Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » чет апр 04, 2013 8:11 am

Добро утро :)
Дидка, сина ми днес ще си мести багажа. Но да си призная сякаш парче от сърцето ми се къса и ми е заседнала една буца...Знам, че е нормално всеки да тръгне по собствен път, ама някак ми е тежко, въпреки, че ще е два етажа по-надолу. Няма да знам дали е ял, как е спал, може да ви се вижда смешно, но на мен от сега ми е мъчно. Няма да ви занимавам повече, че пак ми се дорева, някак пред себе си не искам да повярвам, че малкото ми бебе вече е голям мъж.
Хайде сега по кафе за успешен старт на деня
Изображение
Хубав ден, нека вашите слънчеви усмивки разпръснат облаците от небето :hug: :hug: :hug:
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет апр 04, 2013 8:21 am

Здравейте, приятели!
Да се насладим на утрото, на красотата, на веселите птичи песни, да забравим всяка умора и тъга.

Изображение

Днес имам да споделя с вас една хубава новина. Бях ви писала, че Весито ще ходи на фестивал в Истанбул. Вчера се оказа, че има възможност и аз да отида с нея и сега съм много щастлива. Чудесна екскурзия ще си направим. А и ще бъда по-спокойна, защото ми беше притеснено да я пусна сама.
Хубав ден на всички!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет апр 04, 2013 8:51 am

Добро утро, мили приятелки,толкова е хубаво тук,че трудно се откъсвам, за да посвърша работа.Благодаря ви за :coffee:, за прекрасните пожелания,за музиката.Натали, успокой се миличка, само си помисли,ако детето ти е далеч от теб на хиляди километри в друга държава - тогава е много болезнено,мъката е огромна,но ти си само на ръка разстояние,когато поискаш, ще го видиш,ще му занесеш храна,ще поговорите - горе главата, тия моменти са закономерни,но ние майките не го приемаме, разбирам те, защото малката дъщеря е омъжена и живее отделно,но е в града,а голямата е далеч,далеч и се виждаме за 2,3месеца в годината.Искам да ти кажа,че обожавам и много ценя майки,като теб - безразличието,че децата им поемат по свой път им е чуждо, болезнено приемат раздялата,но, моля те миличка - мисли си,че само едни стълби ви делят,хайде, горе главата,твоето момче е много,много близо до теб. :winkiss: :giflo1: :winkiss: Миленка, много добре се подреждат нещата при вас :clap: , ще бъдете заедно със Веси и това ще направи пътуването ви незабравимо,радвам се за вас :thumbsup: Бони, порадвай се на отпуска си,почини си,но не ни изоставяй :thumup: Дианка, нямам думи за теб - искрено съм възхитена от твоите разсъждения,не за пръв път се убеждавам,че ти си доста по -различна - в смисъл,че отдавна си намерила онова състояние на душевен мир,правилно отношение към хората и това много,много ти помага в живота - притежаваш абсолютно равновесие и баланс,което доста трудно се постига,остани винаги такава. :giflo2: :hug: Сега, пожелавам на всички - прекрасен,успешен и много весел ден.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет апр 04, 2013 8:54 am

Натали,не посмях да те попитам точно това,как го преживяваш....Но предположих...Все пак и близо до вас и ще си го наглеждаш :love: :) .
Миленка,много се радвам и за двете ви!Браво,така и мама освен че ще наглежда Веси,ще си отпочине малко.


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет апр 04, 2013 10:03 am

Миленче, много хубава новина, така и двете ще сте спокойни и Весчето ще си справи отличто със задачите :clap: :thumbsup: :clap:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет апр 04, 2013 11:01 am

Здравейте момичета,
преди олколо 30 мин.се излюпих та аз съм поспала :)
така,че Миленче не си само ти имащ си другарче в до късното поспиване :D
Новината която ни поднасяш е страхотна,да си спретнете една хубава екскурзия и много снимки ще очакваме ние тук :thumup:
Наталка,няма как да не се тревожиш,успокоявай се мила,делят ви само няколко стъпала :hug:
Бони,хубаво да си починеш отдай се на пълноценна почивка :giflo1:
Дидка,вие как сте със Зарко :eeek:
а Катето пак сигурно е при малкото слънце :thumup:
Хайде момичета оставям ви,че ме чака тежка и уморителна работа,
а на вас желая слънчев и усмихнат ден!
305090_400078060057932_1226781265_n.jpg

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет апр 04, 2013 9:00 pm

Наталка, много познато чувство :hug: Но нали все идва един момент, в който птичетата отлитат от гнездата и създават свои :) Нека са живи и здрави - щом те са добре и са щастливи, ние сме готови на всичко. След няколко дни ще свикнеш, ще започнеш да усещаш и чувство за твое лично пространство. Погледни го и от другата страна - сега с мъжа ти ще имате повече време да си обръщате внимание един на друг :love:

Миленка, чудесна разходка ти се заформя - дай си почивката и удоволствието да попътуваш и да бъдеш с детето си. Дано времето да е слънчево и спокойно :hug:

Ивка, Кате, Дианка, Дидка, Или, :hug: :hug: :hug:

Желая на всички топла и спокойна нощ :night: :night: :night: :heart: :heart: :heart:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет апр 04, 2013 9:33 pm

Мили момичета, пожелавам ви лека и спокойна нощ. :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет апр 04, 2013 10:11 pm

Лека нощ, мили мои приятелки! :hug: :hug: :hug:
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет апр 04, 2013 10:38 pm

kamina.jpeg
Добър вечер,мили момичета!!!Днес,така и не успях да видя как сте ,влязох за малко сутринта и не успях да си пусна поста , обадиха ми се и трябваше да излетя....И така ето ме малко късничко,но все пак на линия.МАМИ,ти нямаш думи за мен .....след всичко ,което си ми написала мислиш ,че имам аз ????????????!!!!!!!!!!!!!! Една ,голяма прегръдка и едно ,голямо благодаря за нежните ти и ласкави думи .....не зная дали съм всичко това,както си ме преценила...ако питаш майка ми ....със сигурност,но от една приятелка да го чуеш ....не искам да се правя на скромна,и понеже съм откровена ще ти го кажа очите ми се навлажниха и те почувствах много близка ,сякаш се познаваме години .Еднаквото ,което ни свързва е ,че и аз съм далеч от родителите си ,и твоята щерка също ....трудно е да се обясни ,но когато си в чужбина не е нужно да се случат кой знае какви събития ,за да се трогнеш.....една добра дума ,един жест от Родината ,повярвайте ми значат много...Не се променяй ,бъди такава ,каквато си единствено желая да си здрава ,за да радваш и изпълваш с доброта,нежност и внимание хората около теб !!! :heart: :heart: :heart: :hug: БОНИ,ЙОАНКА благодаря ви за вниманието ,радвам се ,че ви е харесала теорията ми.НАТАЛКА, без да искам се усетих,че мисля върху това ,което си споделила .....долу-горе съм го усетила и мога да разбера как се чувстваш ...единственият плюс е ,че когато и да пожелаеш можеш да го навестиш .Децата ,ако ги обичаме трябва да ги оставим да поемат техния път в живота ......трудно е ,защото те за нас ще си останат винаги деца,макар и пораснали .Чувството ,че моето малко момче порасна и хвръква от бащината стряха е .......сигурно поне в началото болезнено .Радвай се да е добре ,щастлив и поеме и той неговия път в живота ,такъв е живота!На теб желая да мислиш оптимистично ,да не се отчайваш и кураж....баба ми някога казваше "На чужд гръб и сто тояги са малко ".......при теб няколко стълби ще ви делят ....моите родители какво ли си мислят???!!! МИЛЕНКА,радвам се много за теб и аз съм посетила за 5 дни Истанбул и останах много изненада от някои неща и същевременно прекарах чудесно .Желая и на теб същото , най вече бъди горда с тая сладуранка ВЕСИ най-вече за повода ,който ви дава възможност майка и щерка да прекарате със сигурност приятни моменти и да останат незабравими спомени .Браво на ВЕСИ и ще очаквам с нетърпение новини!!!Понеже много се увлякох ,на всички девойки топла и спокойна нощ !!!


Заключена