Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » чет окт 31, 2013 11:50 am

ДОБЪР ДЕН,МОМИЧЕТА!
След нощното дежурство ходихме да пазарим и докато се приберем стана обяд :thinking: !
ИВЕ,дано днес неразположението отмине и се почувстваш по–добре!
КАТЕ,картичката ти е с много красиво послание :thumup: !
ТАНЧЕ,това с преместването ме разсмя :D !
НАТАЛКА, в неделя почивам и ако и другите момичета са свободни,ще се видим на кафе :clap: !
ПРИЯТЕН ОБЯД И ХУБАВ СЛЕДОБЕД,МОМИЧЕТА!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет окт 31, 2013 2:46 pm

Ивка,дано намерят причината бързо и да се вземат адекватни мерки!
Зарито ще го лекуваме още една седмица,а моите резултати са добри.
Йоанка,и аз като Бони мисля,че щом искате ,не чакайте да дойдат,,добри времена,,.Прости ми,коя съм аз да давам акъл,но от опит...бременността ми мина на легло с безброй лекарства и раждане и контролни прегледи в София,/живеем във Варна/.Взехме заем,защото не печелехме кой знае колко ,за да плащаме всичко,не беше малко ,нито евтино....На по 36 години сме,кога да чакаме.....Днес сме разделени,нямам мъж,имам здравословни проблеми,нямам пари,и желая от сърце още едно дете...И ако бях още с мъжа си,както още връща заема,щях да искам втроро,и пак да плащаме всички разходи,защото пак ще трябва да се ражда в София,и контролни прегледи има през бременността там.И вярвай ми до около 40 -тата си година ако ми се отдаде шанс,ще имам ,пък каквото ще да става :thumup: А добрите времена я дойдат ,я не,и все има ,,дупки,, за попълване.
Отивам да шетам.Обичам ви всички до една!И на мен в неделя ми е по-удобно за среща!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет окт 31, 2013 4:20 pm

Здравейте приятели :)
Дидка радвам се,че нещата при вас вървят в положителна посока :thumup:
Днес пак към обяд кръвното ми беше 180 на 100,сега е малко по добре 140 на 90,
ще вземам предписаното лекарство от лекарката,ще си записвам стойностите,
във вторник сутринта ме иска за изследвания,а в сряда идва кардиолог от
кардиологична клиника във Велико Търново,ще отида да ме види за сега е това,ако се почувстам зле,
ще се обадя на лекарката,мотае ми се главата,но дано се пооспокой.
Прекрасна вечер!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет окт 31, 2013 7:39 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Добра вечер,мили момичета - Дидка ти ме разплака мило момиче,твоето сърчице е толкова голямо и добро,че има място за много,много положителни неща! Мило момиче, знам,че ти е безкрайно трудно,още повече сама с детенцето,но си готова да дадеш живот на още едно,просто нямам думи,познавам много заможни хора,които не желаят да имат повече от едно дете,но това е вече суета и безсмислен живот,искрено съм възхитена от теб,ти си необикновено момиче,борбена и всеотдайна,дано Бог се смили над теб и да ти помогне да срещнеш точния човек,пожелавам ти го от сърце,заслужаваш го!!! :hug: :hug: :hug: Ивче, радвам се,че ще отидеш на кардиолог - там е истината,само те моля - постарай се да се успокоиш,не мисли за хипертоничната криза,разсейвай се,дръж се миличка с теб сме!!Малко се разстроих милички,но сега ви пожелавам много весела и красива вечер,обичам ви!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет окт 31, 2013 7:41 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Скъпи Дидка и Зарче,пожелавам ви много лека и спокойна нощ,обичам ви!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет окт 31, 2013 7:51 pm

Спокойна нощ, веселушки
[youtube]http://youtu.be/XOcxhz6Msnk[/youtube]
Лека нощ, деца
[youtube]http://youtu.be/_Ijvz-sdrtU[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет окт 31, 2013 9:49 pm

ЛЕКА НОЩ!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет окт 31, 2013 10:14 pm

Прекрасна вечер момичета,
Дидка,Маменцето е права и мене разстрой страхотна си,
пожелавам ти да намериш точният и единствен човек!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет окт 31, 2013 10:16 pm

Искам първа да ви поздравя с утрешният празник:
526562_582528595146210_76282902_n.jpg
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ГОРДИ БЪЛГАРИ!
ЧЕСТИТ ДЕН НА НАРОДНИТЕ БУДИТЕЛИ!
Ако направим един обстоен оглед на нашето съвремие, ще видим, че и днес страната ни има нужда от хора с будителски дух, които да поддържат със слово и дело будно българското национално самосъзнание, да съхранят нашите духовни ценности и да докажат на идните поколения и на света, че българският народ е достоен, цивилизован и интелигентен, и заслужава своето място като равноправен сред останалите европейски народи.И днес са нужни хора, които да загърбят личните си интереси и изгода и да дадат всичко, което е по силите им за възраждането на нацията ни. И днес човек може да бъде възрожденец и будител, стига да милее за България и за българското, стига да разбере, че на този свят не всичко се измерва с пари, че духовните богатства нямат цена.Нека не се оплакваме от времето, в което живеем, от бедността и недоимъка, защото хората, за чието дело споменахме, са живели в много по-тежки времена,но с огнения си дух и ревност за българщината са направили чудеса.Нека днес възродим техния дух у себе си, да запалим светилото на надеждата в сърцата си и в сърцата на хората около нас.За да пребъде България днес и през идните векове!

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » чет окт 31, 2013 10:18 pm

Лека и спокойна нощ!
Дидка, :hug:


Заключена