Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Pavel
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 908
Регистриран на: нед авг 05, 2007 11:04 am
:: 26 рецепти от Pavel
:: 393 снимки от Pavel
Контакти:

Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '13

Мнение от Pavel » пет ное 01, 2013 5:31 am

Здравейте Весели Готвачи в новата темичка - за месец Ноември :)

Вече можете да гласувате в конкурсите "Ние готвим" и "Първа снимка" от тук :yee:
Aut viam inveniam aut faciam


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет ное 01, 2013 6:41 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/zBqH0pP2wS4[/youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=zBqH0pP2wS4

Добро утро :giflo1: :giflo1: :giflo1:

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК :heart:
ПОКЛОН ПРЕД ДЕЛОТО НА ХИЛЯДИ ЗНАЙНИ И НЕЗНАЙНИ БЪЛГАРИ СЪХРАНИЛИ И РАЗВИВИВАЛИ КНИЖОВНОСТТА
И ПРОСВЕТНОСТТА НИ! И ДАНО НИЕ, ДНЕШНИТЕ БЪЛГАРИ ПОНЕ МАЛКО ПОСЛЕДВАМЕ ТЕХНИЯ ПРИМЕР НА РОДОЛЮБИЕ И ЖЕРТВОГОТОВНОСТ,
ЗА ДА Я ИМА БЪЛГАРИЯ И В СЛЕДВАЩИТЕ ВЕКОВЕ И ХИЛЯДОЛЕТИЯ!


Йоанка, много добре изглеждаш с по-късата коса :)

Желая на всички много усмивки и един хубав ноември - той още повече ни доближава до Коледа Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет ное 01, 2013 7:44 am

:giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК - ДЕН НА НАРОДНИТЕ БУДИТЕЛИ!!! ПОКЛОН ПРЕД ДЕЛОТО НА НАШИТЕ БУДИТЕЛИ!!! :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет ное 01, 2013 7:51 am

:giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета,да пийнем по :coffee: !! Йоанка,изглеждаш прекрасно,Дани също - благодаря ти за милите думи мило момиче,весел празник ви пожелавам! Момичета пожелавам ви прекрасен ден!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет ное 01, 2013 9:28 am

ДОБРО УТРО!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!ПОКЛОН ПРЕД ДЕЛОТО НА НАРОДНИТЕ БУДИТЕЛИ!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет ное 01, 2013 9:31 am

Добро утро :)
Честит празник и дано будния български дух никога не заспива
Изображение
Изображение
Йоанка, много сте лъчезарни :clap:
Момичета, в неделя от 10,00ч. в кончето нали :D
А сега поднасям по кафе, че ми е още сънено
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет ное 01, 2013 9:48 am

ЧЕСТИТ НОВ МЕСЕЦ! :flow2:
ДА БЪДЕ УСПЕШЕН И ДА НИ СЕ СЛУЧВАТ САМО ХУБАВИ НЕЩА!
ЙОАНКА,отива ти новата прическа! :thumbsup: сте!
БОНИ,прекрасен клип :clap: за любимия ми сезон!
ПРИЯТЕН ПЕТЪЧЕН ДЕН!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет ное 01, 2013 7:17 pm

Здравейте,момичета !!!Два дни липсвам и току-що намерих време и желание да влезна и да видя как сте и как я карате и вие . :wink: При мен малко неприятности от вчера ,притесних се изключително много ,но днес съм малко по-спокойна и .....надявам се да стана и още по-спокойна . Вчера сутринта малко след като изпратих децата ми звъннаха от училището на Стелиош ......направо пребледнях ,преди да са ми казали за повода ,по който ме търсят ....и ен ме излъгала интуицията ми ,малко прди да влязат в класните стаи е припаднал ......направо вече сили не ми останаха ......но утешавам се,че има и по-лошо ....закараха го в спешно и веднага са го приели ,поставяйки му Холтер ,който записва 24 часовата дейност на сърцето . Снощи останах в болницата ,бе на системи и днес след като му махнаха апарата ,взеха му кръв отново и за да не стоим събота и неделя го пуснаха ,успокоявам се ,че новините от Холтера са добри ,няма аритмия ( прескачане на тактове ) и това е което ме радва много .записаха му час и за професор-невролог за Атина .....както е тръгнало на 20 ноември ще посети цяла листа от профеори .....невролози,психолози и ортопеди .....много ми е изморено ,не съм мигнала цяла нощ и днес от напрежение съм като парцал .....и връщайки се в къщи готвене и всичко да ме очаква ....но легнах за малко и не ми е добре ,и затова и няма и да правя нищо .....и утре е ден ! ИВКА,желая ти да открият откъде е проблема ти и да се нормализира кръвното ,имах подобен проблем и зная за какво става въпрос ,БОНИ като лекар е описала всички възможни варианти .......и със сигурност кардиолозите ще открият причината ....от мен успех !!! МАМИ,огромна душа и една голяма прегръдка за всички ,здрава да си и Бог да те закриля !!!ДИДКА , :thumup: !!!ЙОАНКА ,супер си ,миличка остави,че ти отива и си като ученичка ,мило сладкишче !!!Аз бях дотук ,извинете ме ,но искам малко да си почина .....на всички пожелания за една спокойна и уютна вечер !!! :heart: :heart: :heart:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет ное 01, 2013 7:32 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Добра вечер,мили момичета,отмина и първият ден на ноември,неусетно се доближаваме до прекрасните празници Коледа и Нова година,чакам ги с нетърпение!!!Пожелавам на всички - лека и много спокойна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: Дианка,писали сме заедно,безкрайно съжалявам за случилото се със Стелиош,това според мен е следствие от стреса,който преживя детето,не се притеснявай миличка,запази самообладание,сила и кураж,много ще са ти необходими, дано Бог закриля и пази това мило момченце!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет ное 01, 2013 7:35 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Дидка и Зари,лека и спокойна нощ !!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена