пожеланието ми за теб и твоя съпруг,нека тая звезда ,символизираща обичта,вярността и доверието е винаги с вас....Здраве,късмет и обич ви желая !!!Бъдете щастливи !!!Пожеланията са и към двама ви!!!
wallpaper_1186-4.jpg
ИВКА,мила ИВКА....понеже съм далеч от моята майка,и понеже много пъти,четейки твоите постове ,местата ,където споменаваш твоята майчица....лъха толкова загриженост ,обич и внимание искам първо да ти припомня,че ние колкото и да порасваме ......ще останем деца за нашите родители и те ще са нашата опора!!!Една ,голяма прегръдка за майчето ти от мен ,приеми моите искрени пожелания за здраве ,нека дълги години още е твоята опора ,тя ще е тая ,която винаги ще те очаква и винаги ще е отворено сърцето и за теб !Бог да я пази и и дава сили и спокойствие ,да се радва на внуците и на всички ,които обича!!!
wallpaper_1469-2.jpg
Още веднъж ЧРД на рожденниците,и здраве най-вече......друдото се купува!!!Пиша именно здраве ,защото от вторник не съм добре,но нито се разболявам по-вече ...... :confused: нито пък ми и минава....Грозна история...главоблие,запушен нос и .....гърлото боцка ли ,боцка ...сякаш с шкурка съм го търкала......колко хубаво се изразявам.....но не се отчайвам смуча си таблетките ,правя си гаргарите ...ходих и на лекар вчера,но нямам температура и ......ще се изчаква казадоктора :read: и ако не ми мине .....антибиотик....Това е скромно и точно.Сега почти привършвам кафето и трябва да стана домакиня (основните задължения),защото кураж за по-вече .....в момента нямам ,утре може всичко да е по-добре .Лек и приятен ден на всички!!!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет мар 14, 2013 1:50 pm

Ивка,да ти е жива и здрава майка ти!Права е Дианка,тя винаги ще те чака и ще ти е опора!
Дианка,скорошно оздравяване!
Кате,липсваш ми...
Приятен ден ,момичета!Днес не успях да съм с вас сутринта,от вчера изоставам с домакинската работа и така ако продължавам ще остане за утре :D :wink: :eeek: .

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет мар 14, 2013 4:27 pm

ДИДКА,осжен ,че не съм добре ами замесих козунаци ,защото искам да си мисля ,че не съм толкова зле и реших да ви почерпя с топли ,дъхави козунаци .......кафето откого ще се сервира?????????МАМИ,наистина къде си ,мила ....липсва положителната ти енергия!!!!Дано да сте добре !!! Заповядайтеееееееееее
009.jpg
и малко преди фурната ...
008.jpg
Не съм ли добре неющо трябва да правя ,иначе се разболявам по-вече .....може би е и малко лудост?????!!!!!!Ох,да не го афиширам гласно ,че.......Кафето очаквам......Приятен след обяд!!!!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет мар 14, 2013 4:35 pm

Дианка, ето го и кафето
Изображение
Чак тук ми замириса на пресен козунак :love: и как ми се дояде....
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет мар 14, 2013 5:50 pm

Здравейте,мили мои приятелки - тия дни ми бяха много претоварени,вчера изпратихме Стаси за новия сезон,днес пристигна и си отдъхнах.Вчера останахме при малката дъщеря,днес се прибрахме след обяд,стискахме палци за благополучно пристигане,защото Егейско море доста се е бунтувало, слава Богу, всичко е ок.Няма да ми повярвате,непрекъснато си мислех за вас, затова,че нямам време да седна и да ви видя,знам,че мъката ми ще е споделена.Миленка, дати е жив и здрав съпруга - много щастливи дни,радост и късмет - щастливки сме със теб,мъжете от тоя зодиакален знак са толкова мили, внимателни и безкрайно добри.Дидка, Дианка, сладуранки мои,тук съм вече милички,много ви обичам.Ивка - Честит рожден ден на милата ти маминка, да ти е жива и здрава миличката, да ти е опора и радост още дълги години.Весел празник, Ивка. :heart: :heart: :heart: :giflo1: :heart: :heart: :heart: :heart: :gift: :heart: :hug: :cake: :hug: :baloons: :baloons: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :baloons: :flow2: :flow1: :flow2: :happybd: :happybd: :happybd: :flow2: :flow1: :flow2: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет мар 14, 2013 6:46 pm

Привет по вечерно време :)

Дианка, дано да овладееш положението и дотук да приключи всичко :hug: На козунак и на мен ми замириса чак тук, а как ми се похапва - м...м...м :tongue: Както тези дни ми се наложи малко диета ... всичко ми се хапва :roll: Песента която си пуснала много ми допадна, нищо че текста ми е непонятен - клипа е красноречив :love:

Кате, радвам се че се появи - добре че Стаси е пристигнала благополучно :hug: В това променливо време, с циклони и ветрове си е цяло приключение пътуването по море. Липсваше ни тук :hug:

Изображение

Нека огъня стопля душите ни - спокойна вечер на всички :wine: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет мар 14, 2013 6:49 pm

Здравейте момичета,
Дианка,дано бързо се възстановиш,а за козунака нямам думи разкошен е :)
Кате отдъхнала си си миличка,така е все ги мислим децата :hug:
важното,че е пристигнала благополучно.
Миле,Бони,Илинка,Миленка,Наталка,Иве,Вяра,Дидка,Дианка и Катенце
от сърце ви благодаря за пожеланията към моето прекрасно майче :hug: :hug: :hug: :hug:
ние днес не сме заедно,но се чухме вече няколко пъти,предадох и поздравите, тя знае за вас и много се трогна,чак се разплака
благодари на всички вас, прекрасни момичета,в събота ще съм при нея на село,ще взема и лап топа да види всичката тази красота която сте и поднесли :hug:
а сега ви желая КРАСИВА И ЩАСТЛИВА ВЕЧЕР,ПРИЯТЕЛИ!
385837_545776722121640_1224708374_n.jpg


Заключена