Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » вт мар 12, 2013 8:12 am

Добро утро :D
Денят започна слънчев и окъпан, прекрасен.
Идвам в компанията ви и ми става леко на душата
Изображение
Дидка, това са ценни моменти в твоето и на Зарко израстване, съхрани ги, мила, че ще дойде момент, когато такива спомени ще те топлят, вярно че има още много време, но зрънцата топлина и щастие не увяхват, те са безценни и вечни в майчиното сърце.
Уфффф, много носталгично се настроих....
Слънчев и ведър да е денят ви, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт мар 12, 2013 8:13 am

Добро утро!
Изображение
Слънцето си усимхва, дано да ни донесе много топлина и ведро настроение.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт мар 12, 2013 8:13 am

Добро утро,Миле,Бони,Иле!
Миле,каквото и да правиш днес ,с такова време ще е още по-приятно!
Бони,и аз ценя това време.Играя с него,тичаме навън,ходим и на кафе заедно :wink: ,в хубавото време бяхме всеки ден в парка и даже понякога го храня и навън ,и спи в количката,става и пак игра :thumbsup: .За мен да сме навън е почивка,особено сега,като все го дебна да не се удари или пипа нещо ,което не трябва,ако сме в къщи.
Иле,спорна работа тогава,дано станат от вкусни по-вкусни :chef: :thumup: !
Ивка,няма те...Къде си?Как си?
На всички желая приятен ден !

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт мар 12, 2013 8:17 am

Добро утро,Натали,Миленка,Верчето май виждам!
Наталка,защото си се сетила ,че не е само грижа ами и голяма сладост да имаш малко дете ,да мирише на бебе :love: .Толкова искам още едничко....И аз се размечтах ама..Поне са красиви мечти,моля не ме секвайте :wink: :D !


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт мар 12, 2013 8:35 am

ДОБРО УТРО
УСМИХНАТ И СЛЪНЧЕВ ДЕН ВИ ЖЕЛАЯ

Изображение
ДИТКА НЕ САМО ЧЕ НЯМА ДА СЕКВАМ МЕЧТИТЕ ТИ , НО МНОГО ХУБАВО ДА СИ ИМАШ И ОЩЕ ЕДНО ДЕТЕНЦЕ
Не само за теб ,ни и за децата Като съдя по моите независимо че са различни Всяка седмица си ходят на гости ,помагат си
ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ПРИЯТЕН ДЕН
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт мар 12, 2013 9:24 am

zakuska moska.jpg
Добро утро ,Веселушки!!! Присъединявам се към поднесените кафета пожелания и от мен за един приятен и изпълнен с усмивки мартенски ден !!! БОНИ,топличко е при нас ,но не забравяй ,че аз живея на остров,което означава ,че един леко пронизващ тънък ветрец почти ден не ни липсва....е и затова съм екипирана ,пък съм и мааааалко в по-вече зиморничава,ама нали съм си българка ....нормално е.Иначе тия температури,които имахме тия дни 19-20 гр. .........бяха май временно ,защото снощната прогноза бе в следващите дни да падне 10 гр. температурата.....но зима е ....баба Марта си знае работата....Другото от вчера чувствам едно боцкане в гърлото и сутрин не се събуждам по възможно най-приятния начин .Дано не е някакъв вирус пак ,а резултат от малко по -лекото облекло в предишните дни ,отворени врати ,прозорци .....въобще миришеше на пролет ...и се възползвах .Колкото до цената на възползването ,ще изляза днес да си купя хапчета за смукане ,а от снощи правя и дезинфекциращи гаргари и Бог да ми е на помощ!!! :) :) :) На всички слънце в душата и усмивки на лицето !!!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт мар 12, 2013 10:40 am

ДИДКА,за да не преставаш да си мислиш за красиви и сладки същества .........................
BEB4ETA.jpg
След всичко ,което зная за теб ,още веднъж ме убеждаваш колко силно момиче си !!! Не преставай и не се спирай пред никого и нищо .....всеки има право на щастие в тоя живот .Снощи и ние в къщи ,гледайки един филм ,в който семейството бе многодетно коментирахме .......по-точно моя съпруг сподели ,че ако не се бе появил моя диабет (по време на бременностите на хормонална основа)днес щяла съм да имам поне още две !? Слушах и преглъщах ,и се чудех ....за мен ли става дума?????? Мъжът ми сподели, я се замисли ,че един нов живот идва на бял свят ,както сме дошли и ние ! И сме благодарни ,освен това малко същество един ден може и да изнамери лекарство за рака .....пък и всяко бебе идва с някаква цел в тоя живот и нищо не е случайно ,пък нека ние си мислим обратното ......имахме голяма и обширна тема ......добре,че моята мисия приключи ,но деца трябва да се раждат .....и едно време е било трудно ,но са се раждали много българчета .....моите и двете деца имат и българско гражданство ......и се гордея с това .Нацията ни остарява ,дъжавата мащеха,няма да се множат малцинствата.......Лек ден !!! :) :) :)ДИДКА,оставям те надявам се приятно изненадана и не те секвам ......миличка сладурана всеки човек е щастлив по свой начин .....прави това ,което те прави щастлива и усмивката винаги да озарява лицето ти !!!!
BEBE.jpg

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт мар 12, 2013 2:26 pm

Пак заваля :rain:
Каня ви на кафенце
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » вт мар 12, 2013 9:42 pm

Малко късничко е да ви поднасям кафе :wink: , затова по чаша вино
Изображение
Дидка, тези твои мисли са прекрасни :thumbsup: .... :hug: :hug: :hug: те миличка, само така :clap:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » вт мар 12, 2013 10:09 pm

Сега да дам отчет за днешният ден. Всички запланувани вкусотийки бяха направени, фотографирани и сложени по торбите :D Утре ще кача снимки :D ....ако успея разбира се :thinking:
Сега ми е тъжно, че децата(голямата ми дъщеря и приятеля и ) си заминаха :cry: , но все пак едното още си е в къщи :wink:
Но все пак денят беше много хубав...и надявам се успешен. Сутринта мъжът ми беше на интервю за работа и може би в понеделник започва-стискам палци. Малко след като децата си тръгнаха ми се обадиха за интервю и на мен. :)
Стискайте палци момичета....може и да се получи, но все пак всичко зависи от това как ще се представя в следващия месец.Все още не съм много наясно какво точно ще правя, но ще се постарая :thinking:
Лека и спокойна вечер на всички :hug:


Заключена