Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » вт апр 02, 2013 2:17 am

Здравейте, мили :chef:

След отминалите празници и празнувания (вчера тук беше Великден) се чувствам много положително заредена! Днес обаче времето се шегува с нас - уж прогнозата беше за 20 градуса, а като излезнахме - духаше си вятър, заоблачи се, дори капнаха няколко капки и аз направо замръзнах, а детето искаше да си играе още.
В събота си изкарахме много добре с приятелката ми - бяхме първо двете, а по-късно ни навести една друга моя позната, която отдавна не бях виждала и много исках да видя, дори мислех да й се обаждам и поканя, но нещо се отплеснах. Но въпреки това, тя дойде точно навреме, бях много радостна! И това ако не е телепатия :). Тя е много интересен и мъдър човек, запознахме се миналото лято на басейна и няма да повярвате, ако ви кажа на колко години е - на 82 и непрекъснато е в движение, възхищавам се на хора, като нея. Ще ви покажа снимка без нейно съгласие, мисля, че тя няма да ми се разсърди, защото и без друго точно тогава я снимаха по телевизията - бяхме на един парад и интервюиращите веднага дойдоха при нея :).
В неделя (Великден) бяхме на църква, след което изпратих приятелката си, а ние отидохме на Прощапулник на едно малко човече, оказа се, че го отлагат за друг път , понеже още не е толкова уверен, но добре се позабавлявахме, особено децата, които бяха на "лов за яйца", имаше много игри, танци и т.н. Днес релаксираме и се шегуваме :).
Дианка, Бони, Ивка, Дидка, вашите думи значат много за мен, благодаря ви, момичета!
Дидка, със закъснение, честит имен ден на таткото на Зари! Да гледа оптимистично на живота, да осъзнае истината и направи правилния избор!
Ето и обещаната снимка/и:
Изображение
Изображение
Изображение

Прекрасен месец Април!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт апр 02, 2013 7:18 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/-84ACPNPauM[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=-84ACPNPauM

Добро утро :)

През прозореца ми вече наднича Слънчо - и днес се очертава да е усмихнато и свежо :sun: Да изпием по кафе и да започнем новия ден с очакване за нещо хубаво :coffee:

Йоанка, много се зарадвах на тази жена - аз също имам една чинка, която е на тази възраст и е такава бойна. Харесват ми такива хора - с тръпка и много жизненост на всяка възраст. Затова и много си обичам Ина /tillia/ и Катето :hug: :hug: :hug:

Времето ми привърши - на всички желая хубав и щастлив ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт апр 02, 2013 8:12 am

Добро утро :)
Снощния дъжд е окъпал града и сега Слънчо ни радва със светлината и топлината си. Свежо и прекрасно пролетно утро.
Красотата на деня идва с вашата компания и споделеното кафе
Изображение
Сутринта погледнах от терасата към езерото, а то спокойно и прекрасно полюшва вълните си.
Нека и денят ни да е спокоен, слънчев и щастлив
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт апр 02, 2013 8:53 am

Добро утро, прекрасни, мили дами - Йоанка, след като прочетох написаното от теб и снимките, мога открито и искрено да ти кажа - ти си прекрасно момиче,уважавам те затова, че умееш да цениш приятелството, без оглед на възраст, а както виждам и на цвят, от сърце ти казвам - обичам безкрайно много хора като теб - с големи сърца и много човечност. :clap: :clap: :thumbsup: Бони, прекрасно мое момиче, макар и да не харесвам демонстрация на чувства и показност - в случая обаче чувствата ни са взаимни, аз много,много те обичам,ценя и уважавам - ти си топлина,ако на човек му е студено, докосвайки те мигом ще се стопли, обичам те, мила Бони. Натали, благодаря за :coffee: сядам и аз .Пожелавам на всички прекрасен, весел и спокоен ден. :music: :sun: :music: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug:


Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » вт апр 02, 2013 9:15 am

Здравейте Веселушки,
Времето при нас е прекрасно. Слънцето грее и разпръсква мрачни мисли и депресии.
Аз да ви поднеса чаша чай
Изображение
Кафето го спрях тези дни.
Бони, и аз се хванах диета да правя, ама нещо зациклих. Аз съм на 90 дневната, ама май не я спазвам точно, та сигур затова.
Днес ми е воден ден, та ми стискайте палци да оживея без да изям някой довечера. :wink:
Лек и успешен ден!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт апр 02, 2013 9:23 am

Здравейте!
Днес денят е просто прекрасен! Гледам морето през прозореца и не мога да му се нарадвам - синьо, спокойно, примамващо. Чайките летят високо в небето, на което няма нито едно облаче. Нека и в сърцата ни да е така чисто и ведро и да ни се случват само хубави неща!
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт апр 02, 2013 10:03 am

578108_362366000536494_1447951201_n.jpg
Добро Априлско утро,Приятели!Хайде на кафе от свежест потайна!Ухание на нарциси,зюмбюли и лалета,своите песни птички извиват!
Пролетта е при нас и не ни остава нищо друго,освен да се отдадем на цветната магия, която ни заобикаля!
Много слънце и чудеса!С Пролетта се раждат прекрасни нови мечти!Дайте на своите мечти Пролет и те ще Ви окрилят!
Кафе за тонус и късмет във всичко Ви желая всеки Божи ден!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт апр 02, 2013 12:12 pm

lilav buket+kafe stilno.jpeg
Добро утро и май вече е добър ден......така е изпуснах часовете напълно .....отново съм в кухнята ,и отново замесих козунаци......сега всички се смеете.Ами имате и право.....както е тръгнало май ще отворя фурна........Всички ме упрекнаха защо не съм замесила по-голяма доза....елате да месите вие и замесете по-голяма доза.... :) :chef: :yee: но нали си ги обичам надува поредната доза....Иначе Слънчо е на линия ,но има и много облаци ......и всичко може да се очаква.ЙОАНКА,радвам се за теб ....и аз като теб процедирам за приятелството годините са без значение,важно е човека ,цял живот търсим приятели верни ,намерим ли ги трябва да ги ценим и съхраним.Пия кафето си сега ,но нали е с вас ми е приятно и горчивото ми прилича на ....баклава ....това е хубавата компания ,всичко е красиво и ни си струва "розово".......То май обедно ястие май трябваше да поднеса.....На всички приятен и красив ден,изпълнен с позитивизъм!!! :) :) :) Кухнята ме зове и нали съм сериозен "войн"......бягам ...ЦЕЛУВКИ !!!!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт апр 02, 2013 2:44 pm

Здравейте,момичета!Сутринта закусихме набързо и го заведох в парка.Цяла зима затворени вкъщи,детето е ,,забравило,,че има и други хора.Обикаляше ги като изплашено зайче.Но нищо...ще свикне пак :) .
Да ви поднеса и аз по едно кафе ...

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт апр 02, 2013 8:08 pm

Здравейте, Весели Готвачета!

И аз днес съм на чай, понеже нещо съм болнава - снощи като се прибрах ми беше много студено, веднага си пуснах по-топличко, но усещах, че ме полазват тръпки и малко по-късно ме заболя гърлото и ми потече носа. Но ваканцията свършва - днес е последния ден и до утре трябва да съм добре :). За тези които са на чай, заповядайте:
Изображение
Кате, след тези твои думи, не знам какво да кажа, за това само ще те прегърна силно, макар и виртуално :hug: .
Бони, Дианка и всички останали, прегръщам всяка една от вас, вие всички сте чудесни! :hug:
Приятелството е едно от най-хубавите неща на тази земя, а тук то със сигурност присъства, осезаемо е във всяка една ваша дума и постъпка. За това много си ви обичам и ценя! Нека бъдем все така задружни, а и групата да се увеличава!
Бъдете здрави и усмихнати!


Заключена