Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » чет май 23, 2013 8:07 am

Добро утро,милички!
Миленка,виждам те,и ти пожелавам лек и спокоен ден!
Пия си кафето и се опитвам да се отпусна малко...Чакам и днешното ако,трябва да изакаме ,,цветните,,.така че чакам нормалния му цвят с нетърпение :D :eeek: !
Кате,ще има да изтръпваме миличка :hug: .Миличкия Тони :hug: .Не могат да се пазят милите.Зарко щом се върна и почна да мрънка,че иска да рисува,нали се сещаш,че ги хвърлих и сега не му давам и химикала даже.Защото той вечер с химикалче много си драскаше.
Лека работа и приятен ден на всички!
Миленка,между часовете дали имаш време и за кратка разходка с Весито,ако си по-добре и ако не завали?И от утре хубаво си почини :giflo1:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет май 23, 2013 8:09 am

Добро утро :)
Изображение
Дидка, хубаво е да сте си у дома. Зарко ще се оправи и ще израсте страховете си, ти си до него и това е най-важното. Знам, че ти е трудно, но нашата подкрепа ще я имаш винаги, защото сме приятелки и майки.
Ето нещо за Зарко
Изображение
Миленче, надявам се че вече си по-добре, утре трябва да си "пушка" :wink:
Хубав да е денят ви и не се презорвайте много днес, идва светъл празник :D
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет май 23, 2013 8:10 am

Добро утро мили :chef:
Дидка, много се радвам, че всичко вече е добре, че сте живи и здрави! Така са малките палавници, не знаеш във всеки един момент какво ще ти сервират. Дъщеря ми като малка си вкара в носа топче от сметало, така, че напълно те разбирам! :hug:
Ние вече сме добре(чукам на дърво). Съпругът ми вече се храни, раната от операцията зараства добре :)
Сега пия с вас по едно :coffee: и отивам по задачи :wink:
Изображение
ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ, МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ :hug: :hug: :hug: :hug:
МИЛЕНЧЕ, НАДЯВАМ СЕ ДА СИ ПО-ДОБРЕ!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет май 23, 2013 8:16 am

Натали,благодаря!Нямаш си представа каква силна морална подкрепа ми оказвате.Имам и няколко толкова прекрасни и всеотдайни приятелки като вас и извън форума,и се чувствах добре,знаейки ,че ви има :love: :hug: :hug:
Миле,лека смяна :hug: :hug: :hug: !
Верче,благодаря!Радвам се,че и при вас нещата вървят към подобрение :thumup: !


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 23, 2013 8:27 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро - колко е хубаво,че сме толкова много, тук, на любимото ни място за срещи - благодаря ви милички за :coffee: , за тая омайваща палитра от цветове,от милите и сърдечни пожелания - всички вие сте невероятни,прекрасни! Дидка, не се притеснявай,не се обвинявай,както казват момичетата - приготви се за доста подвизи от страна на това сладко детенце - само се моля, нека Бог ги пази и закриля,а бели ще има още и още.Верче,нещо съм пропуснала - каква операция правиха на съпруга ти, радвам се, че е добре,дано скоро се възстанови напълно.Бони, на мен също много ми липсва това емоционално момиче Дианка, Йоанчето скоро не е писала също,искрено се надявам скоро да са при нас :thumbsup: Миленче, днес имаш подпрепление,денят ти ще е спокоен,че Веси е със теб -нека бъде незабравим и за двете! :giflo1: :winkiss: :giflo1: Прекрасен,спокоен и много весел ден на всички !!! :music: :music: :sun: :music: :music: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 23, 2013 8:35 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро на сладкото момченце - ЗАРИ. Това е за теб миличък, дано днес си много послушен и главното, много весел!!! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » чет май 23, 2013 8:52 am

Добро утро и от мен!
Дидка, радвам се че вече сте се прибрали и всичко е наред. Не се обвинявай, ти нямаш вина за случилото се. Щом на маркерите пише 1плюс( не мога да намеря знака :( ) значи, че трябва децата на тази възраст да са в безопасност при употребата им. Като повечето неща в България не можеш да разчиташ на етикета( за огромно съжаление). Мисля че трябва да се оплачеш за подвеждащата информация в агенцията за защита на потребителя. Това е мое мнение. Нали ако знаеш, че детето може лесно а ги отвори и изпие, ти няма да ги оставиш в ръцете му! :eeek: Представяш ли си ако всичките бяха в него и докато го погледнеш той ги нагълта.... :o

Хайде сега да сипя кафенце и после да хуквам по задачки

Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет май 23, 2013 9:19 am

:sun: :sun: :sun: :giflo1:
Добро утро Всички сте станали и търчите по задачи а аз току що ставам Докато не можех да спя сега вървя и спа Никога не е било да ставам в 9 часа
Сега си пия кафето и ви чета
Дидка радвам се за вас Старите хора едно време казваха Малки деца -малки кахъри големи деца -големи кахъри
Ще има още доста инциденти -само да се молим да са поправими Ама и аз как те успокоявам :o :o
Верче и аз съм изтървала за проблема с мъжа ти Дано бързо се оправи
Желая на всички един прекрасен ден
Каня ви на тази пейка да си побъбрим
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет май 23, 2013 9:43 am

Здравейте мили :chef:
Аз май не съм писала за проблема при нас. След едномесечно ходене по мъките, ходене от болница в болница, най-накрая се откри, че съпругът ми има гноен абсцес на черния дроб и на 30 април го оперираха, беше тежка операция, оперира го кмета на Плевен проф. Стойков. Слава богу операцията мина добре. Като говорих с професора след операцията, той ми каза, че сме хванали последния влак, че организма вече е бил в сепсис, но всичко вече е добре. Много се бях уплашила и затова не съм писала, за да не ви занимавам с моя проблем. Само се моля дано вече всичко да е добре. Това е в общи линии нашата история и след като мина всичко на мен започна да ми става зле, не можех да пазя равновесие, беше ми лошо, но след изследвания и ходене то доктори се установи, че е от стреса и сега вече се чувствам по-добре, ходя на работа. Това е от мен.
ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет май 23, 2013 12:21 pm

Таничка,благодаря ти за всичката тая красота - очите и душата ми се напълниха.Верче, много съжалявам,че ви се е случило всичко това, но Слава Богу всичко върви към оправяне.Верче, дръж се миличка,че трябваш на много хора,съпругът ти ще се оправи,не се притеснявай - минах много по - лошо с моя,но нали има и оправия,благодаря на Бог.Таничка, избрах това местенце за теб, мисля,че ще ти допадне! :thumbsup:


Заключена