Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » вт сеп 10, 2013 11:17 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo2: :heart: :night: :heart: :giflo2: :winkiss: :winkiss: Дидка,не е оздравял мила,но това не му пречи да прави само бели,откъде черпи толкова енергия това детенце,то не знае да седне,непрекъснато е в движение - тая вечер ме накара да играем на криеница,но къде мога да се скрия в апартамент,като видя,че не го правя ме накара да залягам до ъгловите дивани в хола,познай как се изправих,така ме заболяха колената,че накрая баща му ми помогна и преустанови играта,нямам думи за това юначе - иска да му купувам само шоколадови яйца,заради играчките и ако евентуално не е това,което е очаквал ме замерва с тях,а аз се правя,че плача и се започва - бабенце,не плачи,Тони те обича,накрая го грабвам и го задушавам от целувки.Това е при нас мила,голям палавник е,но аз такива деца харесвам - да кипи живот в него! До утре миличка! :heart: :heart: :heart:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт сеп 10, 2013 11:32 pm

:D палавни,да е жив и здрав!Това с шок.яйца що ли ми е познато :wink: :D

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср сеп 11, 2013 4:25 am

1239543_298448363628860_1193749077_n.jpg
Добро утро!
Сервирам ви кафе с усмивка от oбич и сбъднати мечти!
Желая ви ден,пълнен с чудеса и прекрасно настроение!

Дайте на света най- доброто, на което сте способни и обичайте с цялото си сърце!
Има едно единствено щастие в живота!Да обичаш и да бъдеш обичан!Желая ви го от сърце!
В живота е важно само това,което не може да се купи:...

Маменце(Кате),полагаш голямо старание и получаваш страхотни резултати :clap:
Момичета благодаря ви за подкрепата :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср сеп 11, 2013 6:49 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/EfausbwGNFc[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=EfausbwGNFc

Добро утро :)

Ивка, :hug: :hug: :hug:

Време е за кафе :coffee: Да го изпием с удоволствие и да започнем новия ден с усмивка :love:

Желая ви един чудесен есенно-летен ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср сеп 11, 2013 7:40 am

Добро утро
Желая ви един прекрасен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср сеп 11, 2013 8:04 am

Добро утро :D
Пак се събираме и сайта оживява, да пием по кафе, че задачите ни чакат
Изображение
Кате, щом мъника палува значи се оправя :)
Дидка, ще си направим среща на 15.09. Ама къде да бъде :thinking: Искате ли пак в Морско конче от 10,00ч.
Мен ме пипна един вирус, ама нали съм голяма :wink: жена няма да му се дам, пия и смуча едни илачи и се наливам с чай.
Хубав и усмихнат ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » ср сеп 11, 2013 8:19 am

Добро утро веселушки!
Вижте какво открих докато се ровя във Фейсбук. Хареса и и реших да ви го покажа



Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср сеп 11, 2013 8:26 am

:heart: :giflo2: :sun: :giflo2: :heart: Добро утро,мили момичета,много ви се радвам - започваме да се събираме,очаквам Миленка да се присъедини към нас :thumup: Сядам на :coffee: с вас и после по задачи.Ивче, отново прекрасни пожелания и друг път съм ти казвала - лично на мен ми действат много положително и така денят ми става още по - красив и прекрасен,благодаря ти от сърце миличка,да си жива и здрава! :thumbsup: Натали, не се предавай на гадния вирус,дръж се мило момиче,но щом говориш за предстояща среща,значи всичко е ОК! Бони,Таничка,пожелавам ви много успешен ден! Дидка, на теб и Зари - успех в яслата :thumbsup: Момичета, пожелавам ви весел,усмихнат и много приятен ден!!! :music: :sun: :music: :heart:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср сеп 11, 2013 9:09 am

ДОБРО УТРО!
Тази сутрин и аз съм с :coffee: при вас. :)
Благодаря ви ,момичета,за хубавите пожелания !
И аз се присъединявам към тях с моето за успечен ден!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср сеп 11, 2013 4:31 pm

Добър ден и още по-хубав след обяд ,девойки !!!От вчера липсвам ,но имаме много бягане около започване на новата учебна година .И така днес официално с празничен водосвет бе даден и старта ........някак ми бе свито .....всчка година заедно ,тая бях само със Стелиос ,съпруга ми с Виви ,защото не мойем да сме навсякъде едновременно ......много и смесени чувства ,още не са започнали децата ,а синдикатите са гласували масови стачни действия .....както и да е имат право ,уволняват толкова дърйавни служители , а няма учители кой да учи децата .....нали и те са държ. служители ..........просто никой имам чувството ,че не знае каква е реалността ,нито тия които отпускат тия заеми на Гърция ???!!!,нито тия ,които трябва да управляват икономиката ,единственото ,което на мен ми прави впечатление е,че масово режат заплати ,пенсии (тия пенсии напр. не ги отпуска държавата а всеки пенсионер ,години нараед е наливал в пенсионната каса ,навършвайки една почтена възраст да живее като нормален човек ......моят свекър моряк ,след толкова гълтане на сол ,далеч от семейство и деца ,пораснали без негово присъствие .....и толкова внесени пари за пенсионни осигуровки .....пенсията му ,решиха европейците и тая тройка ,че трябва да намалее с 40%.....направо ума ми не го побира ) .....хайде аз имам поглед от БГ ,но свекъра ми все се ядосва ,защо ги е внасял като някой с лека ръка преценява ,че е висока ,......висока може да е била ,но човека сам от доходите си е отделял един ден да получава и по-висока пенсия ,както са миньорите и други подобни професии.....не зная ,ако са били спестени ,може и по-разумно да е било ......една тъмнина .....без светлина ,не мога да си представя след толкова лишения и мизерия в БГ ,след толкова прехваленост ,че идват повишения на ръста на икономиката ,какви герои са всички българи ,живеещи толкова години по тоя начин ......много ми е мъчно ,аз не бях в БГ в този период ......много епизоди съм пропуснала .....но сигурно,ще ги видя тук .....народа се бунтува ,но кой ли го чува .....все си мисля ,че още в началото и в Бг ако се бе надигнал народа ,можеше да има друга развръзка за БГ,тая година за пръв път видях народа да протестира по-масово у нас ......то сигурно ще ми кажете вие като протестирате ,да не би да има някакъв ефект ......но поне си изказваш недоволството ......тук вкараха няколко депутата от едно предаване в супермаркетите да пазаруват с обикновени гърци като нас ..........хванаха се за главата ,защото нямат никаква информация за стандарта на живот ....предаването имаше рейтинг .....познайте 82% ами вярва ли сития на гладния ?!Писах пак много ,но ......ми дойде отвътре без да се бях замислила ,извинявам се ,ако не се харесва на някого ,,,,просто да не го чете ...и така днешния ден бе долу-горе така .....утре получаване на учебници ,пазаруване на всичко останало ....как се моля да въведат и униформи ,че ми писна всяка сутрин пазара кай какво ще облича ,искам всички деца да са еднакви и единственото ,по което да се различават да е умствените им заложби и напредъка им ,а не фирмените чанти и дрехи ......май всички ще усетят ,че "настроението " ми е леко приповдигнато в началото на учебната година !!! :D :D :D ....искам да пожелая много усмивки и приятни мигове в остатъка на деня ,МАМИ РАДВАМ ,че си била прилежна и резултатите от изследванията ти са отлични , така е ,когато си упорит ,и резултатите ти те възнаграждават !!ИВЕ , прецени си сама и дано късмета ти се усмихне и намериш по-лека и щадяща зздравето ти работа ,също и на ИЛИНКА го желая !!!ДИДКА ,много вълнуващи мигове с на--малкия ученик .....мен лично ако питаш поне до градина ,хубаво бе било да имаш помощ ,но ....трудничко е ,пък и разходите без да споделяш са ......огромни !!!Успех на всички !!!И накрая да си оправя малко настроението ......колко бих искала да се върна назад и да играя с МАМИ на криеница ......там където играе сега с ТОНИ :yee: :yee: :yee: :tongue: :clap: :tongue: .....ех,малко е трудничко ,но .....остава ми да си мечтая и то е нещо !!! НАТАЛКА ,бързо избягване от вируса и тръшвай му вратата !!! :thumup: Лека вечер!!!!!!!!!!!


Заключена