Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Ili71 » пет апр 19, 2013 8:30 am

Добро утро!
Време е за ставане с чаша " Здравей ",
хрупкаво желание,
една лъжица сладки усмивки
и едно парче голям успех.
Наслади се на деня!

Изображение
Зари, усмихни се
Изображение


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет апр 19, 2013 9:12 am

SUTRESHNA ZAKUSKA V GRADINA.jpg
Добро утро ,момичета!!!Без да погледна в бързината съм влязла по погрешка в "Да се посмеем".....и се позачудих .....няма кафета,няма пожелания ....има много смях рано-рано ....и тогава се позамислих,може би съм някъде другаде????!!!!!Добро утро ,вече виждам ,че съм при вас.МИЛЕНКАи от мен приятно пътуване и да прекарате подобаващо ,най-големия закрит пазар в Европа,единствената православна църква,която с много мъка се възстановява СВ.СОФИЯ това са част от забележителжостите на тоя град . Мен лично бе шокирала идеята за тия два свята ,които съществуват в Турция .....от лъскавите витрини и галери ,скъпите им магазини и от народа,който буквално .....проси за насъщния .Обиколила съм много страни ,но само в Турция видях толкова очебийно всичко това....Надявам се ,че и ти ще споделиш твоите впечатление ,тази държава след Китай е втора по развитие на икономиката,и така след доста години може да са се променили доста неща ,още веднъж приятно и весело прекарване!!!ВЕРЧЕ,радвам се че сте у вас ,както ти е писала и БОНИ ,пазете се ,при нас около месец бе нужно за възстановяване....просто бе отпаднал мъжа ми .Хубаво,че си взела и витамини ,здрав да е човека и от здраве да не се оттървава от тук нататък!!! :love: ДИДКА,само вчера ме нямаше,но моя близка имаше вчера хирургическа интервенция и .....просто не можех да не съм до нея ...за хубавите мигове приятели мнооооого ,за трудните .....е там са истинските .Колкото до АНИ,да ти обясня какво разстояние ни дели с кораба около 9 часа и после още 3........да се виждаме малко трудно ,но бяхме се чули ,предадох и поздравите ,просто няма компютър в момента ,пък с малкия да отиде някъде да пише ,ти знаеш колко сложно е ....иначе е добре.Вчерашния ден мина на галоп.....хващам се ,че днес пак е петък .....остават 2 седмици до Великден ......времето не минава просто ,а лети .....Замислям се ,върху всичко това ,помислете и вие и живейте живота ......на високи обороти ,с много доброта и мисъл за хората около нас ,с много положително настроение .Днес съм решила да изляза на пазар ,децата имат пазар на книгата в училище ,ще отскоча и дотам ,Стелиос вече ми поръча книгата ,която иска ,имало и съвременни романи може и за мен да открия нещо,което да ми хареса ,а Виви и съучениците и ги продават с цел да съберат средства за екскурзията им до Музея на Акропола ,самия Акропол и забележителности в Атина ,трябва и аз да купя и да помогна .Децата приготвиха и цял базар ,овкусен зехтин с клонки от розмарин да плуват вътре,по същия начин и овкусен оцет с други подправки ,свещи за Великден ,красиво украсени с корделки ,калинки и много цвят и въобще от нищо нещо ,но всички родители уважаваме старанието и желанието им да съберат тая сума ,защото тая година е и последна и наесен ще са в различни училища ,другата седмица базар на цветя ......е еееее там да видиш пазарлък ....пролет и терасите трябва да са слънчеви и обагрени с красота и цвят !!!Приятен и слънчев ден ,имаме силен вятър ,но ....важно е да не обръщаме внимание и да не оставяме метеорологичните промени на времето да ни развалят и настроението и накрая ИВКА,лягай ,почивай и гледай да се възстановиш ,така или иначе имаш проблем ,миличка възможност и да си починеш малко .....работата край няма .....Поднасям кафето и целувки на всички!!! ИЛИНКА,писали сме заедно слънчев ден и на теб!!!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет апр 19, 2013 10:22 am

Иле,ама че сладурче,мерси! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Bubbles
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 23
Регистриран на: чет мар 28, 2013 10:21 pm
:: 2 рецепти от Bubbles

Мнение от Bubbles » пет апр 19, 2013 8:58 pm

Ооо мечтана почивкаааа, най сетне си тууук!
отварям си бира и си пускам народна музика. :clap:

Хубав уикенд на всички! :)

П.П.

абе аз ли не правя нешо като хората или таг-а за ютуб не работи?
Изображение


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет апр 19, 2013 9:48 pm

ЛЕКА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ!
19.gif

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет апр 19, 2013 9:58 pm

Привет и от мен :)

Тошко, нищо му няма на you tube - работи си :wink: Чукваш бутона [youtube][/youtube] и в средата слагаш кода от "Споделяне" под клипа :)

Спокойна вечер и хубави почивни дни на всички :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет апр 19, 2013 10:02 pm

Привет на всички, Тошко,почини си добре,пийни биричка,отпусни се много съм учудена от избора ти на музика - фен на фолклора ли си,доста странно за млад човек,приемам го като прецедент.Миле, лека и спокойна нощ! Приятна вечер и лека и спокойна нощ на всички,до утре. :heart: :night: :heart: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет апр 19, 2013 10:05 pm

Дидка, лека и спокойна нощ, Зари, спокойни сънища слънчице!!! :winkiss: :winkiss: :night: :night: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Bubbles
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 23
Регистриран на: чет мар 28, 2013 10:21 pm
:: 2 рецепти от Bubbles

Мнение от Bubbles » пет апр 19, 2013 10:20 pm

Makaweli написа:Привет и от мен :)

Тошко, нищо му няма на you tube - работи си :wink: Чукваш бутона [youtube][/youtube] и в средата слагаш кода от "Споделяне" под клипа :)

Спокойна вечер и хубави почивни дни на всички :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Ооо бях заправил че е кода от споделяне а не от адреса горе.
Нищо де, поздравче за който още не си е легнал :

[youtube]http://youtu.be/P92k8h_DeXI[/youtube]
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет апр 19, 2013 10:28 pm

:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
За всички вас!Лека нощ!
Кате,Миле,Бони,Тошко,спокойна нощ!
До утре!


Заключена