Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vg
Администратор
Администратор
Мнения: 553
Регистриран на: съб авг 04, 2007 11:07 am
:: 3362 рецепти от vg
:: 218 снимки от vg

Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '13

Мнение от vg » вт окт 01, 2013 3:38 am

Добро утро весели готвачи :)

Нов месец започва, време е за нова темичка.

Очаквайте много изненади от Веселият Готвач в съвсем скоро време, дори още днес започваме... ;)
Екипът на "Веселият Готвач"


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт окт 01, 2013 5:34 am

Добро утро
Вчера до обяд не можах да отворя страницата
Днес бързам да ви поднеса кафето и да бягам на работа
А вън какъв дъжд се лее не е спирал цяла нощ
Изображение
Лек и успешен ден
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт окт 01, 2013 7:07 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/d-diB65scQU[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU

Добро утро :)

Таничка, благодаря за кафето - и аз вече съм на линия :coffee:
И тук вали неспирно и ... духа като за световно :roll: Дори снощи североизточния вятър напълни детската с вода. Подлизва под прозореца и ... не е за говорене :( Остъклената тераса на кухнята и тя е пълна - имам си занимавка за довечера :roll:

Дидка, как е Зари - как е новата лелка ? Нашето детенце /внучето на сестра ми/ вече посвикна - тази седмица май вече ще е по цял ден - макар че и то като за начало изкара едно боледуване :wink:

Кате, а Тони как е?

Желая на всички един прекрасен есенен месец с много обич, чудесни преживявания и берекет Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт окт 01, 2013 7:24 am

zakuska.jpg
Добро утро на 1 октомври !Пожелания за красив и спокоен ден !!!При нас дъждовно и с мирис на есен ....така е хубавите неща траят малко ......ще ми липсва мноооого лятото .ТАНЧЕ ,при нас току-що започна спокоен дъждец,но се очаква и при нас да вали доста !!!Както и да е ,важно е да се усмихваме и да мислим положително ......и дъжд ще вали ,и сняг ще вали ......въпроса е да намираме хора ,които да ни правят деня по-красив и да има смисъл ,да имаме не много .....но приятели ,с които в труден момент ще споделим болката си и в радостен се радват с нас .....точно ,каквито сте вие !!!За което и ви БЛАГОДАРЯ ,и най-важното намерим ли ги да ги съхраним и ги уважаваме !!!! Нека новия месец е пълен само с радостни мигове и ни донесе много късмет !!! БОНИ,добро утро ,писали сме заедно ,лек ден ти желая ,колкото до Виви ,справя се засега отлично в новото училище и е почти госпожица .....снимков материал ....дръг път :wink: ,че сегa минутите са ценни !!! :) :) :)


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт окт 01, 2013 7:34 am

[vbox][/vbox]
esen.jpg
[youtube]http://youtu.be/IcrbM1l_BoI[/youtube] :) :) :)
Последна промяна от dianakatou на вт окт 01, 2013 8:09 am, променено общо 1 път.

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » вт окт 01, 2013 7:41 am

Добро утро и от мен!
Тук валя цяла нощ и сега продължава.Новият месец запона по вода, дано да е успешен за всички!!!
Аз поднасям кафето и отивам на второ интервю.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт окт 01, 2013 8:05 am

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo1: :giflo1: ДНЕС - 1ОКТОМВРИ Е ГОЛЯМ ХРИСТИЯНСКИ ПРАЗНИК - ПОКРОВ БОГОРОДИЧЕН ИЛИ ПОКРОВ НО ПРЕСВЕТА БОГОРОДИЦА,ПОКРОВ - ПОКРИВАЛО,ТАКА БОГОРОДИЦА ЗАКРИЛЯ ХОРАТА - ДАНО ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА,БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛИ СА ВИНАГИ ЗАКРИЛЯНИ ОТ ПРЕСВЕТА БОГОРОДИЦА,ДА ВИ ВОДИ КЪМ ДОБРО И УСПЕХИ!!! :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт окт 01, 2013 8:10 am

:winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: Добро утро,мили момичета,благодаря ви за :coffee: и позитивните пожелания.Снощи при нас валя пороен дъжд - гърмя,трещя,но тая сутрин е много приятно,не е студено.С пожелания за прекрасен и успешен ден се разделям засега със вас,нека денят ви бъде много щастлив! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт окт 01, 2013 8:16 am

:giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: Мили приятелки,пропуснах да отбележа,ако имате възможност,отбийте се във църква - запалете свещичка на днешния ден за СВЕТА БОГОРОДИЦА,вземете си светена вода и напръскайте домовете си,днес имала голяма сила.Пожелавам ви успешен ден! :giflo2: :giflo1: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo1: :giflo2:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт окт 01, 2013 9:05 am

Добро утро :D
Бързам да ви поздравя за новия ден и да поднеса по кафе
Изображение
Вчера от много задачи забравих да платя нета и сега ще търча, че да не ме изцъкат :wink:
Иле, дано дъжда ти донесе късмет за днешното интервю, стискам палци и късмет :thumup:
Така като захладня не знам дали да прибирам китките от терасата, какво мислите :thinking:
Хубав и спорен ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена