Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » ср авг 28, 2013 7:58 am

Добро утро :D
Снощи вятъра донесе прохлада, но пък отвя облаците и нищо не валя.
Тази сутрин сте много ранобудни, ето ме и мен с кафето в компанията
Изображение
Дидка, сега ясла, после градина и неусетно времето минало и пред теб ще има не момче ами мъж и ще се чудиш кога мина времето, ама това е живота и всеки си хваща пътя.
Хубав и успешен ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср авг 28, 2013 8:14 am

:winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: Добро утро,момичета,радвам се,че някои от вас са се разхладили от дъждец - при нас имаше страшна буря,носеща облаци от прахоляк и листа,но дъжда все още е мираж - пак е пекнало от сутринта и отново ни чакат високи температури,каквото това - природа ! Дидка, правилно са ти писали момичетата,докато разбереш,какво се случва и детето е пораснало,не се притеснявай,всички минават през това изпитание за една майка. Пия :coffee: със вас и се подслаждам с бонбонче от слънчевата Ивка,а после да поошетам.Прекрасен и усмихнат ден от мен! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср авг 28, 2013 6:08 pm

Здравейте, мили момичета!

Както винаги тук е толкова приятно! Изпуснала съм много приятни моменти. Напоследък времето не ми стига.
Нинка, със закъснение, честит рожден ден на твоите палави малчугани! Да растат здрави, смели, умни и много щастливи!
Понеже си имат вече доста коли, ето един пиратски кораб от мен :)
Изображение
Наталия, честит имен ден! Запази доброто в себе си, топлата усмивка, лъчезарното излъчване и нека всеки твой ден е облян със слънчеви лъчи!
Изображение
Бони, Кате, Ивка, Дидка, Дианка и всички останали момичета, прегръщам всяка една от вас :hug

Аз отивам на работа, приятен ден от мен!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср авг 28, 2013 7:54 pm

Здравейте момичета :)
с мойте битовизми нямах много време само на бързо ви прочитах :wink:
Нинка,аз също като другите момичета се смях от сърце на близнаците те милите са ни чакали,
а лелките ги няма :D
Йоанка,може рядко да влизаш,но като напишеш два реда се радвам,че си добре.
Дидка,така е с децата то докато се обърнеш и те вече порасли да са живи и здрави :)
Наталка,как е половинката вирусът е минал, а окото :?
Дианка как си пак нещо изчезна :?
Танче,имаш време и за консерви и на работа да ходиш :clap:
Да ви разкажа за битовизма си, моята перална в петък както си переше и спря да изпомпва водата,на това от горе пълна с чаршафи,
хайде аз вадя избистрям абе луда работа стоях 2 часа в банята,
отидохме си на село събрах каквото имаше за пране и го пуснах там,до тук добре :)
в неделя мъжът ми развива филтъра той се спука извадихме една шепа стотинки,няма филтър
търси тук търси там няма накрая купи от Троян беше там на път,завиваго не иска пак,
снощи провери маркуча за мръсната вода нищо му няма,аз асистирам светя с един фенери подавам каквото трбва,пускаме пак не иска,
развива пак филтъра през това врема вода тече аз със парцалите попивам :)
свети с финера и какво да види 3-4 обикновенни ластика се оплели около перката на филтъра и го блокирали с една ножичка ги изряза и почисти,та най накрая имам пералня и прах като бял човек :)
но така е сега всички са строени дрехите в коша и проверени,но аз нали уж им имам доверие и не проверявах, а то какви главоболия си създадох :wink:
Кате,Миле,Или,Бони Дидка,Наталка,Дианка,Верче,Нинка прегръщам ви силно :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Желая ви една прекрасна вечер
1238790_292602357546794_1274126890_n.jpg


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср авг 28, 2013 8:15 pm

:giflo1: :night: :giflo1: Мили момичета,бързам да ви пожелая приятна вечер - при нас започна силна гръмотевична буря,тока намига - ужас. Йоанка,Ивче и аз силно ви прегръщам милички, всичко добро ви пожелавам!!! :thumbsup: Хайде милички - Лека и много приятна вечер на всички! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср авг 28, 2013 8:16 pm

:winkiss: :winkiss: :night: :winkiss: :winkiss: Дидка,Зарче - спокойна нощ миличките ми,вълшебни сънища ! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср авг 28, 2013 9:23 pm

ХУБАВА ВЕЧЕР И ЛЕКА НОЩ!
прекрасна вечер.jpg

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср авг 28, 2013 9:38 pm

Ех, Ивче таз пералня ме върна в спомени :D и аз уж проверявах пък вадя на мъж ми работните дрехи и те на розови хартийки, оказа се шофьорска книжка и талон за колата :D пък тогава караше такси и аз пускам връзки да изкара документи за 24 ч. щото имахме студент и вървят едни пари, абе опрах пишкира.
Хайде да ни е прохладна вечерта, че ако при Катето вали тук сме в собствен сос :wink: :D
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср авг 28, 2013 9:54 pm

Лека вечер и от мен
След работа ходих при дъщерята на Аладжата и преди малко се върнах
там е съвсем друго прохладно даже се облякохме към 8 часа
Преди малко се върнах понеже утре съм 1 смяна
След работа пак съм там, този път с преспиване понеже във петък съм втора смяна
Дано и при нас завали че не се диша
За всички вас Целувки
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср авг 28, 2013 11:24 pm

Ох,Ивка,понякога сами си създаваме тревоги...Аз пък бях пуснала една чанта с мъниста...и познай,като чух разни звуци уф
лошо ми стана.
Кате,благодаря ти,и на теб лека нощ!На мен лошото време ми действа романтично,не знам защо :thinking:
Днес ви четях,но не ми достигаше време да пиша.Утре сме на ясла.Дооправях го днес.Сега имам малко къщна работа.Пиша от
телефона,не съм платила нета.Ще гледам в петък досато е в яслата,малко ми е на неуддобно място и нямах време.
Утре смятам да го чакам в двора,няма да се отдалечавам.
Лека нощ,милички!
Дианка,пак изчезна,но предполагам,че се е събрало за шетане щом не си била в къщи.Дано си вече добре.


Заключена