Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » нед апр 07, 2013 12:33 pm

ВЕРЧЕ,ПРИЕМИ БУКЕТ ЦВЕТЯ ОТ МЕН В ЗНАК НА УВАЖЕНИЕ!!!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед апр 07, 2013 12:35 pm

МИЛЕНКА, ЦВЕТЯ ЗА ТВОЯТА МИЛА МАМИНКА!!!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед апр 07, 2013 12:42 pm

Танче, жалко,че сме така далеч, много искам точно от тия Сентполии, луда съм по цветя,но точно теменужките са ми слабост. :thinking: :winkiss: :giflo1: :winkiss: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед апр 07, 2013 1:59 pm

Дидка, как сте мила - не си се появявала тук днес и се притесних, дано всичко е наред при теб и Зари, пиши,ако имаш време. :winkiss: :heart: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед апр 07, 2013 8:58 pm

Изображение

Верче, поздрави от сърце за професионалния ти празник - желая ти да сте здрави и с все така големи сърца, за да помагате и се грижите за хората в нужда :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Миленка, поздрави за празника и на твоето майче - нека всеотдайно се грижи за хората и да им помага :giflo2: :giflo2: :giflo2:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед апр 07, 2013 9:13 pm

Танче, Кате, Бони, благодаря ви от сърце за прекрасните пожелания!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед апр 07, 2013 9:21 pm

Мили момичета,избрах за вас тоя текст, понякога не са нужни много думи за да покажеш на приятелите,че държиш на тях, че ги цениш и обичаш. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед апр 07, 2013 9:28 pm

Добър вечер,момичета!!! Един ден ,малко сложен при мен .До обяд всичко бе добре ,излязоха навън да играят децата и Стилиянош без малко да си извади окото ....болници,доктори и ....утре пак на лекар.Плаче и текат кървави сълзи .....слагаме антибиотик ,само дето ми е много криво и ....мъчно .За секунда стават такива истории ,които не ни минават и през ум....Да не ви отегчавам с моите истории,по-вече заради ВЕРЧЕТО влязох. ВЕРЧЕ,желая ти много успехи във високоблагородната ти професия.....не е работа ,себеотдаване всеки ден !!! Бог да ви пази ,защото без вас сме за никъде ,уважавам и се покланям пред хората,поели пътя да помагат и се грижат за здравето на всички нас!!!Честит празник лично на теб ,здраве,което ви е нужно в момента много ,здраве отново ,късмет и щастливи семейни мигове!!!
4 praz jeni.jpg
Спокойна и приятна вечер на всички!!! МИЛЕНКА,да ти е жива и здрава майчето ,да сте щастливи всички заедно!!!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед апр 07, 2013 9:37 pm

Дианка,много съжалявам, за това,което се е случило с твоето момченце - само се успокой, запази самообладание -нужна си на детенцето точно сега,но да вижда една концентрирана и спокойна майка - моля се, с Божията помощ всичко да отмине благополучно и нищо да не усложни състоянието на Стилиянош, пиши утре как е, знам,че е много трудно на една майка да преживява подобни ситуации,но имай вяра в добрия изход,стискам палци мила моя приятелко. :thumbsup: :thumbsup: :thumup: :winkiss: :heart: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед апр 07, 2013 10:20 pm

Миле, май и ти днес имаш празник - ПОЗДРАВЛЕНИЯ АКО Е ТАКА :giflo1: :giflo1: :giflo1: :hug: :hug: :hug: БЪДИ ЗДРАВА И УСПЕХ В ПРОФЕСИЯТА /не зная защо останах с впечатление, че е свързана със здравеопазването/ :love:

Дианка миличка, БОГ ДА ПАЗИ ДЕЦАТА НИ - С ТЕБ СЪМ И ДАНО ВСИЧКО ДА СЕ ОПРАВИ БЪРЗО ОКОЛО СТИЛЯНОШ :hug: :hug: :hug:

Спокойна нощ на всички :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена