Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » ср ное 20, 2013 4:28 am

Изображение


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср ное 20, 2013 7:08 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/WfedBGyhB-E[/youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=WfedBGyhB-E

Добро утро :)

Ивка, Йоанка, благодаря момичета :hug: Рано сте сложили кафето, СУПЕЕЕР - и аз съм на линия :coffee:

Дидка мила, така растат дечицата - колко сълзи съм изплакала :thinking: Нашите деца освен всичко дишаха хлора на румънските заводи и тогава всичко според официалната власт беше ОК. А те се задушаваха ... Ще се оправи Зари - какъв мъж ще стане, здрав и силен :thumup: Само трябва едно голямо сърце за мама и търпение :hug:

Дианка, обади се миличко - минаха ли прегледите, как сте?

Тук рано сутринта беше ясно, а сега такава мъгла падна ... Искам слънчицеее :sun: :sun: :sun:

Хубав и спорен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср ное 20, 2013 7:45 am

:winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: Добро утро,мили момичета! Йоанка,Ивка,Бони - благодаря ви за :coffee: ,прекрасни сте милички!Дидка,разбирам те,много ти се събра,а си сама,но ти толкова силно обичаш Зари,че ще преодолееш и тоя труден етап,през който минавате,горе главата мило момиче,ти си много,много силна,убедена съм във това,скорошно оздравяване! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Дано скоро Дианка да се обади и при тях нещата да са добре! Верче,как са нещата при вас,добре ли е баща ти?? Таничка,ти как си,добре ли е ръката,пиши мила,започна ли рехабилитация? Момичета,пожелавам ви весел,усмихнат,прекрасен ден на всички!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср ное 20, 2013 7:47 am

Добро утро момичета
Благодаря за кафенцето - вече сервирано
И аз си пия кафето -да ама с лявата ръка :wink: :wink:
Днес ще ходя на преглед и ще се помъча да шофирам
Приятен ден на всички
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср ное 20, 2013 7:49 am

Кате виждам те Успешен ден :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср ное 20, 2013 8:10 am

Добро утро!
То е ясно,че ще се разболява,но ние не сме спрели..Беше 24-25 някъде октомври когато имахме конюнктивит и го влачихме до скоро.Един ден мина без никакви лекарства и хоп това.......И ме е яд,че изписват ТАМ НЕЩО СИ,и виждаш ли при повторния преглед се налага смяна на лекарствата.И вие може би не сте обърнали внимание,но ВСЕ ни се налага 2ро или 3то мнение и ходене.Провлачва се лечението,пие се излишно какво ли не!!!!!!!!Нямам думи!!!!!!!!!!!Така е в крайните квартали...АЗ ЩЕ СИ КУПЯ КОЛА /ТРОШКА НЯКАКВА,САМО ДА СЕ ДВИЖИ/помнете ми думата,само да почна работа и ще спестя ,и ще бъде преглеждан в други клиники по здравна каса!!!!!!!!!
Вчера майка ми помогна да сложим зелето :wink: :thumup: !Да има за Коледа.Чудя се дали да го спра декември от ясла и да го пусна само на тържеството и то евентуално.
Ох ,извинете,още ме държи........Спирам с това.....
Хубав ден ви желая от сърце!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср ное 20, 2013 5:39 pm

Здравейте, момичета!

Толкова е хубаво като имам възможност да си изпия кафето във вашата компания. Само в сряда не бързам за работа и мога на спокойствие да ви видя.
Дидка, на лекарите им е най-лесно да предпишат някакво лекарство и това е. Аз бях много учудена, когато водя детето на лекар и нищо не му предписват. Казват, това е вирус и това е. Преди се чувствах по-спокойна като го прегледа лекар, но с времето спряхме да ходим при настинки и вирусни инфекции. Ако няма подобрение след 3 дни или има влошение тогава го водим. Много често боледуваме, но слава Богу че няма усложнения. Има увеличена 3-та сливица, но лекарят не препоръчва операция. Миналата година помолих мъжа ми да го заведе на лекар и да му обясни, че през зимата почти няма седмица детето да не е болно и ако може нещо за подсилване на имунната система да препоръча. Лекарят е казал, че всичко това е нормално да се случва при децата. Дори бил учуден, че бащата на детето бил толкова загрижен и притеснен :). Казал, че не е необходимо да се взимат витамини и добавки, най-добре е да се набавят чрез храната. Аз също съм на мнение, че употребата на лекарства да е само в краен случай. Знам, че ти е притеснено и трудно, но ти си силна и ще се справите!
Зари, за теб, мило дете:
Изображение
Хубава вечер!
Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср ное 20, 2013 7:20 pm

Лека вечер момичета
За всички деца -да им пожелаем здраве и щастливо детство
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср ное 20, 2013 7:28 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Добър вечер,мили момичета! Йоанка,много добре си обяснила на Дидка,но все пак тук е България - децата са пренаситени с антибиотици и всевъзможни лекарства от некадърни доктори,казвам некадърни,защото случая със Зари говори красноречиво,добрите и кадърни диктори са зад граница отдавна.Дидка,виждам,че си кълбо от нерви,моля те,овладей се не се поддавай на гнева,вярвай ми,отлично те разбирам,но мила,това е нашата родна действителност,приемай и търси изход,това е - само се моли детенцето да се стабилизира,че и на него не му е лесно,миличкото малко котенце,гушни го силно от мен!Момичета,пожелавам ви весела и прекрасна вечер !!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср ное 20, 2013 7:30 pm

:winkiss: :giflo1: :night: :giflo1: :winkiss: Зари,за теб мило детенце - лека и спокойна нощ!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена