Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » пет юли 12, 2013 8:04 am

Добро утро :D
Изображение
Идам и аз с кафето, местенцето е чудесно и достатъчна широко да ни събере
Изображение
Дидка, понякога човек изпада в дупка и му се струва, че е сам, ама ти не си, малкия човек до теб има нужда от обич и грижи, а ти имаш толкова много любов в сърцето си. Погледни се в огледалото и ще видиш млада и красива жена, усмихни и се и и кажи, че я обичаш, че тя е единствена за Зарито. Това ще ти помогне и даде сили за борба с гадната дупка. :hug: :hug: :hug:
Хубав петък, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет юли 12, 2013 8:15 am

ДОБРО УТРО и от мен!
Пожелавам ви един успешен и приятен петък!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет юли 12, 2013 9:04 am

more8.jpg
Добро утро !!!Днес, се събудих по-раничко и се присъединявам към компанията ви,мили момичета.Тази красота с кристално чиста и прозрачна вода не е Шейхелските остови,а едно красиво местенце в Гърция ,което се нарича Парга.Гледайки филма мисля,че в БГ се казва "Златният век"....чувайки непрекъснато Сюлейман да се обръща към Ибраим -"Паргали" ми правеше силновпечатление.Поразрових се и прочетох ,че Ибра им е бил еничар и син на беден рибар от Парга ,взет е от малък и оттам нататък е станал това,което станал .........Компа ми има проблем ,затоваи не винаги се разделят думите....И така гледайки тоя филм ,мъжами не гледа турски сериали,но заради историческата тематика и 400годишно робство ,решихме да го гледаме.....разбира се нищо не е така както е било ,нормално е всеки да промени историята ,както му оттърва .....и все пак е история,базираща се на факти ,мъжа ми след тоя сериал реши ,че никога няма да гледа по-вече турски сериали по много причини . ......и може и да има право.Иначе Парга е една перла ,уверете се и сами и вземайки и моето кафе ......припкам при вас .....ДИДКА,мила ДИДКА .....такъв ,какъвто е деня.....такъв е и живота .....не се оставяй .НАТАЛКА,хубаво ти е казала млада жена си ,хубава...радвай се на живота ,На мен ми е толкова трудно ,но използвам всеки миг да направя живота около мен по-свеж ......идеално и с малко детенце няма .....спокойствие и търпение ,ще порасне и ще видиш ,че ......всичко това ще ти липсва.Вчера бях с приятелката ми на плажа ,нейната щерка е 18месеца,а моята Виви госпожица ........възрастите не си пасват много .....и затова правих замъци от пясък ,копахме дупки в пясъка........много етрудна тая възраст за плаж ...но догодина всичко ще е по-различно .И принас паркове детски площадки на пръсти се броят .....виж кафета и магазини ......град валяло ,но всеки град е така,за жалост и знаем защо.Днес ,ще имам готвене ,вчера поизчистих ,но много прах има ....и следобяд съм на плажа ,поне Виви се наиграва и не мърмори ,виж Стелио всеки ден ,тръгвайки за плажа миказва ,и аз ако не ме бе ударила колата щях да дойда,нали?! ......какво да сеправи .....догодина живот и здрвае и той ще се нацамбурка !!!Лек и спокоен петъчен ден ,в очакване на един красив уйкенд!!!
042.jpg
една снимка от вчера и изглед от Егейско море!!! МАМИ,на МИТАКА здраве и отлични резултати !!!

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пет юли 12, 2013 9:09 am

Здравейте,прекрасни момичета!

Много е хубаво,че всички сте тук и е толкова цветно.
Ужасно ми липсвате,но програмата ми е доста натоварена и времето,все не достига,за да се забавлявам с вас... :love: немога прасто така,да напиша две думи и толкова.Обичам,да ви чета и да вникна дълбоко във всяка ваша думичка.А,затова,ми е нужно повече време.
Дано,всички,да сте добре и щастливи!
Много ви обичам!

Ще пиша отново.
Обещавам!
Прекрасен ден,на всички!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет юли 12, 2013 9:48 am

НИНКА, :love: :love: :love: http://www.youtube.com/watch?v=RV035-eIb0s........с много обич .....пиши по-често!!!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет юли 12, 2013 9:56 am

Нинка, къде се губиш, момиче :D Радвам се, че пак си с нас :clap:
Дано имаш повечко време за тук, надявам се, че си добре и при теб всичко е наред
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет юли 12, 2013 1:00 pm

Хей,момичета понеже Катето е с Митака(дано всичко е наред при него)
днес аз ви чакам тук има място за всички,по-няколко двойки и ще се наредим.
1044806_646435855385361_241693810_n.jpg
поднасям и по една плодова салата
600243_633906076638339_125731692_n.jpg
Невероятен следобед ви желая!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юли 12, 2013 1:39 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :winkiss: :winkiss: НИНКА,НАЙ -ПОСЛЕ СЕ ПОЯВИ!!! Знаеш ли,че през дългото ти отсъствие почти няма ден в който да не съм си мислила за теб - скъпо мое момиче,имай милост,знаеш,колко много те обичам и не само аз - всички момичета все питат за теб,когато си говорим по скайп,а когато даден човек липсва на много хора,то значи,че е обичан и уважаван - моля те, само по няколко думи пиши,да знаем,че си добре.Обичам те, безкрайно много миличка!!!Мили момичета,преди малко се върнахме с Митачето - всичко е ОК при него.Децата дойдоха и ни взеха от болницата,отидохме на занимателен кът за Тони,плаща се за 1час и децата се забавляват - с много играчки,коли, специална игра с много топки и много други занимания, има момичета,които се грижат за малчуганите,а майките и бабите - пият :coffee: ,разхладителни и си почиват,после отидохме в Кауфланд,напазарувахме доволно и ни докараха - всичко щеше да е прекрасно,но малко след прибирането ми звънна Ина и ми каза,че Тони е с 38 гр.температура, заведоха при лекарка,чакам резултат,а се гласяха в неделя да тръгват към морето - дано не е нещо сериозно. Таничка, Ивче - много красиви местенца сте ни предоставили днес, толкова сте сладки,благодаря ви милички - ще се отбия,непременно.Дидка, горе главата миличка,явно в тоя месец хората са склонни към депресивни състояния - спомни си,миналата година по това време,точно ти ме спасяваше от дупката в която бях доста затънала,но благодарение на теб,Бони,Ани от Гърция,Маги и сърдечното отношение на останалите момичета бързо се измъкнах, всичко ще се оправи,само да сте живи и здрави със Зари останалото са подробности,а тая сладка, усмихната Наталка,как хубаво ти го е казала,браво, миличка Натали!! :clap: :clap: :clap: Обичам ви! :winkiss: :winkiss: :heart: :winkiss: :winkiss:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет юли 12, 2013 2:14 pm

Идвам с нещо вкусно
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет юли 12, 2013 2:29 pm

Здравейте!
Присъединявам се и аз към компанията и нося нещо за похапване

Изображение

Обожавам морски дарове, мога да ги ям по всяко време :bliz:
Наталка, това не ми пречи да си взема и от твоята почерпка :wink: :) !
Кате, дано Тони да се оправи бързо. Сигурно е вирусът, който и аз изкарах. Наистина те повалява изведнъж, но пък хубавото е, че минава за два-три дни. Трябва да го вдигнете на крака и хайде на морето...... :D
Нинка, добре дошла при нас :hug: !
Дидка, знаеш, че винаги можеш да ми се обадиш :giflo2: . И аз като теб се чувствам много самотна и тъжна в момента, но това не пречи да се видим на :coffee: и децата да поиграят.
Хубав ден на всички!


Заключена