Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » съб апр 20, 2013 4:26 am

Добро утро,милички!
Ние пак не спим...или по-точно от 1 чак сега заспахме.Майка ми ни беше на гости и защото е много умна зад гърба на Зарко вчера плесна силно с ръце и изкрещя ЗАК.Той се скова целия.Хем я предупреждавам и съм й се оплаквала ,че имаме проблем.Но.......човек,който не е отглеждал деца,не знае какво да прави.Да ,да ,точно нея визирам.Сутринта като закусим пак ще отидем да търсим тази жена ,която леела куршум.Съседите й казаха,че повечето време живеела на село .
Не ми се ляга,мисля да направя палачинки.... :chef: .Сега ще направя огромно кафе и ще се заема с домашната работа.
Пожелавам ви прекрасна събота и неделя!Само хубави емоции!


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб апр 20, 2013 7:08 am

297940_523311001043267_1015365170_n.jpg
Добро утро в Събота скъпи приятели!
Слънчев ден,изпълнен с много доброта,радост и усмивки за всички!
Най-добрият начин да започнеш деня си е,събуждайки се сутрин,да си помислиш колко е хубаво да донесеш радост поне на един човек!
За всички вас,които сте духовно богати,готови винаги да откликнете на чуждата болка и не се уморявате да пръскате частички доброта от душата си наоколо, независимо от трудното време,в което живеем!За вас приятели добри е моето кафе приготвено с много Обич!
Весел съботен ден с усмивки свежи зареден!

Дидка,дано намерите тази жена да ви лее куршум,
а що се отнася до майка ти е постъпила много неразумно,
но няма какво да говорим за нея говорили сме си много.
това е за тебе и Зарко
10030_379885688787033_100545925_n.jpg
Целувки от мен :winkiss: :hug: :winkiss:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб апр 20, 2013 8:04 am

Добро утро, сядам със вас на :coffee: -Дидка, жалко,че сте изкарали почти безсънна нощ,нека поспи детенцето и вземи мерки да пресечеш тия страхове. Ивка, колко слънчево настроение си внесла от сутринта,благодаря ти миличка! Пожелавам на всички хубав и весел ден!!! :sun: :sun: :heart: :sun: :sun: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб апр 20, 2013 8:07 am

Пожелавам на всички работещи момичета,прекрасни почивни дни!!! :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб апр 20, 2013 8:29 am

Добро утро :)
Идвам и аз с кафето
Изображение
Дидка, дано Зарчето се оправи от тези страхове, мъничка душичка, ето нещо за него
Изображение
Днес имам много домашни за вършене и докато мъжете са на работа смятам да се вихря включително и в кухнята.
Хубави почивни дни, на работещите лека работа
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб апр 20, 2013 8:38 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/jyGpV_-jefo[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=jyGpV_-jefo

Добро утро :)

Тази сутрин поднасям кафето :coffee: с още много занимавки в другите теми :wink: Благодаря на момичетата за свежите пожелания и кафенцата :hug:

Дидка, успех в намирането :thumup: Ако все пак не намериш жената, опитай със светена вода да миеш лицето на Зари и като си ляга - пак.

Ивка, рано си станала тази сутрин :tongue: Оздравяваш ли, как си :hug:

С много обич ви желая хубави почивни дни и много усмивки Изображение

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб апр 20, 2013 8:50 am

Здравейте момичета Нямам никакво време за компа не съм прочела нищо Дано да сте добре
Отбих се да ви пожелая приятен ден Другата седмица ще съм по редовна надявам се
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб апр 20, 2013 9:05 am

8ea savtorini.jpg
Добро утро и красив съботен ден ,весели момичета и момчета !!! Снощи сте били на весела вълна и ....бира ,браво !ДИДКА,ще ме побъркаш .....в 3 и половина през нощта се спи ,а не не правят палачинки .....тъкмо се събудих и смятах по някой сандвич да им приготвя ,с твоите палачинки ме поооообърка ,но имам излизане ,утре ....може би .Гледай да си почиваш ,това натоварване не е добре ,организма ни не е железен ,сладуранчета Зари и мамчето му!!!!Днес,смятам ,че ще е хубав деня ....като махна тоя брулещ вятър .....замръзнаха ми ръцете ....това време се побърка ,ако не бе вятъра ,нямаше да се усеща студ ,но над 7 бала е така...особено покрай морето .На всички много усмивки през днешния ден ,надявам се да видя по-късно !!!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб апр 20, 2013 1:28 pm

Бони,това правехме досега,мия го ,давам да пие и пръскам кошарата със светена вода.Ходих до църквата да говоря с отчето,утре след литургията пак ще му четем молитва против уплаха .Той каза,че като го кръстим всичко ще отшуми.
Дианка,беше 4.30 съвсееееем време за ставане :wink: :wink: :D :D :tongue: :tongue: .Часовника на сайта е с 1 час назад/ако бъркам,то ще е от будуването :wink: / :hug: :hug: :hug: .
Кате :love: :love: :love: :hug: :hug: :hug: :hug:
Ивка,милата ми тя....

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб апр 20, 2013 2:55 pm

Натали,вихриш ли се още из къщи :wink: ?Поспри за едно кафе :coffee: :coffee: :coffee: .Чакам да кажеш харесваш ли се с новия си вид :thumup:
Аз полежах почти час и няма заспиване,а когато се наложи да будувам си мечтая само за сън..Но така е да знаете няма угодия :wink: :) :) :) .Заповядайте следобедно кафе :hug: :hug:


Заключена