Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » нед юни 16, 2013 8:17 am

Всички сме тук..супер сме :clap:


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед юни 16, 2013 9:26 am

До бро утро с пожелания за един неделен ден,изпълнен само с радостни и положителни емоции!!!БЛАГОДАРЯ от все сърце за топлите ви думи ,НАТАЛКА,ДИДКА,МАМИ,БОНИ,МИЛЕ и ИВКА ,благодаря ви ,зная ,че в тоя момент не съм аз ,но се опитвам да се държа по мъжки и виждам ,че и вие ми помагате за това.Явно да се затворя в себе си не е най-добрия вариянт и затова и съм тук . Колко приятно ми стана,четейки ви и че всички с нетърпение сте очаквали запознанството с БОНИ :) :) :) ,така е добрите и премерени хора ,всички искаме да ги познаваме поотблизо .....иначе компанията е била в познатия ни вид ,не разбирам МИЛЕНКА как е ,виждам също ,че доста момичета отсъстват напоследък .......ще има неизвинени отсъствия накрая ....Ами пропуснах да споделя,че в петък бях една от щастливите майки и Виви ,и Стилианош са отличници ,травматизирания е и пълен отличник .При Виви бе и много по-сложна програмата като цяло,така че нямам претенции .Тук оценяването е по 10 бална система ,като и 9 са отлични (нещо като над 5,5).Е болшинството са 10 и то по основните предмети .....полическото възпитание така и не и допадна ,географията и втория чужд език,който бе френски по липса на избор на друг ,мечтата и бе испански,но ....за сега Бон жур,мадам :wink: Плажовете виждам са пълни ,нямам психологическа нагласа все още ,много потъмнели хора виждам ,явно лятото е дошло ,и аз не съм го усетила ...Надявам се след Атина и на нас да предпишат бани ,зная че прави добро солената вода за костите ,но ще чакам нареждания на доцента .Малкия ,голям мъж изпълнява стриктно всичко ,нещо ,което ме впечатлява с всеки изминал ден .Заповядайте и при мен на кафе ,не съм го правила много време ,слънце и усмивки в сърцата !!!
zakuska moska.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=72RtOF9jI5U

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 16, 2013 11:40 am

:giflo1: :heart: :giflo1: :heart: :giflo1: :heart: :giflo1: Дианка, миличка, днес ми харесваш - звучиш по -весело и оптимистично,само така мило момиче,гледай напред и нагоре,не се предавай! Поздравления за Виви и Стилиянош - браво дечица мили,радвайте мама и татко,защото те живеят с вашите радости и тревоги,дано винаги имате такива отлични успехи в училище,а по - късно и в училището на живота,успех милички!!! :thumbsup: :thumup: :thumbsup: Днес, срещата е тук,чакам ви, знам, че все някоя ще се отбие! :giflo2: :heart: :giflo2: :heart: :giflo2: :heart: :giflo2: :sun:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 16, 2013 1:00 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: ЧЕСТИТ ДЕН НА БАЩАТА - НЕКА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ ТАТКОВЦИ,ДА ОБИЧАТ СВОИТЕ ДЕЧИЦА И ДА ИМ ОТДЕЛЯТ ПОВЕЧЕ ВРЕМЕ И ВНИМАНИЕ!!! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед юни 16, 2013 1:01 pm

Кате, идвам при теб с питие, нося за всички :wine:
Изображение
Водя и компания, идвайте :tongue:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед юни 16, 2013 2:04 pm

Здравейте приятелки!
Много ми е мъчно, че не успях за срещата, но нашата държава се *грижи* добре за всички :cry:
Аз все още съм на борсата и помощите се изплащат на 15. Всички се надявахме, че след като 15 е събота ще преведат пари на 14,но......... все пак е държавата.... :(
Така, че основната причина да не се включа в срещата е много тъпа, но без пари няма как :eeek: все пак съм на 120 км ......
Но да не ви развалям хубавото неделно настроение. :wink:

Дианка, поздравления за твоите отличници! Стискам палци и всичко лошо бързо да отмине. Надявам се децата ти да оценяват каква всеотдайна майка имат :hug: :giflo1:

Ето сега и следобедните коктейли от мен, мястото вече е избрано, както виждам :)

Изображение

Ето и сладоледче, за тези на които не им се пие :D

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юни 16, 2013 2:30 pm

Благодаря,Иле!Аз не съм по пиенето,но сладолед няма да откажа.Все на няко
от срещите ще дойдеш!
Дианка,макар по други причини физически да ми е било трудно,вашата морална подкрепа много пътии ми е давала сили.
И...не се лишавай от нашата обич!Като видиш колко хора мислят за вас,ще се почувстваш по- добре!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед юни 16, 2013 4:23 pm

Ето нещичко за разхлаждане
Изображение
Иле, времето е пред нас, ще има още срещи и все някаге ща успееш да дойдеш.
Даянка, браво на дечицата, отново имате радостно събитие.
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 16, 2013 4:44 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Мила Илинка, много ме трогна с това,че си много искрен и естествен човек - не се притеснявай миличка,не тъгувай - рано или късно,ще се срещнем с момичетата,вярвай ми мило момиче,ще се случи,останалото, не го мисли,важното е да ни е хубаво и приятно тук, да се зареждаме позитивно и емоционално - това е много повече от всичко друго,поне за мен е така. :thumbsup: :thumup: :thumbsup: Верче,Натали,Иле - благодаря ви за разкошната почерпка !!! :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед юни 16, 2013 5:19 pm

Благодаря ви момичета! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Толкова прекрасно е човек да има такива приятели :clap:
Обичам ви!!!


Заключена