Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » вт апр 30, 2013 4:48 pm

:giflo2: :giflo1: :giflo2: МИЛЕНЧЕ, ДИАНКА - избрах тая красива арка да си починете,ако има желащи - да заповядат, ще изчезне преумората,напрежението - вижте само каква красота, аз бих забравила всичко.Насладете се на тая прелест !!! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :baloons: :hug: :baloons: :hug: :baloons: :hug: :baloons: :hug: :baloons: :hug: :flow2: :flow2: :flow2: :flow1: :flow2: :flow2: :flow2:


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт апр 30, 2013 5:00 pm

Благодаря ти, Кате! Как ми се иска да се пренеса там и да не мръдна цели седем дни.... :love: !

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт апр 30, 2013 9:09 pm

:music: :night: :music: Добър вечер,мили момичета, искам да ви пожелая приятна,спокойна вечер, лека и вълшебна нощ!!! :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт апр 30, 2013 9:11 pm

Дидка и Зари, лека и спокойна нощ!!! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :winkiss: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт апр 30, 2013 9:16 pm

Дидка,нещо не ми се получи изпращането заедно с пожеланието за лека нощ - ето, това е за малкото сладурче Зари. :winkiss: :night: :winkiss:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт апр 30, 2013 10:17 pm

Лека нощ,момичета!
Кате,благодаря :hug: :hug:
Дианка, :giflo1:
Целувки и прегръдки за всяка една от вас :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :night: :night: :night:
Миленка,много ти благодаря :love: :giflo1:
СПОКОЙНА НОЩ!До утре :)

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср май 01, 2013 12:08 am

Здравейте ,МАМИ много благодарности за красивото место ,избрано от теб с много старание и обич ,но .....трябва да седна романтично сега под звездите .....току-що седнах ....Ами то луд умора няма ...взех си един душ и сядам на компа малко да се поразсея .Направих една доза козунаци ,великденските кулуракя (курабийките традиционните ) и съм един жив труп.... :yee: :yee: Утре ще се празнува и Първи май ,по-точно ще се стачкува,кой ли ни чува .....разбира се ,но ако не участваме означава ,че сме съгласни с всичко,което става тук .....както някога бе и в БГ.....всичко се продаде за жълти стотинки и за чужди интереси......Да я оставя тая тема,че замисляли се малко повечко ....сън няма да ме хване.....Колкото до кристалите ,преди 13 години ,бях в БГ на Великден ,видях по тоя начин заскрежени яйца ,попитах какво е и ми обясниха винена киселина ,така и забравям да купя ,когато идвам,но какво по-напред да купя като се прибирам .....отвсичко искам .....боза ,лютеница и какво ли още не ....за някой може да е смешно ,но за мен ....мечтани неща....Сега пожелавам лека и спокойна нощ на всички и утре с бодра крачка и чаша горчиво кафе ....утре даже и олио няма да ям .....един плодово-воден ден ,също и в петък ....толкова е направил за нас Исус ,за хората ,за да сме добре ....така,че това е най-малкото,което мога да направя и аз .....Великден не е само масата и гозбите ....постите заминават ,останаха броени дни и всичко е в мисленето ни,нишо не е трудно ,достатъчно е да го желаем!!!ЛЕКА НОЩ!!!
kalinixta.jpg

Потребителски аватар
Lirinka
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1307
Регистриран на: чет апр 12, 2012 5:02 pm
:: 17 рецепти от Lirinka
:: 727 снимки от Lirinka

Мнение от Lirinka » ср май 01, 2013 12:51 am

Пожелавам на всички Весели готвачи,весело изкарване на Великденските празници! Нека винаги да сме в настроение и правим всичко с вдъхновение! Да приготвим тежки софри и пълни чаши! ;)


Заключена