Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » вт окт 29, 2013 8:25 am

Добро утро !!!
009.jpg
014.jpg
013.jpg
Пожелания за един красив и спорен ден !!! Усмивката краси човека и създава красота и около него ......нищо друго не ни остава ,освен да погледнем с оптимизъм и днешния ден и усмихвайки се го направим по-красив !!! :) :) :) Благодаря за добротата,която внасяте всекидневно ,благодаря за поднесеното настроение икафе всяка сутрин и ......просто БЛАГОДАРЯ,че ви има и сте ми приятели !!! Лек ден на всички !!! Малко фото от вчера .....аз в подкрепа на усмивката ,разбира се ,Стилианош не пропусна да ме заведе до Плеймобил ....и госпожичката,която не благоволи да се обърне ,за да я щракна .....други ни пратиха снимки :yee: :wink: :yee:


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт окт 29, 2013 8:55 am

1395942_721803834516359_1619524933_n.jpg
Добро утро и прекрасен ден от мен :)))
Дианка, с тази усмивка си прекрасна :D
а Стели и Виви са очарователни :clap:
добре сте си прекарали,да се радвате все на такива хубави моменти.
Бони за всички питаш,а ти как си мила как са децата,
моите са добре единият работи и ходи по изпити,а госпожицата си кара училището.
Дидка,много е непиятно това със Зарко дано по-бързо се оправи юнакът,
а Наталака се е поглезила с нова дрешка и днес продължава :clap :clap: само така :thumup:
Танче,много си мълчелива нищо не пишеш как си,какво става :?
Катенце,как е Инка,а Тони,а Митака,Стаси няма ли вече да си идва :)
Иле,радвам се за тебе,добре ти се отразява работата :clap:
и Милето се е адаптирала :clap:
Верче,вие как сте :?
Миленчето скоро не се е появявала как ли е,
а Нинка :?

Всеки ден е с различни краски оцветен!
Направи го специален!
И за твой Приятел уникален!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт окт 29, 2013 3:52 pm

Здравейте момичета
В последно време много ми е нервно
Преместих се пак в нас Нещо с майка ми не мелим брашно
Яд ме е че много неща искам да направя а пък е много трудно а някои неща невъзможно
Вчера при Гала говориха за червеното цвекло не знаех че е полезно за толкова неща
Днес направих една от рецептите
Направих силно казано-командвах :yee: :yee:
Няма да ви изреждам че не ми се кълве с един пръст,но на всички желая
прекрасен ден
Тъй ще е до 11,11 ама казват че после ще е по зле ама ще видим
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт окт 29, 2013 7:25 pm

:giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo1: Добра вечер,мили приятелки - Дианка,разкошни сте,както винаги,много е пораснал Стилианош,да сте живи и здрави милички!!! Таничка,повярвай ми разбирам те напълно как се чувстваш - сега всичко те дразни и се чувстваш ужасно,не се поддавай на тия настроения,не се сърди на майка си,как бих искала моята майчица да е жива и близо до мен,но уви,моля те вземи се в ръце,успокой се - всичко ще мине миличка,после ще бъде само блед спомен за теб,кураж мила Таничка !!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Натали, много ти се радвам,браво момиче,само така - поглези се,полага ти се!!! :clap: Ивче,добре сме миличка - Стаси се прибира след две седмици,броя дните вече :thumbsup: :clap: :thumbsup: Дидка,как сте миличката ми,сменихте ли препарата за третиране на очичките на най - чаровното и сладко момченце,пиши мила??!! :thumbsup: Момичета,пожелавам на всички уютна и прекрасна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт окт 29, 2013 7:29 pm

:giflo1: :giflo2: :winkiss: :night: :winkiss: :giflo2: :giflo1: Мили Дидка и Зарче - лека,спокойна и вълшебна нощ ви пожелавам!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт окт 29, 2013 9:10 pm

Лека нощ, момичета, спокойна нощ
[youtube]http://youtu.be/YsQZjI_q0IY[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт окт 29, 2013 9:11 pm

Лека нощ, деца
[youtube]http://youtu.be/AQH22ayl-K0[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт окт 29, 2013 10:09 pm

СПОКОЙНА НОЩ!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт окт 29, 2013 11:12 pm

Благодаря ,момичета за вниманието към децата,мн.се радва.
На мен също като на Танчето ми е криво,но не като настроение,а по-скоро имам си едни задачки-проблеми за отхвърляне,ще се справя,но сега и това тичане по очни.В четвъртък сутр пак сме на преглед.Наталка,стискам палци да се оправи бързо мъжа ти.
Трябва и до НОИ да ходя,но не искам да го вземам с мен и там.Щях да изпусна срока за регисграция в труд борса,оттам да загубя и обезщетението.Отидохме буквално в посл минути на раб.ден.Имам и една критика сама към себе си,дето в момента ме мъми,но и това ще мине.Чета ви редовно,пиша малко,но тези дни е така.
Спокойна нощ!
Най-вероятно и в посл ден ще кача снимки за конкурса в сайта.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср окт 30, 2013 1:14 am

Здравейте, мили момичета!

Бони, благодаря ти че се сещаш за мен! Благодаря на Бог, добре сме. Чета ви мълчаливо, нямам какво толкова да кажа. Напоследък все неприятни неща се случиха, но слава Богу, че сме живи и здрави. Две съботи и недели поред сме посетители в бърза помощ и ми се насъбра доста напрежение - първо деверът ми падна от доста високо (бях споменала за това), но слава Богу, че само със счупена ключица се размина. Следващата събота мъжа ми получи хранително натравяне. Пил някакъв сок, който използвахме в борбата с винените мушици, които са страшна напаст тази есен. Съквартиранта ни го купил и го е оставил извън хладилника, а после някой го е сложил в хладилника. Този хладилник го използват само мъжете и аз нямам представа какво се случва там. Та бил много жаден и пил от този сок, който явно е бил развален. Добре, че тази събота и неделя нямаше инциденти. Аз бях на работа в събота до 9 часа вечерта и взех детето с мен. Той страшно много обича малки дечица и бебета и си изкара много добре - много ми помага - по принцип е много мил и грижовен и иска да си има братче и сестричка. Почти всеки ден ме пита дали в корема ми има бебе :).
С въшките се преборихме, надявам се да не ги завъдим пак :). Но цялата учебна година ще съм нащрек, няма как. Такива неща около мен. Наслаждаваме се максимално на циганското лято и се моля да се задържи и следващия месец топличко. До преди малко бяхме навън. Бяхме тръгнали към магазина, който откриха онзи ден, но не стигнахме до там, защото се оказа, че и новата детска площадка са я пуснали и докато я тестваме се стъмни.
Дидка, дано по-бързо се преборите с конюктивита и алергиите.
Натали, нека всичко при вас се оправи бързо - и с очите на съпруга ти, и с татко ви.

Поздрави на всички! Прегръщам ви и мисля за вас!


Заключена