Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » вт окт 08, 2013 7:37 pm

Спокойна вечер и лека нощ
[youtube]http://youtu.be/_1wBoTu_Ygg[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » вт окт 08, 2013 10:29 pm

Здравейте мили момичета!

При мене,нещата не са от розовите,но за сега поне,още съм жива :wink:
Ако се полутам още по болниците,може и риба да открият в мене :D ,добре ще е,ако е шаран......ще ни потрябва след време....
В понеделник,при прегледа,/мамологичен ехограф/,доктора,няколко пъти,ми зададе въпроса:"Тук,боли ли те?","А,тук?" и аз все повтарях като папагал "Не!","Не!".След "великият"преглед,от цели 2 минути,много "разтревожено",ми съобщи,че имам проблем.Така наречената мастопатия.Каза,че непременно трябва да си направя рентгенова снимка и да отида отново при него.Искал,да ме види отново....Аааа,какъв бил проблемът,да беше почнал с това..... :D ,защо толкова го овърта....,като иска да ме види,защо да е в болницата???Малко ли са кафетата в София??? :D Шегувам се,разбира се.Ще направя снимка,но нали всичко е свързано с предварително издадени направления.Снощи взех,но днес неможах да отида,че и друг проблем имам.
Боже,аман от мене!Само проблеми жъна.....Та...,в неделя вечерта,си счупих очилатките....и,тъй като до сега съм използвала в повечето време лещи,нямам резервни очила,но немога и лещи да сложа,че лявото ми око не я приема,може би очаква розова да му лепна,ама няма.....аз гледам с черни..... :D
И първо трябва,да отида на очен,за да ми издаде рецепта за очила,след това,да чакам изготвянето им и ...някога,ако е рекъл Господ,дядо Йоцко,може и да види какво става,но......едва ли....
Така вчера,за първи път се возих в метрото,защото ме беше страх до сега и казвам на колежката"Е,точно сега ли,когато нищо не виждам?" А тя се обръща и успокоително ми отговаря:"Не се притеснявай,то и без това,няма какво да гледаш."

Та,така слънчица....
Ще трябва,да се справя някак.
Само,дано и офталмологът,не поиска да се срещнем отново.....че заплатата няма да ми стигне..... :D

Бони,появи се,най-сетне във водещите новини :) :winkiss: :heart: :clap:
Дидка,и ти като мене,ако може целия свят,да сложим в краката на малките,ще го направиме.Мама си е МАМА!Но,когато възможности няма,болката е много голяма!И пак е за
мама!

Катенце,следващият път и аз искам....с тебе на пазар!Това ми е любимото!Може и с ремарке!Няма да е излишно
Иве,бързо възтановяване на дечицата!Изпита,ще си го вземе от раз!
Наталка,добре си почиваш,а нас питаш ли ни,а.....поне ти се падна хубаво време!Заслужаваше си го!

Ще трябва да ставам...
На всички прекрасни момичета,пожелавам спокойна нощ!
Дианка,прекрасна си!Обичам те!
Иле,Танче,Вярка,Миленка,всички от семейството, :winkiss: :winkiss: :winkiss: :heart: :heart: :heart: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :hug: :hug: :hug:

Дидкаааа, :podaryk: :podaryk: :podaryk: :podaryk: :podaryk: :podaryk: :podaryk: :podaryk: :podaryk:
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт окт 08, 2013 10:39 pm

Лека нощ!Много ми забива компа,ще пиша утре,защото ще стане късно с това темпо...Целувки на всички вас,сладуранки!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср окт 09, 2013 4:27 am

1393889_713424502020959_637528304_n.jpg
Добро утро ... Кафето е от мен ...Заповядайте:)
С пожелание за невероятен ден и не забравяйте усмивката си. Светът е оцелял, защото се е смял :D

Нинка,не се притеснявай всичко ще се нареди :)
Нинка,Дадка,Миленка,Бони,Наталка,Танче,Кате,Дианка,Верче,Миле,Или
(ако пропускам някой моля за извинение)
всички сте ми много скъпи :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср окт 09, 2013 6:35 am

Добро утро!Прекрасен ден ви желая и лека работа на работещите!
Ивка, :giflo1: :giflo1: :giflo1: ,имам любов към детето ,към приятели,още малко ми трябва обаче :wink: :wink: :wink: :roll: :roll: :tongue: :tongue: .......Чао

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср окт 09, 2013 6:35 am

Добро утро момичета!
Ивче, благодаря за :coffee:
Не мога да спя, нощта ми премина като в дрямка, станала съм в 4 часа, пих кафе, оправях из кухнята, по-късно ще събудя децата за училище(Марти ми е в 1 клас, а Дани на детска градина), дъщеря ми си дойде в къщи с двете деца още през юни. Голям тормоз от страна на съпруга й и не ни е казвала, та се прибра в къщи, баща ми вчера е паднал в двора и са го намерили съседи и ми се обадиха. Бях там цял ден, идва личната, кръвната му захар беше над 30, не може да я хване глюкомера, той отказва да пие лекарства, яде вафли, пие боза, не мога да се разбера с него. Какво ли още ще ми дойде до главата, не зная как ще се оправям с децата, с баща ми(дъщеря ми спечели един конкурс и е на нова работа). В момента съм в отпуск, но дните ще свършат, умът ми не го побира как ще се оправя, може да се наложи неплатен отпуск. Много ми е трудно.Няма да пиша повече, поста ми е само песимизъм.
Хайде по-ведро! Приятен ден засега!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср окт 09, 2013 7:07 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/IDlCBkEMGwo[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=IDlCBkEMGwo

Добро утро :)

Благодаря за кафенцата и хубавите пожелания :coffee: Нареждам се и аз в движение :wink:

Нямам време за писане, но да знаете че цял ден ще ви мисля :thinking:
Верче, Нинка :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

На всички желая хубав октомврийски ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср окт 09, 2013 7:38 am

Добро утро :D
Поднасям по кафе
Изображение
Моето го пия отдавна, отвориха се тези очи в 3 ч. и край, хвана ме кукуто :D
Нинка, дано всичко е наред и мен преди години на такъв преглед ми предложиха после да ме допрегледат в частния кабинет, то било че на доктора - светило не му достигат париците :) :wink: Така е не отидох.
Верче, труден е момента, всичко което се отнася до деца и родители и тяхното здраве и благополучие ни е в сърцата. Ти не се предавай и не унивай, сега си тяхна опора и си им много важна.
Танче, отминаха ли болките, сега крошето ти е станало по-тежко :D :wink:
Лек ден, веселушки, работния ви ден бързо да мине и дано не е уморителен.
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср окт 09, 2013 8:09 am

more0.jpg
Добро утро ,момичета !!! Смятах съвсем по друг начин да започна поста си ......но всичко ,което прочетох току-що ме спря ! Първо НИНКА,търпение и спокойствие! Аз също на 18 години препатих мастопатия .....всичко се оправи ! Отиди ,ако имаш възможност и на друг лекар ....колкото до лещите .....розови подарък от мен !!! :love: ВЕРЧЕ,няколко пъти ,пишейки тия дни ,че ще събуждаш децата .....?! ми направи впечатление ,знаейки,че децата ти са големи .....аз я приветствам ,че е имала куража и е била решителна да си вземе дечицата и дасе прибере в къщи .........трудничко ще е и на вас ,мила ВЕРЧЕ ,но .....достатъчно тормоз има в тоя скапан живот така или иначе ,ако има и всекидневен в къщи ......да милипсва и съпруг ,и ....,и.....не го приемампо какъвто и да е било повод ,ние освен жени сме и свободни ,нормални граждани и не принадлежим на никого ,за да се държат с нас както си поискат .....съжалявам много и аз дъщеря имам и не го приемам !!!!!!!!!!!!! Миналата година си спомням пак притесненията ти около баща ти ,така е годинките се увеличават и ....почват да не слушат ......Аз ти желая най-доброто решение за всичко и всички ,мила и да не забравяш себе си ,това ,че не спиш ......не е добре ,зная ,че когато си тревожен мисълта ти само при теб не е ........раздаваш се за всички и на последен план мислиш за себе си .....от все сърце ти желая да се нормализира живота ти и да се успокоиш ,и се усмихнеш спокойно !!!!Пращам ти всичката си положителна енергия !!! :love: :love: :love:
i love you.gif
МАМИ,нека душата ти е винаги пълна с толкова много слънце,способно да огрее всички ни !!! :heart: ИВЕ,добре са децата ,Слава на Бог всички поне за момента сме добре !!! ТАНИЧКА,търпение и кураж и на теб !!! На всички без да изреждам поименно лек ,красив и спокоен ден .....и не забравяйте за усмивката и благата дума .....железни врати отварят !!! [youtube]http://youtu.be/3O1_3zBUKM8[/youtube]

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср окт 09, 2013 8:10 am

Здравейте и от мен Пия си :coffee: и ви чета
Малко ми е трудничко но ако забелязвате има главни букви
След малко ще се помъча и картинка да сложа
Не ме боли защото вечер пия аулин а той ме държи и на другия ден
Пренесок се при майка аз без ръце тя без крака комбина
Най ми тежи че съм в къщи ама днес се качвам на автобуса и ще отида да видя колежките
Ще се пробвам и да пазарувам
Майка ми доволна до сега било пусто а пък сега къщата се напълнила
Ами те един куп хора се изредиха да ме видят
Какво ли ще ми гледат ама.....нали от това не се умира
Айде стига толкова канят ме на закуска
Лъжица с лява ръка не бях пробвала
Желая ви прекрасен ден
А сега картичка :thinking: :thinking: :thinking: :thinking:
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена