Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » съб авг 31, 2013 8:07 am

Добро утро :D
Първо с кафето да ви видя и ви се порадвам
Изображение
Днес ще домакинствам, и аз ще пека пипер, но не за зимнина, а за бърза консумация, че много го обичаме. Зимнината ще чака отпуската :wink:
Днес ми прдстои среща и я чакам със смесени чувства. Скъпа моя приятелка почина преди почти 2 години и днес мъжа и ще доведе новата си приятелка да ни запознае. Знам, че е нормално, той е на 55 год. и още е млад за да остане сам, обаче не знам каква ще е моята реакция и дали ще харесам жената. Ами като отидем в тях, в къщата на приятелката ми да ме посрещне друга жена сред нейните вещи, за това още не ми се мисли.
Сега ще ви оставя, после пак ще се видим :)
Лек и хубав ден :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб авг 31, 2013 8:18 am

:winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: Добро утро,мили момичета - с удоволствие ще пия :coffee: във вашата компания. :thumup: Дидка,запази самообладание,не се притеснявай,не знам,как да ви успокоя със Инка,вече и аз съм кълбо от нерви,не за друго,а защото нашият е побойник и това ме тревожи много,но, нека опитаме,ако не се получава ще мислим как да постъпим,горе главата миличка,знам колко ти е трудно в момента,но това е поредното изпитание,а колко още те очакват.... съхрани си нервите и спокойствието. :thumbsup: Илинка,лека и успешна работа,а тя няма да е никак малко - ще се справиш,не се съмнявам!! :thumbsup: :thumbsup: Момичета при нас в града текат празниците на Родния край,много културни събития,много е празнично в града,писала съм ви,че живея до открит басейн,днес ще е много шумно,но весело - рокерите ще направят демонстрации,много рок групи ще се изявяват до късно вечерта - винаги е до полунощ,на 2 септември е рожденият ден на Димитровград,официално е обявен за такъв през 1947г.,тая година става на 66г.,в един от парковете има много атракциони,всякакви люлки.... с една дума си е панаир.Прекрасен ден на всички пожелавам!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб авг 31, 2013 9:12 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/NKXbxFlj3Zo[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=NKXbxFlj3Zo

Добро утро :)

Колко сте ранобудни само за събота сутрин :tongue: Пия си лениво кафето и ви се радвам :coffee:
След малко и аз се подхващам с домакинската работа. Това лято консервирането нещо ми избяга от много хайманосване :roll: Сега пък половинката е нон стоп на работа до средата на септември и сигурно чак след това ще правим кетчупа. Другото бабите си го правят - да са живи и здрави :thumup:

Дидка мила, не се притеснявай за всяко нещо - леглата и чаршафите да са ти проблема :wink: При децата има учителки и лелки, освен това там не е като в къщи - да правиш каквото си искаш. Децата са с непознати хора и имат респект, така че са далеч по-сдържани и слушат много повече. По-важното е да не плаче, да не те търси и да свикне с децата и персонала. А най-важно от всичко е да се адаптира и да не боледува :thumup:

Наталка, много добре те разбирам - такъв е живота миличка, за живите ... Преди няколко години имахме същата случка с наши приятели. След като мъжът остана сам на същата възраст, миналото лято на Балкана дойде с жената, с която са си допаднали. Огромната ми изненада беше, че тя визуално и по душа прилича на починалата му съпруга. Самата тя също е изгубила съпруга си. Приех я с напълно отворено сърце и за миг не го упрекнах в нищо. Човекът е социално същество и не е орисан да живее сам. Любимите хора са винаги в сърцето, независимо в кое измерение са :heart: Желая ти успех в предстоящата среща :hug:

Хубав ден на всички и почивайте повече Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб авг 31, 2013 3:26 pm

Здравейте,момичета!Малко късно,но все пак да ви пожелая хубава събота!Дали ще вали :thinking:
Натали,нямам търпение да споделиш как е минала срещата.Бони е права,пък и човек се нуждае от спътник в живота....


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб авг 31, 2013 7:26 pm

ПРИЯТНА И СПОКОЙНА ВЕЧЕР ВИ ПОЖЕЛАВАМ!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб авг 31, 2013 7:38 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Момичета,пожелавам ви весела и много приятна вечер !! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб авг 31, 2013 7:39 pm

Привет :)
Срещата се отложи за утре и тогава ще споделя, дано да си допаднем с дамата, че това е приятел на мъж ми от почти 40 години и сме си много близки и скъпи, децата ни израстнаха заедна.
Хубава вечер и приятна почивка
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб авг 31, 2013 7:40 pm

:winkiss: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :winkiss: Дидка и Зарче,лека и прекрасна вечер ви пожелавам !!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб авг 31, 2013 11:52 pm

Мерси,Кате,лека и на теб!
Измина още един ден...
Лека и спокойна нощ на всички!Много липсващи има...Дано сте добре.Пише ми се, но съм уморена и сякаш мисълта ми спи.


Заключена