Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » чет мар 21, 2013 7:15 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/BS6LEzqYfXU[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=BS6LEzqYfXU

Добро и свежо утро момичета :)

Радвам се на пролетното настроение и ви желая един прекрасен ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет мар 21, 2013 8:03 am

Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет мар 21, 2013 8:12 am

Добро утро,Кате,Бони и Танче!
Добро утро,момичета!
Поднасям ви и аз кафе :coffee: .
Лека работа на всички!И приятен ден!
Натали,спорна и на теб! Още ли си сам воин :wink: :) ?
Ивка,така ще е с болежките,млади ,млади ,ама сме жени в средна възраст :wink: :D :hug: ....Ти си ме познаваш и знаеш,че се шегувам :giflo1: Налагай болното място...

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » чет мар 21, 2013 8:14 am

Добро утро и от мен!
Навън засега е доста мрачно, но тук струи слънчево настроение.
Колко е хубаво да пуснеш компютъра и да се заредиш с положителните емоции, които се леят от вашите думи!
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРИЯТЕЛИ!!! :hug: :hug: :hug:
Това е за всички вас от мен
Изображение
Хайде на сутрешно кафенце
Изображение
Не знам защо днес ми е много тъжно, но да не ви развалям прекрасното настроение :cry:
Желая ви усмихнат и успешен ден! :giflo1:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет мар 21, 2013 8:30 am

Добро утро :)
Дидка, още съм сам воин :wink:
Вчера беше ужас до 9.30ч. нямаше нет, после до 11.00ч. нямаше програма и се заринах с бумаги. Снощи как готвих, прибирах и си легнах не помня, но тази сутрин пак съм във военни действия :wink:
Хайде сега и по кафе, не ме мислете, старото куче пак ще си свърши работата
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет мар 21, 2013 8:31 am

Добро утро и от мен!

Изображение
Да се заредим с добро настроение и да стартираме деня. За работещите да мине бързо и леко, а за почиващите да е изпълнен с много спокойствие и приятни разходки.

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет мар 21, 2013 8:42 am

Наталка, дръж се, още малко и идва края на седмицата. Аз също вечер се чувствам като пребита - по цял ден в университета устата ми не спира, като се прибера се захващам с домашните и готвенето, а после докато помириша възглавницата и вече съм заспала. Сутрин не мога да се надигна от леглото, а трябва. Но да не се оплакваме. Нали сме на работа, колко хора искат да са наше място.

Изображение

Илинка, всеки има такива моменти, опитай се да не мислиш за проблемите, когато му дойде времето те ще си намерят решението. а сега се усмихни :)

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет мар 21, 2013 9:02 am

Натали,Миленка ,Иле ще се справим!Лошо няма да споделим.Ние пък втора вечер не спим,вадим кътници и оттам пък и на мен ми е уморено през деня,ето колко дни сутрин не мога да се присъединя.Но всеки си има от какво да се умори ...И така трябва де,човек без ангажименти лелееееееее каква скука :wink: :D !Приятен ден!Зарко като направи беля и вика лелеееееееее или малииииииииии и ме поглежда,да ми е жив и здрав!Да са ни живи и здрави децата на всички ни!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет мар 21, 2013 9:21 am

zakuska moska.jpg
Добро утро и кураж .....още един работен ден остава....МИЛЕНКА,чудя се като се прибереш от работа как се чувстваш ......сигурно от толкова говорене ,нямаш никакво желание да говориш у вас или е съвсем друго.Няма лесна работа....просто някоя е по-приятна ,друга по-отговорна,за друга пък се изисква и голяяяяямо търпение.....точно като твоята ,МИЛЕНКА.Важното е да има работа ,защото ето още една камбанка и от Кипър.....работите не вървят добре.....да видим накрая какво ще излезе.....единственото , за което съм сигурна ,аз е че нищо от това ,което се случва не е случайно....за жалост.Някога германците имаха друг подход ....сега без сила ,но ....пак същата цел.Щом и европейците започват да им подхвърлят ,че май попрекалиха....За мен един остров,с около 500 000кипърци имаха куража да кажат това,което мислят ....браво ,шапка им свалям ...БГ,също и Гърция ,нито едно "не" нямаха куража да кажат и последиците всички ги знаем....Ах,така е .....една ,голяма комбина ,интереси ....и игра.....който е по-хитър ще спечели ,жалко за народа..... SORRY,че пиша всичко това ,но тия дни това е и което ме вълнува ,защото не е само проблем на Кипър ,за жалост засяга Европа.....и всички нас ,които сме наоколо ....Днес,имам до вечерта доста задачи и трябва след изпиването на кафето ми ,заедно с всички веселушки да се ориентирам и аз.....Очакваме дъжд днес и независим,че е мрачно пожелавам много усмивки и настроение на всички!!!
wallpaper_1090-3.jpg
ДИДКА,писали сме заедно,целувки ,миличка!!!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет мар 21, 2013 9:36 am

ИЛИНКА,горе главата миличка - така е при нас - жените, всичко преживяваме на макс,тревожим се, тъгуваме, изпитваме свръх чувствителност.Знаеш ли мила, колко пъти, ей така уж от нищото,но ме души буквално мъката и плача,но, помни, ти не си сама,когато и да отвориш сайта - ние сме тук, да си помагаме, подкрепяме в трудни и радостни моменти.Сега ти поднасям цветенце, усмихни се мило момиче, нека ти бъде цветно,радостно и не на последно място пролетно. :winkiss: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :winkiss: :heart: :sun: :heart: :music: :music: :rainbow: :music: :music: :hug: :hug: :hug:


Заключена