Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Ili71 » пон окт 21, 2013 7:08 am

Добро утро и успешна седмица!


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон окт 21, 2013 7:49 am

Добро утро :D
Започва нов и усмихнат ден, започвам го с кафе с вас и хубаво настроение
Изображение
Дидка, дано си по-добре вече :)
Бони, добре, че не се наложи да търчиш до магазина за нов фризер :)
Танче, и твоя вчерашен ден е бил хубав :)
Днес пак се кукнах рано, но имам да мия прозорци, от дъждовете и мъглите са станали като опушени :) :wink:
Хубав и усмихнат ден :D
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон окт 21, 2013 8:24 am

:winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: Добро утро,мили приятелки,аз пак закъснявам с :coffee: ,но докато се оправя сутрин,времето си лети.Натали и аз ще бърша прозорци,след малко започвам - на теб спорна работа мила! :thumbsup: Пожелавам на всички лек,усмихнат прекрасен ден!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон окт 21, 2013 8:29 am

:winkiss: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :winkiss: ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,ДИАНКА!! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ!!! :baloons: :baloons: :flow1: :flow2: :flow1: :baloons: :baloons: :gift: :wine: :gift: :music: :music: :music:


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон окт 21, 2013 8:35 am

dobro utroi dobra sedmica.jpg
Добро утро и успешна седмица .....слънчево и топло е ,предвещава красив ден !!! БЛАГОДАРЯ ВИ , ДА СТЕ МИ ЖИВИ ВСЯКА ОТ ВАС и ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА.......НАТАЛИ ,имах нужда да трепне нещо българско и твоя поздрав с ръченицата ме телепортира някъде другаде ......после дойде и чашка ракия (5 годишна е вече .....хахаха)и после всичко бе спокойно и красиво в мен ......БОНИ ,посланието ти го усетих и да знаеш ,че ще е така .......очите ми се навлажниха и това,че нямам сестра не ми попречи да те почувствам такава .Не е задължително непременно да ти е кръв някой ,за да го чувстваш такъв !!! :heart: :heart: :heart: Освен мен .....вчера празнува и Гръцката полиция ,този светец е пазител на полицаите ,а СВ. Димитър на армията ,това за протокола . Тук повечето от християнските празници се празнуват и то с всичките им ритуали ,както споменах и миналата година ,гости не се канят ,както ебило едно време и в БГ ,къщата е отворена сладките приготвени и ......всички добри са добре дошли ,виж вече ако е официален обяд или вечеря ,поканата е задължителна тогава .....уморително е ,но и красиво същевременно ,поддържайки една връзка между хората ,която е на път да изчезне в тоя забързан живот ,в който живеем ....и тия празници ни зареждат с много доброта и оптимизъм ,вяра в хората и всичко добро !!!Ще ми се да е така !!! След малко излитам и аз ,да видим днес как ще е работата .....когато имаш и контакт с възрастни хора ,замисляш се и много по- навътре за стойностите на живота и същността ни като личности .....всичко си остава тук ,имам впредвид материалното ......не е задължително ,че ще го оценят наследниците .....важното е като личности какво оставяме след нас и именно делата ни през целия ни живот !!! Затова нека сме оптимисти и се радваме на живота ,нека крадем с пълни шепи от него и не забравяме ,че това ще ни остане в крайна сметка ...всичко друго са подробности .....ТАНЧЕ ,на снимката съм аз прясна ,прясна излизахме петък след обяда и излизайки не пропускаме да се снимаме ......да виждаме как годините ни променят .....Пожелания за много здраве ,много усмивки и много оптимизъм ......усмихвайте се ,нищо ,че не винаги е лесно ......с усмивка и блага дума .......какво ли не бихме постигнали ,пък и ще помогнем света около нас да стане по-красив !!! ПОЛЗОТВОРНА И СПОРНА СЕДМИЦА !!! :giflo1: :heart: :giflo1:[youtube]http://youtu.be/Wb5VOQexMBU[/youtube] МАМИ ,БЛАГОДАРЯ ,красив и слънчев ден ти желая !!!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон окт 21, 2013 9:21 am

ДОБРО УТРО И ОТ МЕН!
Благодаря ви ,момичета,за :coffee: и хубавите пожелания!
Използвам последните дни от отпуската и хубавото време и
днес и аз съм на прозорците.Пердетата вече са в пералнята. :) !
ЛЕК ДЕН И УСПЕШНА НОВА СЕДМИЦА!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон окт 21, 2013 9:24 am

МИЛЕНКА,ЗДРАВЕЙ!
ПОЗДРАВ ОТ МЕН С :giflo1:!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон окт 21, 2013 10:15 am

Здравейте!
Днес най-после се реших да вляза тук и докато изчета всичко, което се е случило през последния месец, Милето ме изпреварила :) .
Не ви бях посещавала отдавна, защото не искам да ви товаря с моите проблеми. Днес обаче реших, че вече доста дълго се крих в черупката си и трябва да си излея пред някого душата. Откакто се върна мъжът ми ми е още по-тежко, защото все броим дните, които ни остават заедно и после пак разделени. Много ми е тежко. Знам, че отива за добро и друг изход няма, но не мога да се примиря. Мислех си, че като си дойде ще се радваме един на друг, а то напротив - непрекъснато мислим за заминаването. На него там му е още по-трудно - сам, сред чужди хора, по 16 часа на ден на работа.
Стига съм се оплаквала. знам, че всяка от вас си има своите проблеми и само аз ви липсвам с моите сълзи.
Танче, неприятностите бързо идват, котаго най-малко ги очакваме. Но замисли се кога друг път ще те обгрижват толкова много и ще се чувстваш като принцеса :) :wink: . Замисли се като ти махнат гипса да започнеш веднага с раздвижване и физиотерапия.
Дидка, радвам се за добрите резултати в София. Колкото до работата, така ще е в началото. Трудно а като свикнеш на един режим после да се пренастроиш, дай си още малко време да свикнеш. А къщата не я мисли, намирай повече време за почивка за себе си.
Верче, и на теб не ти е леко, но всяко зло е за добро. Ето, сега децата ти са при теб и съм сигурна, че ти е много по-спокойно. Дръж се и не съжалявай за нищо от миналото.
Ивка, как мина празникът на тиквата? Стана ми интересно като четох за него. Излекуваха ли се децата? А синът ти взе ли си изпитите?
Йоанка, и ние го имахме този проблем с въшките преди няколко години, но всичко отшумя, въпреки че още като се сетя ме засърбява навсякъде.
Иле, Дианка, честита ви нова работа и на двете! Дано да си я вършите с удоволствие и да сте удовлетворени!
Кате, добра работа си свършила с туршиите, сега вече зимата при теб може да идва. До тогава обаче се наслаждавай на последните топли дни и игрите с Тони.
Наталка, до кога си отпускарка? Дано да си си починала добре през този месец и да си се заредила с много енергия.
Миле и ти имаш какво да разказваш за Кушадасъ. Май трябва да се видим скоро на кафе.
Бони, липсваше ми с твоите ведри музикални поздрави и красиви пожелания. Чудя ти се как винаги намираш думи да достигнеш до сърцето на човек и да му вдъхнеш кураж. :giflo2:
Момичета, пожлавам ви хубава и слънчева нова седмица и много усмивки през нея!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон окт 21, 2013 1:38 pm

Здравейте момичета :)
бързам от работа да видя как сте,
много се зарадвах като видях,че Миленка е тук :)
мила Миленче,не се тревожи всичко ще се нареди :)
Как е Веси,
Синът ми е болен и то доста с висока температура и ангина,
пръстът който си счупи на крака вече не го боли.
Взе си 4 изпита,остават му още 3 или 4,ще те излъжа.
Празника беше на ниво а сега за тебе и всички момичета малко снимки
от празника,имаше изложба на тиквени изкушения,най-голям тиквеник,
много игри и забавления за децата:
това е тиквеника,който изядоха гражданите на града
1380660_645249398839042_1524818699_n.jpg
влака на Тиквенбург
1276326_10153347928295296_513786469_o.jpg
Краси Радков на влака
9762_527861950638661_1968302375_n.jpg
Борис Солтарийски на панаирната естрада
891539_10200716859620404_792262843_o.jpg

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон окт 21, 2013 2:48 pm

Првет :D
Миленка, радвам се, че си тук :yee: :hug: :dancing:
В името на семейството се налагат жертви, дано да са по-малки, но пак са си жертви.
Кафе ще пием още сега :D
Изображение
Дали да не си направим среща на 03.11. :thinking:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена