Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » съб сеп 14, 2013 9:07 pm

Лека нощ
[youtube]http://youtu.be/fMAfRGlma4I[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб сеп 14, 2013 9:26 pm

:giflo2: :winkiss: :night: :winkiss: :giflo2: Мила Дидка,благодаря ти за топлите думи,благодаря на Миленка за пожеланията,дано скоро си оправи компа и да е отново с нас.Дидка, не съм добре все още,толкова болна съм била преди години,корема ми е подут,болките ниско под корема са ужасни,особено през ноща,дано утре да ми поолекне - трети ден на гентамицин,в понеделник съм на отново на преглед,на ехограф,моля се да ми мине,че много ми е неприятно да бездействам,обичам винаги да съм в движение и да върша нещо,а сега - едвам вървя,хайде стига съм се жалвала,ще ми мине и ще внимавам много,че каквато съм кекава.Таничка,браво на теб миличка,зимата ще ти е много хубаво!!! :clap: :thumbsup: Дидка и Зарче,пожелавам ви лека и много спокойна нощ!!!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб сеп 14, 2013 9:51 pm

ИЛИ,ЧЕСТИТА ТИ РОЖДЕНИЧКА!
ЗДРАВЕ,МНОГО КЪСМЕТ И МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб сеп 14, 2013 9:53 pm

ВЪЛНУВАЩА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб сеп 14, 2013 10:32 pm

Лека и спокойна нощ!
Кате,дано успееш да поспиш!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб сеп 14, 2013 11:22 pm

Добър вечер,то почти е полунощ .....но имаме един компютър ,другият се "лекува-ремонтира" който се вреди .....се занимава в нета !!!ИЛИНКА,благодаря ти за пожеланията за децата ,да ти е жива ,здрава и много ,много щастлива ЙОЛИ !!!Един голям букет и от мен ,оттук не зная как да го изпратя ,избери най -красивия за красивото ти цвете от мен !!!МАМИ,бързо оздравяване ,да си призная повечко за теб влязах по това време и най-вече да пиша по тия нови технологии :ooppss: за да ти предам и моята положителна енергия и пожелания за бързо възстановяване ,миличка !!! :love: :love: :love: БОНИ,и аз така съм настроена със смяната на сезоните ,после годините .....и въобще .....но опитвам се да си давам кураж и да мисля положително ,и .....може би да не обръщам внима ние на тия променливи метеорологични състояния ,които ни влияят толкова много на настроението и на общото състояние .....но нали все се опитвам да мисля позитиивно ,даже давам и кураж на околните ,независимо,че и аз изпитвам често неразположение ! :) :) :) Лека и спокойна нощ на всички ,дано бързо ми оправят зарядното ,че от тук ми е трудничко и се узорвам доста ,таблета ми е още по-труден .....така е технологиите са за младежта ,на мен класиката :wink: Лека нощ отново и приятно събиране на веселушките от Варна утре!!!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед сеп 15, 2013 7:12 am

1174654_10151680317545983_1558488032_n.jpg
Добро утро момичета,
поднасям ви кафето и изчезвам на село,ще правя камби,а половинката ще вари ракийка :)
Кате дано днес се чувстваш по-добре и ноща да е била по- спокойна :)
На Варненските момичета желая една незабравима среща изпълнена със смях и веселие,
мислено съм с вас :thumup:
Хубав ден!!!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед сеп 15, 2013 7:30 am

:heart: :heart: :giflo2: :sun: :giflo2: :heart: :heart: Добро утро,мои прекрасни момичета - Дидка,Дианка, вашите пожелания явно са заредени с много положителна енергия - тая нощ,болките позатихнаха и поспах добре,благодаря ви от сърце,мили дечица,обичам ви!Ивче,мило момиче,спорен и прекрасен ден ти пожелавам! Сега не ми позволяват да пия :coffee: ,но поне ще ви правя компания, след малко ще отида на сутрешната инжекция при моя приятелка в блока -акушерка,после поне два часа не можем да се разделим,говорим,обсъждаме филми,политика и най - вече спорт,много е забавна и приятна дама.Дианка,дано скоро имаш достъп до компа,че ми липсваш много,много тук.Нинка,къде пак се покри,хвърляй по едно око и на нас,мислиш ли,че ние така лесно ще те забравим,чакам те миличка?! Йоанка,скоро не е писала,дано всичко да е наред при тях! Мои мили сладуранки от прекрасната ни морска столица Варна -весела,усмихната и много щастлива среща,обичам ви !!! :thumbsup: Пожелавам на всички един незабравим и прекрасен септемврийски ден !!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед сеп 15, 2013 8:03 am

ДОБРО УТРО!
:coffee: ще пия по–късно с момичетата :) !
НА ВСИЧКИ ЖЕЛАЯ ПРЕКРАСЕН ДЕН!
прекрасен ден 2.jpg

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед сеп 15, 2013 9:19 am

Добро утро :D
Кате, дано вече си по-добре, че и бездействието уморява и досажда.
Тук вятъра ще ни издуха, виждам вълните по езерото и ми е мъчно, че лятото си отива, остава да чакаме следващото :)
Поднасям по кафе и бягам на среща :D
Изображение
Прекрасен неделен ден, веселушки :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена