Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » ср дек 11, 2013 7:02 pm

:eleni: :elha: :eleni: Привет,мили момичета!!! Днес при нас беше безобразно студено,сега е леко поотпуснало.Бони,Ивче,благодаря ви милички за хубавите думи към мен,така още повече се старая,много сте мили и внимателни.Ивче,дано Глори бързо се възстанови,че наближават прекрасни празници,успех й пожелавам !!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Дидка,нека детенцето се закрепи и тогава го води на ясла,но ако е по - добре нека ходи,сега е много интересно около празниците - пеят,играят. :thumbsup: Натали,много сърдечен човек си момиче,не се уморяваш да доставяш радост на децата тук,когато идват у дома чета и пускам филмчетата на Тони,така се радва миличкия,дори ти изговаря името много добре,преди казваше Талия,а сега цялото име,голям бърборко е,на баба си се е метнал,благодаря ти мила Натали!!! Момичета,лека,весела и много приятна вечер!!! :snejenchovek: :snejenchovek: :snejenchovek: :santa: :snejenchovek: :snejenchovek: :snejenchovek: :zwyncheta: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср дек 11, 2013 7:07 pm

:snejenchovek: :snejenchovek: :santa: :snejenchovek: :snejenchovek: Дидка и Зари,лека,уютна и спокойна нощ милички!!! :zwyncheta: :santa: :zwyncheta: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :zwyncheta:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср дек 11, 2013 8:56 pm

Лека нощ :night: :music: :music: :night:
[youtube]http://youtu.be/S_O6hLWKNpw[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср дек 11, 2013 9:02 pm

Кате, благодаря за милите думи :hug:
Лека нощ, деца
[youtube]http://youtu.be/J2nRS7cVXig[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


ani4ka12
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 44
Регистриран на: вт окт 23, 2012 12:04 pm
:: 51 снимки от ani4ka12

Мнение от ani4ka12 » ср дек 11, 2013 9:10 pm

Благодаря ви момичета че сте толкова всеотдайни и помагате на хората кой с каквото може .човек се учи докато е жив ,днес и аз готвих от новото зеле свинско със зеле и ориз ,плодове банани мандарини :hungry: лека вечер :hungry:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет дек 12, 2013 4:08 am

Изображение
Когато ти си си ти, когато осъзнаеш, че най-голямата власт, която притежаваш е властта да бъдеш себе си, когато разбереш, че нищо и никой от заобикалящия те свят не ти е длъжен, когато спреш да живееш с очаквания и правиш това, което ти харесва, без корист, когато се научиш да обичаш и уважаваш себе си… Тогава ще усетиш щастието!

Желая ви щастие през днешния ден!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет дек 12, 2013 7:05 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/30AkGqXjSK8[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=30AkGqXjSK8

Добро утро :)

Йоанка, благодаря миличко :hug: И аз съм тук с чаша кафе :coffee: и добро настроение :music:
Истински зимен ден започва навън ...

На всички желая хубав ден и много усмивки Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет дек 12, 2013 7:11 am

Добро утро момичета Бони виждам те :hug: :hug:
Благодаря за клипчето Тоника ми са любими
Хайде на кафенцето
Изображение
На работещите лека работа а на всички останали приятни занимания
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет дек 12, 2013 7:45 am

:elha: :snejenchovek: :elha: Добро утро,прекрасни момичета - Йоанка,Бони,Таничка,сърдечно ви благодаря за :coffee: ,за музиката,дано успеем да осъзнаем това,което ни е написала Йоанка,тогава ще се почувстваме наистина много щастливи и стойностни хора! Днес чакам фирма - сменяме вратите на всички стаи и то неусетно времето ще отлети.При нас прехвърча сняг,имаме от миналия ден,но явно му се струва малко,ех,каквото дойде,добре дошло!Момичета,пожелавам ви невероятно красив и успешен ден! :zwyncheta: :emotshapka: :emotshejna: :emotshapka: :zwyncheta:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет дек 12, 2013 8:00 am

Добро утро!
Бони,и тук си е истински зимен ден :wink: :) .Честит първи сняг ,варненски момичета!Признавам,че не му се радвам много тази зима,че ще ми е трудно да водя Зарко на ясла.. :) ,но пък ....пак ще измисля нещо :wink: :) .
Спорна работа и приятен ден на всички!
Кате,утре живот и здраве ще го пусна,наистина репетират някакъв танц за дядо Коледа,нека се забавлява.Ще ни пратят клипчета от тържеството и снимки по интернет :wink: :) .Така че родителите ще гледаме друг път :wink: :wink: :D :D в къщи :) Тропа ми с крак,върти се в кръг,нещо като хоро е май,доколкото ми показва,с танц махат за довиждане...Напълно те разбирам за емоциите покрай Тони! :love:
:emotshejna: :emotshejna: :emotshejna: :eleni: :eleni: :elha: :elha: :elha: :elha: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta:


Заключена