Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » пет мар 22, 2013 9:09 am

wallpaper_1688-8.jpg
Добро утро !!!Цяла нощ една ужасна буря ,вятъра бе бушуващ ,не просто силен ,събудихме се всички ....сега е по-спокойно .Поднасям ви пожеланията ми за приятен ден и отивам да се приготвям ,днес Виви има празник в училище(освобождението на Гърция от турско робство) и трябва да съм там ,за да се гордееш ми подхвърли снощи ...аз ще съм Еллада.....не мога да липсвам , е и последна година в това училище...искам да присъствам .В понеделник е официалната манифестация,и там ще съм .....това ще остане и за децата ,и за нас като родители.Официално днес е първа пролет ,но с тия черни облаци ....само на пролет не прилича,но ......усмивки и настроение в последния работен ден,утре.....почивка!!!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет мар 22, 2013 10:06 am

Днес е СВЕТОВНИЯТ ДЕН НА ВОДАТА - не си представям, как би оцеляло човечеството без тая ценна благодат. Нека бъдем добри стопани, да не замърсяваме природата, за да можем да имаме чиста вода. :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет мар 22, 2013 12:40 pm

Здравейте!
За мен работната седмица свърши вчера, но като гледам май като съм вкъщи повече работя и по-малко време ми остава да седна. Сега чак си пия кафето. :coffee:
От сутринта подготвям часовете за другата седмица, идва и времето за контролни, трябва и тестовете да направя.
Днес ми е едно тъжно и подтиснато, няма как да е друго като гледам изпотените стъкла на прозорците и мрачното небе, сякаш зимата пак се връща, а не искам. Добре, че сте вие да ми повдигнете настроението :) .
Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет мар 22, 2013 12:45 pm

Кате, за мен водата е символът на живота. Не мога да си представя как бихме оцелели без нея. Може би, защото винаги съм усещала близостта на морето, като че ли съм част от него. Спомням си като бях студентка в София най-много ми липсваше това, че не можех да го видя сутрин като се събудя.


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет мар 22, 2013 2:49 pm

Миленка,големи прегръдки от нас и специални целувки от Зарко ,само да не проревнува мъжа ти :wink:
Иле, пак е празно,натискай ,,изпрати,, мисля че 2 пъти.Трябва да ти изпише съобщението е изпратено успешно.Прегръдки и за теб.
И аз като Миленка ще свърша малко работа в къщи,докато спи малкия принц :wink: .
Дианка,весел празник в училище.Нека имате много хубави спомени ,които ще ви топлят някой ден,сещайки се за отминал празник !

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет мар 22, 2013 4:39 pm

МИЛЕНЧЕ, специално за теб мила - да се почувстваш много цветно,красиво, пролетно, хайде сладурче, усмихни се :thumbsup: :heart: :heart: :sun: :heart: :heart: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :flow2: :flow2:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет мар 22, 2013 7:43 pm

Привет момичета,
как сте тази вечер,
Миленка дано ти е минало меланхоличното настроение и вече да си ок,
Дианка,как мина празника сигурно си била много развълнувана и орда със Виви :thumup:
Дидка мила, спри се все тичаш насам натам тая работа край няма дай си малко почивка. :)
Бони, как е при вас този страшен вятър,а и си на високо сигурно е страшничко :wink:
Кате,сигурно си при Тони бонбони :clap:
Момичета днес ходих на невролог,оказа се,че имам възпален нерв,сега ще се лекувам с медикаменти,
поставиха ми и една инжекция,а по съвет на Миленка от понеделник съм на рехабилитация,
отказах болничен,но ако се наложи ще си взема.
Хубава и спокойна вечер ви желая!!!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет мар 22, 2013 8:23 pm

Привет :)

Леле, какъв вятър самооо ... ще те отвее ... Поне сняг не валя, но дъжд ... на воля ... Ивка, ти знаеш как духа при вас преди няколко дни :wink:
Добре че вече понамаля :roll:

Дианка, покажи ни Елада /Виви/, разкажи ни за тържеството - със сигурност всичко е минало на ниво :hug:

Миленка, как си миличка - може би домашните ти вече са подобрили настроението ти :love: А и е петък вечер - усмихни се :dancing:

Желая на всички вас хубава вечер и много топлина в домовете ви :music: :heart: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет мар 22, 2013 10:55 pm

Зимата май наистина се върна. Днес ми беше много, ама много студено. Дано утре да са малко по-нормални температурите и да няма вятър, че ще ни отвее.
Лека и спокойна нощ!
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет мар 22, 2013 11:18 pm

На мен и зиме ,и лете все ми е топло....ама днес еееееее студ,истински.Чак си викам зимата май ще продължи целия март.Много силен вятър,ужас.........Права е Миленка.Дано от утре стихнат поне ветровете.
Ивка,радвам се,че са открили точно какво ти е .Ще знаят какво да правят.
Дианка,чакам снимки :thumup: .
Бони :giflo2: ,само сняг ни липсва :eeek: :wink: :D
Лека нощ,милички!


Заключена