Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » нед юли 28, 2013 7:36 am

Добро утро :D
Ей, много ранобудни сте в неделя :D То и аз се излюпих рано-рано ама е време за плаж и ще ходя да подремна на припек, като гущер, не като тюлен че даже и си похърквам :D :wink: и като се сепна се оглеждам да не стресна някое дете :D
Хайде и по кафе, че ще ми вземат мястото на плажа :wink:
Изображение
Хубав ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед юли 28, 2013 8:15 am

Добро утро! И аз идвам с кафето :D

Изображение

Дидка, много се радвам, че имаш отново комп-писането от телефон коства доста нерви поне на мен :)

Миленка, не се ядосвай! Не си длъжна да оставяш къщата си на никого. Аз често съм била в ролята на гостенин на морски роднини и приятели и всеки път съжалявам че съм приела поканата- то нито аз си почивам нито те. Предпочитам да отидем някъде с приятели или сами, за да си изкараме спокойно. На мъжа ми сестрата живее в Слънчево, но предпочитам да отидем на гости за една вечер да се видим отколкото да и виснем на главата за почивка.
Хубав ден момичета и внимавайте да не се препечете на слънцето ( за тези които са тръгнали към плажа ) :D
В четвъртък и аз ще проверя как е да си край брега :clap:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 28, 2013 8:46 am

:winkiss: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :winkiss: Добро утро, мили сладуранки,сядам на :coffee: да ви видя и да поошетам,че днес идва пика на горещините.Дидка, сърдечно ти благодаря мила,прекрасни цветя и думи за мен,вярвай ми правя го с удоволствие,защото обичам всички момичета,а за дечицата - те са ми слабост,обожавам ги,благодаря ти!!! :winkiss: Дидка, веднъж по скайп си писахме за приятелството и приятелите,е, тогава ти бях казала,че човек на какъвто и добряк да се прави,ако е само поза идва момент в който собственото аз изплува - така и с твоите познати,всеки човек трябва да внимава и да не прекрачва тая тънка граница между приятелство и възможности,а и трябва да сме тактични и съобразителни,поне си разбрала що за хора са.Таничка,добре да си починеш днес :thumbsup: Натали,така ме разсмя за плажа,хич да не ти пука,хъркай си,важното е да си починеш и разтовариш :thumup: Миленче,снощи написах рецептата на - Какво сготвих днес - ако я одобриш,запиши си я :thumbsup: Миле, прекрасен ден миличка! На всички вас, момичета прекрасни, весел,спокоен и много хубав ден!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед юли 28, 2013 8:57 am

Натали и аз отивам на плаж Ако чуя хъркане ще се оглеждам Може да си ти :thinking: :thinking: :D :D :D :music: :music: :music: :sun: :sun: :sun:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед юли 28, 2013 10:12 am

Здравейте!
Морски поздрав и от мен!

Изображение

Пия на бързо едно кафе и бързам и аз да се присъединя към хъркащите на плажа :wink: :D ! Наталка, Танче, идвам...............
Момичета, и вас ще ви чакаме, ето тук

Изображение

Кате, видях рецептата, много хубаво си я обяснила, благодаря ти! Сигурно ще я пробвам, но първо трябва да си поизпразним хладилника, че се попрестарах онзи ден.
Дидка, ние ходим на плаж в Аспарухово, може да се уговорим да се видим някой път, домъчня ми за вас.
Бони, губиш се някъде, дано да е за добро. Липсата ти тук се усеща осезателно, връщай се по-скоро!
Иле, дано да си изкарате хубаво на почивката и да се заредите с много положителни емоции!
Иве, и вие ще се готвите за отмора, чудесен начин сте избрали да отбележите годишнината си! Ние ще бъдем от 5-ти до 14-ти август в с. Поток(до Габрово), дано да успеем да се видим, ще ти изпратя на лични телефона си.
Хубава неделя на всички!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 28, 2013 1:04 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo2: :sun: :giflo2: :winkiss: :winkiss: Печете ли се вече милички,поне се съберете заедно,че да ви е хубаво?! Предлагам ви,после да се отбиете при мен,ще ви чакам !!! :music: :music: :music: :sun: :music: :music: :music:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед юли 28, 2013 2:41 pm

Момичета, вече съм у дома :D
За хъркането-хърках, ама ни Миленче, ни Таня са ме чули щом не ги видях :D
Сега ми е само до това
Изображение
Каня ви да се разхдим
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед юли 28, 2013 6:52 pm

Натали ,явно не си хъркала високо че не съм те чула
Като се върнах един душ и хукнах на мероприятие на цветарките и бях на биричкаааа :beer: :beer: :beer:
Днес пълен релакс
Лека вечер момичета
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 28, 2013 9:50 pm

:winkiss: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :winkiss: Момичета,преди малко се прибрахме,бяхме всички на разходка и Митачето - върнахме се нахапани от комари,съчетано с горещината си е направо ужас,още не влезла в къщи се гмурнах в банята - за трети пореден път днес,просто не се издържа,а утре го дават най - горещият от трите поредни дни наречени -Горещници,ще издържим,няма как. :thumup: Пожелавам на всички спокойна и много приятна нощ !!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 28, 2013 9:55 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Дидка и малко сладурче Зари - Лека и спокойна нощ милички !!! :hug: :hug: :hug:


Заключена