Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » съб авг 17, 2013 1:20 am

Момичета,чувствам се виновна,че без да искам съм провокирала у вас негативни спомени.Извинявам се най-искрено.При мен е било някакви минути на лошо настроение,а у вас става буря......Съжалявам :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1:
Колкото до мен -били са битовизми,нарушаване на личното ми пространство.И за мен това е огромно неуважение да не можеш да разбереш,че съм женена само за един,не за целия им род,т.е.уморих се от ежедневното ни съжителство,докато той е на работа ,аз живея и търпя всички останали.Сега си имам звънец/който даже държа изключен/и не се притеснявам въобще дали ще дойде някой и ще нараня чувствата му,защото примерно в този час искам да си почивам.Държа да подчертая,и то дебело,че има хора,които могат да идват и звънят по всяко време на денонощието и знаят как да стигнат до мен.Ако въпросното семейство имаше друго държание,нямаше да стигнем дотук.
И ,милички мои,моля ви ,в този труден живот не се товарете излишно и с мен.И аз ще внимавам да не го правя.
Лека нощ,мили приятелки,нямам сили да пиша повече.
Утре ще имам време !А в неделя и ще видя част от вас :love:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб авг 17, 2013 8:34 am

:winkiss: :winkiss: :giflo2: :sun: :giflo2: :winkiss: :winkiss: Добро утро,скъпи мои момичета - влезнах тук да предложа :coffee: ,а сега плача и пиша,аз също съм минала такъв етап от живота си и само ака знаете,как добре разбирам и НИНКА и ДИАНКА - горе главите сладки мои дечица - в живота има всичко,важното е,че сега ни е добре - корегирали сме някои пречки в живота си.ДИДКА не се укорявай за нищо - пак ще се повторя,трябва и е необходимо да говорим открито за тия неща,за мен лично споделеното ми носи лекота и ми пада товар.ДИАНКА, много сте красиви мила, ВИВИ е прекрасна млада дама,а чаровника СТЕЛИОШ е невероятен сладур - да сте живи и здрави и винаги така щастливи !!! :thumbsup: НИНКА, мило момиче,толкова силно искам да ти дам сили да изтриеш миналото,знам,че не се забравя лесно,но премести се окончателно в настоящето - живей за своите разкошни дечица,радвай им се,живей за тях - запомни миличка,те са всичко за което си заслужава да продължаваме напред! :thumbsup: Какво друго да ви кажа,освен,че много,много ви обичам и ценя !Пожелавам на всички прекрасен ден ! :winkiss: :winkiss: :giflo1: :winkiss: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб авг 17, 2013 8:41 am

Добро утро,прекрасни момичета!
Ставам да приготвям багажа на детето,че вчера и снощи не успях.Иначе съм тук и ще ви наглеждам,имам покана за кафе,но още я ,,превъртам,, в мозъка си -ходи ли ми се или не :wink: :D .
Добро утро,Кате :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб авг 17, 2013 11:03 am

Нинка, :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб авг 17, 2013 11:13 am

Здравей,мое голямо семейство!Изображение
Здравей,усмихнат и приказен ден!
Ще ви предложа нещо и аз:

Изображение

Дидка,не се упреквай за нищо.Тука,никой в никого не търси вина.Ако,на някого не му е приятно,просто не чете.
Та,нали затова са приятелите.
Ако трябва да търсим виновна,моята ще е най-голяма.
Затова,че съм ви разстроила.
Но...какво да ви кажа,много малко са хората,които знаят историята ми.
В сайта съм от 2009година,но сега ми се отвори душата,за да бъда още по-открита.
Сега открих,че душите ни,наистина са сродни...,макар и от разстояние.
Винаги съм била честна и откровена с всички,просто сега писах,друга част от живота си.
Като пиша,че ви обичам,не е просто така,само един надпис.Така го чувствам.
Някой страничен,може би ще си каже;тази е луда!Как така,без да ги познама,ги обича?!
Ами,така!
Изображение
За истинското приятелство и любовта,граници няма!
Изображение

От сърце,ви пожелавам,много щастлив,съботен ден!
Обичам ви!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб авг 17, 2013 11:16 am

Дианка,много са сладки дечицата ти!Много!
Да са ви живи и здрави те,и вие,за да си ги отглеждате със същата истинска любов!
Дано Господ ви пази!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб авг 17, 2013 12:45 pm

:winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: НИНКА, умнице мила - напълно те подкрепям и заставам зад думите ти,защото и аз съм такава - честна и откровена,също така със сърцето си чувствам момичетата много близки,макар и да не съм ги виждала и не се правя на нещо,като пиша,че ги обичам - това е факт,ОБИЧАМ ВИ МОМИЧЕТА !!! :winkiss: :heart: :winkiss: .Каня ви днес на това местенце - има всичко - сянка,басейн,чакам ви милички !! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб авг 17, 2013 12:55 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo2: :heart: :giflo2: :winkiss: :winkiss: НИНКА,това е продължение на темата - ПРИЯТЕЛСТВО,за което много ти благодаря !!!На всички момичета - с много обич !!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб авг 17, 2013 12:58 pm

:winkiss: :winkiss: :winkiss: :heart: :winkiss: :winkiss: :winkiss: Нинка, това е специално за теб - Обичам те !!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб авг 17, 2013 5:08 pm

И аз,много те обичам,Катенце!
И отново ти благодаря,за топлите думи.

Изображение

Кате,взимам кафенцето :coffee: и идвам при теб........../само,ако можех :cry: /

От толкова бърката,взе че и заблестя...
Изображение

И,още нещо...
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Заключена