Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vyra59 » ср апр 10, 2013 8:58 pm

Здравейте приятелки!
Благодаря на всички вас за загрижеността! За мен нямам време да мисля, моят съпруг се влоши и днес го приеха в болница.
Веднага го сложиха на системи, аз съм изтръпнала от страх, преди малко се прибрах от болницата, само се моля да се оправи.
Това е при нас - нищо хубаво, стискайте ми палци!
Приятна вечер от мен, ще пиша пак в следващите дни...
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср апр 10, 2013 9:55 pm

Здравейте милички, Верче, много съжалявам за съпруга ти, въоръжи се с търпение и сили и вярвай,че всичко ще се оправи,кураж мила. :hug: :hug: :hug: Дидка, всичко ще е наред с теб :thumbsup: Бони,пак си намерила време да ни навестиш - голямо приятелче си :winkiss: :winkiss: Ивка, от теб както винаги блика много позитивност и внасяш много настроение,благодаря ти Слънчице.Дианка, цветенце мило, пак успя да ме докоснеш с тоя прекрасен изглед от моя любим остров Санторини - тая година ще направим изключение, живот и здраве наесен ще ходим в Турция, по - точно в Истанбул - не съм била досега там и Стаси реши да ми подари това пътуване.Пожелавам на всички приятна и спокойна вечер. :heart: :night: :heart: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср апр 10, 2013 10:08 pm

Верче, ще се оправи мъжа ти, ще оздравее - стискам палци да е по-бързо :hug: :hug: :hug: Обърни внимание и на себе си, миличко :winkiss:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср апр 10, 2013 10:26 pm

Верче, всичко ще е наред, вярата помага много, предай твоя и нашия оптимизъм на съпруга си, общата ни сила е невероятна :hug: :hug: :hug:
Милички, веждам как стаята на сина ми лека -полека се изпразва, споделя как ще си купи пералня, прахосмукачка, телевизор и виждам пораснал мъж и не знам да се радвам ли или да тъжа. Още от студент се оправя сам с учене, работа, домакинстване, но сега иска да лети сам, а на мен ми е трудно да го пусна. Знам, че ще е на една ръка разтояние, но той не търпи вмешателства и иска помощ само в краен случай, за това ще ми е трудно да се въздържам да не слизам няколко стъпала надолу. И слава Богу, че не е в чужда държава....
Много се разприказвах пък и късно стана, лека нощ и бъдете спокойни
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср апр 10, 2013 11:26 pm

Верче,ще се оправи съпруга ти,мила!и това ще мине :hug:
Натали,знам,че ти е тъжно ,но в същото време се гордей какъв мъж сте отгледали :love: -самостоятелен,работлив,умен.Той е ще е съвсем наблизо.Щом сте живи и здрави ,значи всичко друго ще се нареди.Много бих искала да доживея деня ,в който сина ми ще пожелае да е самостоятелен, искам и баба да стана :roll: .Хайде усмихни се :hug: :hug: :hug: :hug: Предполагам колко ти е пусто ,особено на вечеря ,когато го няма на масата......Ох,живот...Зарко е толкова малък ,а толкова добре те разбирам........дали защото и той беше отделен 4 месеца от мен,дали защото съм майка....... :hug: .....
Вечер не мога да си събера мислите,ако пропускам някоя от вас,моля да ми прости,утре на свежа :wink: глава ще е друго.
Зарко е много плашливо дете.... :( Като го приближи куче,котка въобще животно направо си трепери...Тази вечер както игра на спалнята се стресна от една саксия на прозореца и слезе оттам ,не мога после да го сложа да го преоблека и само вика страх ,страх...сега се успокои,не знам вече,няма лекарство за това..,ще видим как ще спи довечера...Щеше да е друго да излиза по мъжки с татко си,но баща му предпочита в къщи да играят.Пък може и да няма връзка колко често прекарва в мъжка компания.
Дианка,не знам благодарих ли ти за пожеланията,щях да сядам да пиша,сядам ,ставам,гледам да не падне,че постоянно се катери някъде....
Лека нощ наа всички вас,желая да ви се случват само хубави неща,болните да оздравяват бързо.

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср апр 10, 2013 11:29 pm

Здравейте момичета
Правя вечерна проверка
Верче стискам палци за съпруга ти дано всичко мине добре
Дидка разбрах че ще си правиш изледване -сигурна съм че всичко ще е ок
Кате наистина ти завиждам Много обичам да пътувам но пусти средства
Пожелавам ти незабравимо преживяване
Натали не съжалявай Сина ми миналата година се отдели и мисля че беше късно
Колкото по рано се отделят толкова по добре за тях не за нас
Трябва да свикнат с ангажиментите свързани с живота
Всеки ден се чувам и с двамата и веднага разбирам дали всичко е наред просто го усещам
Когато има нещо помагам стига да мога Ходим си на гости и атмосферата е съвсем различна
Е аз съм добре и днес излизах на разходка
От понеделник съм на работа
Желая ви лека нощ :night: :night: :night:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет апр 11, 2013 12:29 am

Здравейте, мили момичета!

Отдавна не съм писала, но ви чета. Искам да пожелая на всички болни бързо оздравяване!
Верче, мила, ще се молим с теб съпругът ти бързо да оздравее и възстанови!
Дианка, дано нямате повече контузии. Представям си какво ти е. Слава Богу, че нараняването не е фатално. Бог да пази децата ни, както и нас, за да можем да им помагаме да станат големи и самостоятелни!
Дидка,късмет и на теб, мила! Всичко да е наред! Относно Зарко, не се тревожи. И моят син на тази възраст изпитваше неописуем страх от кучета, най-вече. А сега много ги обича, непрекъснато ме навива да си вземем куче. Някой ми беше казал да се вземе козина от животното, от което детето изпитва страх, да се загъне в хартия, да се запали и да се обиколи с него няколко пъти детето. Аз много не вярвам на такива неща, но реших да го направя, дори и да не помогне, няма да навреди. Когато си бяхме в България на съседите кучето лаеше през ноща и милото дете се будеше и плачеше. Мисля, че имаше ефект. Започна да се отпуска и не трепереше както преди. Мисля, че именно от кучета се страхуваше, заради това, че лаят, то и на мен не ми харесва да ме лае куче :).
При нас направо си дойде лятото - 31 градуса е.
Бони, Ивка, Миленка, Натали, Кате и всички останали момичета - много :hug:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет апр 11, 2013 4:31 am

45615_364380990334995_1929488293_n.jpg
Добро утро!:)
Да пием по кафе и да си пожелаем добро начало на деня,
нещо се омотах тази сутрин нямам време ,в късният следобяд ще ви видя.

"Помнете, че животът е поредица от сезони.
Всеки човек трябва да понесе няколко сурови зими,
за да се порадва на красиво лято.
И никога не забравяйте, че зимите не продължават вечно."

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » чет апр 11, 2013 7:00 am

Добро утро приятелки!
Ето поднасям ви по едно ароматно кафенце
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет апр 11, 2013 7:23 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/ZPDxH6fj9eM[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=ZPDxH6fj9eM

Добро утро :)

Ивка, Илианка, благодаря за кафетата и хубавите думи - и аз съм на тази вълшебна течност :coffee:

Нека денят на всички момичета е светъл и успешен :dancing:
Дидка, лек път и прекрасни резултати :thumup:

Верче, дано днешния ден е по-добър за вас :hug:

Наталка миличка, делят ви само няколко стъпала - винаги можеш щом ти докривее да ги притичаш. Нашите момчета са на стотици километри /2-3/, трудно беше в началото, но пък са напълно самостоятелни. Така сме били и ние, такъв е живота - няма как ...

Усмихнете се Изображение

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена