Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от milena75 » пет мар 29, 2013 6:34 pm

Здравейте!
Днес от сутринта съм по улиците. Сега се прибрах и сядам на топло да прочета кой как е прекарал деня.
Дидка, и ние сме имали такива моменти. Весито като беше на около годинка в продължение на няколко месеца се събуждаше в един и същи час - 3 през нощта и започваше да плаче докато не изляза от стаята. Така и не разбрахме какво й беше. Ляхме й куршум, от него не спря да се буди, но пък проходи, защото още я беше страх да се пусне. После след време самичка се успокои и спря да плаче.
Дано при Зарко да е нещо временно и тази вечер да я прекарате тихо и спокойно.
Много се радвам за родителите ти. Моите също са разведени от 30 години, но при тях съм сигурна, че никога няма да се съберат. напълно те разбирам как се чувстваш. На всеки един празник ние също се чудим кого от двамата да поканим, а ако няма как да изберем празнуваме на два пъти. дано при твоите всичко да е наред и да са се вразумили. Това трябва да ти даде надежда, че и с таткото на Зарко още не всичко е загубено.
Хубава вечер!
Изображение


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет мар 29, 2013 8:34 pm

Привет и от мен :hug: :hug: :hug:

Още една работна седмица се изтърколи, а с нея и Баба Марта си отива :tongue: Дано новия месец е наистина пролетен и усмихнат :roll:

Дидка, може би Зарко се е изплашил от нещо - и у нас се е случвало, когато момчетата бяха малки. През един доста дълъг период от време големият ни син се събуждаше в 3 ч. през нощта, понякога и ставаше от леглото. Беше около 3-годишен. След време се успокои, дори не се сещам да съм правила нещо специално. Една приятелка като че ли ми беше казала да слагам домашните му обувки пред леглото откъм крачетата, обърнати навън. Друго нищо не си спомням :thinking: Добре си направила с четенето на молитва, а може и ако има къде и крушум да му лееш. С нищо няма да му навредиш - само може да помогне.
А за родителите ти - много е хубаво това, което са решили. С годините всеки помъдрява, прави си самоанализ и ако е имало истински чувства и добри изживявания заедно, събирането отново е напълно възможно. Освен това на всеки му се иска да има до себе си човек, на който да вярва, да разчита и да се облегне при нужда. Радвам се за вас :hug:

Кате, дано вече болестите да избягат от вас и всичко да е ОК :thumup:

Миленка, почини си хубаво в почивните дни - от сърце ти го желая :dancing: Това важи за всички момичета :)

Хубава вечер и прекрасен уикенд на всички :night: :night: :night:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет мар 29, 2013 10:27 pm

БЛАГОДАРЯ!ЦВЕТЯ И МОИТЕ НАЙ-СПЕЦИАЛНИ ЧУВСТВА КЪМ ВСЯКА ЕДНА ОТ ВАС!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб мар 30, 2013 8:06 am

Добро утро!Приятни събота и неделя,милички!
Снощи Зарко спа,но до 2ч се пробужда без рев 4 пъти и като уплашен викаше мамо,мамо.Разминахме се с малко успокоителни думи бързо и без гушкане и рев.Ще видим довечера как ще е.Може би ще го заведа още един път в църквата да му четат.Поне живеем близо и ми е удобно.Благодаря на всички,че се отзовахте.
На Милето :heart: :giflo2: :sun:
На Миленка,която винаги се отзовава с много точни съвети и въздействащи думи за кураж.Така че огромно благодаря.
Наталка,Кате,Бони..... :hug: :hug: :hug:
Кате,нагушка ли Тони-Бонбони :love: ?
А за родителите ми ,мисля,че това се случва само по филмите ,а РЕАЛНОСТТА ,е съвсем друга.Познавайки ги ,не им давам шанс.Само ще местят багажи,защото и двамата трябва да направят това :wink: :D !
Приятни почивни дни и много ,много си ви обичам!


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб мар 30, 2013 8:29 am

575265_362365960536498_806332597_n.jpg
ДОБРО СЪБОТНО УТРО, ЧУДЕСНИ ПРИЯТЕЛИ!!!
Дидка :hug: ,миличка аз също бих те посъветвала да се лее куркшум на Зарко,правила съм го много пъти и при нас има ефект,
но и ти си взела мерки дано се оправи положението,а що се отнася до родителите ти,те си знаят големи хора са.
Кате,болестите вече да са надалеко от вас :thumup:
Миленче,май имаш нужда от здрава почивка направи го :)
Днес аз ще съм си в къщи,ще се отдам на домакинство и мързелуване,
дъщеря ми си отива на село при мама за три дни,съпругът ми е на работа,а Богомил го няма,така че ще мързелувам надничам често тук.
НА ЧОВЕК МУ ТРЯБВА СВЕТЛИНА В МИСЛИТЕ, ВЪЗДУХ И ДОБРОТА ЗА ДУШАТА, ПРОСТОР НА ПОГЛЕДА И ЛЮБОВ В СЪРЦЕТО!!!
ИМАЙТЕ КРАСИВ И БЛАГОСЛОВЕН ДЕН, ПЪЛЕН С КЪСМЕТ И МНОГО УСМИВКИ!!
ПРЕКРАСЕН ДЕН ВИ ЖЕЛАЯ!!!

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » съб мар 30, 2013 9:01 am

Добро утро прекрасни приятели!
Ето и аз идвам да поднеса по едно кафенце
Изображение
и да ви пожелая прекрасно настроение и да си починете добре!
Днес се очертава денят да е приятен за разходки, така че изпивайте кафето и хайде навън :)
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб мар 30, 2013 9:36 am

Ивка,почини си малко и ти.Възползвай се от момента,в който можеш да си го позволиш.Казвам на теб,а собствения си съвет не спазвам :wink: :D .
Днес искам да направя един кекс и отново меденки 2-ри вид ,но да видим докъде ще стигне времето.
Чао ,момичета.

Потребителски аватар
Bubbles
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 23
Регистриран на: чет мар 28, 2013 10:21 pm
:: 2 рецепти от Bubbles

Мнение от Bubbles » съб мар 30, 2013 10:41 am

Добро утро и от мен!
Най сетне се излюпих от кревата, ама бях си решил че днес ще се наспя най сетне та каквото ще да е.
Сега ме чака цяла къща за чистене(като всяка Събота), тъй че на линия ще ме видите по-късно. :)

Хубав ден на всички и не забравяйте довечера да си преместите часовниците с час напред. :hug: :cook:
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб мар 30, 2013 10:45 am

Изображение

Добър ден :)

Тази сутрин го давам твърде лежерно ... Спах до по-късничко, мотам се из къщи ... След малко излизаме на разходка ...
Навън е мъгливо и студено, но се надявам разходката да ни дойде добре :hug:

Хубав и спокоен съботен ден приятели Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб мар 30, 2013 2:33 pm

Привет, мили приятелки,от вчера не съм влизала тук,а ми се струва цяла вечност - прекарах чудесно,както винаги при Тони, имаше голяма демонстрация на чувства - много ме гушкаше и целуваше, като непрекъснато ми говореше - бабе, Тони бичка бабе,ногу,ногу, казвам ви откровено това не може да се опише с думи, то просто трябва да се изживее, а аз ви го пожелавам от сърце - всяка от вас да стане баба рано или късно,тогава ще си спомните за мен,как съм се чувствала и ще ме разберете.Дидка, дано всичко мине при Зари, милата душица какво ли провокира това състояние, но както пишат останалите момичета - случва се при всяко дете, не се тревожи миличка.Бони, поолекна ни, но тая гадна кашлица, която последна си отива при тия вируси направо ни съсипа, започнах да пека лук завит във фолио, после го изцеждам и пием сока, доста помага, поне на тоя етап.Ивче, Миленка, Натали,Илинка - дано не пропускам някое момиче - намирайте време да си почивате, това е много важен фактор и за здравето,настроението и кондицията на всеки човек, преумората е нещо ужасно и води до негативни последици, вие работите, напрежението е голямо, времето все не стига,но пък намерете сили и кажете - стига и аз имам нужда от почивка,направете го, няма да сгрешите. :thumbsup: Сега ви пожелавам да се насладите на остатъка от деня -много усмивки и настроение. :winkiss: :music: :music: :giflo2: :music: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена