Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » ср окт 09, 2013 8:46 am

:heart: :winkiss: :sun: :winkiss: :heart: Добро утро,мили приятелки,пия поредно :coffee: ,чета ви,радвам се и тъгувам за някои от вас - Натали,Верче,аз също спах много лошо тая вечер,на интервали,а сега съм се опретнала да правя парени камби с патладжан,съседката ми подари торба патладжани и ме запали да приготвя тая зимнинка,ще се справя,с Божията помощ всичко се постига!!! Нинка,мило мое момиче,веднага изхвърли черните очила и аз като Дианка ще ти подаря розови - да имаш за дълго време,горе главата миличката ми,надявам се всичко да е в сферата на съмнение,всичко ще е наред,мисли за прекрасните си дечица,за близките си,за нас не на последен план и ще видиш как ще ти олеква,хайде,искам да видя моето мъжко момиче!!!Верче,не е свършека на света мила приятелко,корекция може да настъпи винаги,никой не е застрахован от всички тия неприятни моменти,знам,че ние майките страдаме най - вече от всичко това,но лично аз не бих допуснала децата ми да страдат,винаги ще протегна ръка,винаги вратата е отворена за получат обич и разбиране,винаги ще ги обгърна с много топлина,ще помагам - в името на доброто за децата си.Относно баща ти,тук вече тревогата ти е много основателна,още повече,че не изпълнява предписанията за негово добро,но какво да се прави миличка,всичко шарено е за нас и добро и лошо,само не се предавай - след бурята изгрява слънце,дръж се миличка,радвай се на всичко около теб,нагласи положително психиката си,знам, ти ще успееш,защото си упорита,любвеобилна и силна жена,с теб съм миличка,успех ти пожелавам!!! :winkiss: :giflo1: :winkiss: Таничка,ти наистина мирна не стоиш,дано да е за добро,все пак те разбирам - иди виж колежките ще се поразсееш малко! :thumbsup: Дианка,за пореден път ми доказваш какъв прекрасен и неповторим човек си,много те обичам и уважавам!Дидка и другата любов ще те споходи,само малко търпение миличка,аз ти я пожелавам с пълни шепи !!!Пожелавам на всички лек,весел и много усмихнат ден!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср окт 09, 2013 8:52 am

Изображение
:yee: :eeek: :eeek:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср окт 09, 2013 12:07 pm

Обед е, хайде да похапнем :hungry:
Изображение
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср окт 09, 2013 12:46 pm

Оооох това мога да го ям и с една ръка пък и няма да шофирам така че и винце ще си пийна :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср окт 09, 2013 7:04 pm

:music: :winkiss: :giflo2: :night: :giflo2: :winkiss: :music: Привет, мили момичета,днес се пооморих,но направих туршийката,удовлетворението е пълно.Сега ще ви пожелая весела,лека и много приятна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср окт 09, 2013 7:07 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Дидка и Зарче,дано ноща ви бъде лека и спокойна!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » ср окт 09, 2013 7:52 pm

Здравейте скъпи приятелчета!

Много ви благодаря,за милите думи и за куража,който ми давате.
Дианка,Кате,ще се старая от сега нататък,да си слагам по-често розовите лещи :)
Верче,не се предавай!Недей мила.Сега си нужна на децата,повече от всякога.Мойта майчица,когато се разведох много трудно го преживя,но,когато й разказах,какво съм преживяла се съсипа.
След като си разбих и здравето,и пиех лекарства,от които спях по 24 часа без прекъсване,майка ми,е плакала над мене,мислейки,че не съм жива.
Ти,не позволявай това да се случи и с твоето момиче.Ние сме криели от вас,само с една цел-да не ви тревожим.
Закриляйте ги,Верче.И помни едно-ще го напише с големи букви
По-добре,един ужасен край,отколкото,един безкраен ужас!

Приатна вечер и спокойна нощ,мое голямо семейство!
Обичам ви!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср окт 09, 2013 8:45 pm

Добра вечер, веселушки :night:
Нека неволите и мъките на днешния ден останат зад нас, нека се устремим към бъдещия нов ден.
Лека нощ
[youtube]http://youtu.be/ECTwShjDOk0[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср окт 09, 2013 9:42 pm

Здравейте мили момичета!
Благодаря за окуражителните думи, за оптимизма, който лъха от всички вас :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Нинка, много добре казано, разбира се, че съм с детето си, винаги и във всичко :thumup:
Кате, благодаря :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Сега ви желая приятна вечер и всичко лошо зад гърба, приятни сънища :night: :night: :night:
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет окт 10, 2013 4:25 am

1385300_569310073134729_1396736363_n.jpg
ПРИЯТЕЛИ МИЛИ ДОБРО УТРО С КАФЕНЦЕ ОТ МЕН!УСМИВКИ ЗА ВСИЧКИ,ЛЮБОВ КЪМ ВСИЧКО И ФАНТАСТИЧЕН ДЕН ВИ ЖЕЛАЯ!
Да отпием ароматна глътка късмет,подсладено с точната доза сладост, наричана още щастие!
Нека с лекота правим нещата,които до днес сме мислили за невъзможни!
Нека ни се случват неща,които до сега сме мислили за чудеса!
Приятелите поемат всяка подадена чаша, и тази със смеха и тази със сълзите!
Пожелание,за това,чашата да е пълна с повече смях!


Заключена